Na gali FieLDS Dynamite!! Yuuki no Chikara 2008

Dziś FEG ogłosiło 3 kolejne walki, które odbędą się na corocznie organizowanej przez nich gali Dynamite!! Trzykrotny mistrz K-1, Semmy Schilt zmierzy się w pojedynku na zasadach mma z innym zawodnikiem znanym głównie z pojedynków w K-1, Mighty Mo. Schilt w formule Mixed Martial Arts walczył ostatnio w styczniu tego roku pokonując podczas gali Lord of the Rings w Belgradzie Guelmino Nandora; Mo miał natomiast walczyć z Sergeyem Kharitonovem na DREAM.6 jednak doznał kontuzji i musiał się wycofać.

Kolejna ogłoszona walka, również w formule mma to pojedynek Hideo Tokoro z Daisuke Nakamurą. Tokoro to jeden z najbardziej znanych i popularnych „lekkich” w Japonii więc jego obecność na gali sylwestrowej dziwić nie może. Rok temu walczył z Kiyoshim Tamurą, w tym zawalczy z innym przedstawicielem U-File Camp i tym razem też nie będzie łatwo. Nakamura wychodził zwycięsko ze swoich siedmiu ostatnich walk i dodatkowo jest cięższy od Tokoro o kilka kilogramów. Hideo powraca do ringu po przegranej z podopiecznym Kida, Atsushim Yamamoto.

Ostatnia walka to pojedynek na zasadach K-1 pomiędzy Yoshihiro Sato, półfinalistą tegorocznego turnieju K-1 MAX oraz człowiekiem, który jako pierwszy znokautował Buakawa Por.Pramuka z finalistą tegoż turnieju i jednym z najlepiej zapowiadających się młodych fighterów, Arturem Kyshenko.

Do rozpiski organizatorzy planują dodać jeszcze 6 pojedynków, 5 w formule mma i 1 K-1. Mają one być ogłoszone w czwartek lub piątek.

Rozpiska gali tutaj.

Credit goes to NoB

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.