Ciekawe newsy po ostatniej gali K1- Heros :
Po imponującym zwycięstwie w turnieju HERO’S Middleweight Gesias „JZ” Calvancanti zdradził że pragnie walki z mistrzem Pride Takanorim Gomim.  Jeśli nie uda się zorganizować tej walki to JZ chętnie spotka się albo z Hayato „Mach” Sakuraiem, albo z Shinya Aokim.

Sergei Kharitonov po pokonaniu przez TKO Alistair Overeem powiedział że jego celem jest walka z Fedorem Emelianenko. Jednakże jego nadzieje szybko zgasił prezydent FEG(K-1/HERO’S) Sadaharu Tanigawa powiedział że nie ma zamiaru wydawać grubej forsy na Fedora, woli te pieniądze przeznaczyć na rozwój młodych zawodników i stworzenie nowych rzeczy.
Norifumi „KID” Yamamoto nie był zadowolony ze swojej postawy podczas walki z Bibiano Fernandesem.  KID zdradził że tydzień temu złapał kontuzję ręki. Przez to mógł uderzać tylko jedną ręką i to ogólnie wpłynęło na całą jego dyspozycje.

Kazushi Sakuraba wyjaśnił czemu osobiście zwrócił się do Ricksona po swojej walce w ringu. Powiedział : ” Zrobiłem to nie tylko dlatego że mi kazano ale dlatego że chciałem”. Powiedział też że nic nie jest przybite jeśli chodzi o walkę z Funakim.

4 KOMENTARZE

  1. Kharitonov jest bardzo dobrym fighterem i spokojnie mógłby sie zmierzyć z Fedorem. Chętnie bym obejrzał tą walkę, choć pewnie wygrałby Fedor. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.