Wanderlei Silva i Justyna Haba. Fot. instagram.com/haba.justyna

Justyna Haba, która po udanym debiucie w organizacji Rizin, w drugim pojedynku dla tej marki musiała uznać wyższość rywalki, w rozmowie dla Gazety Codziennej Nowiny, opowiedział o tym, co poszło nie tak w przygotowaniach do ostatniego starcia.

Tak naprawdę przed walką przerobiłam sporo stójki i tu, myślę, że było OK. Natomiast jeśli chodzi o parter, to nie przerobiłam zbyt wiele, nie dogadaliśmy się z trenerem, który przygotowywał mnie wcześniej. Było już za późno na zmianę trenera i do pojedynku podeszłam ze świadomością, że nie przygotowałam się w tej dziedzinie odpowiednio. I widać to w walce, moją blokadę… A pracować trzeba nad wszystkim.

Justyna liczy jednak, że będzie miała jeszcze okazję bić się dla japońskiej marki.

Na razie planuję krótkie wakacje, później będzie trochę pracy. Nie wiem, kiedy zawalczę, ale mam nadzieję, że na Rizin, bo nie pokazałam tam tego, na co mnie stać.

Polska zawodniczka została również zapytana o propozycję walki z Karoliną Owczarz, do której miało dojść podczas KSW 47.

Dostałam taką propozycję chyba na dwa tygodnie przed walką i faktycznie, Karolina nie zgodziła się. To jak na razie była jedyna propozycja z polskich federacji.

12 KOMENTARZE

 1. Owczarz obdefekowała pancerz? K&L powinno sięgnąć po Justynę, ładna, sympatyczna, napierdalać się chce i nawet umie. Ale chcą zbudować kategorię owczarzweight, więc to raczej koliduje ze sobą..

 2. Karolina się nie zgodziła, a potem w wywiadach "nie wybieram sobie przeciwników, walczę z każdym, ble ble ble"…

 3. Walczyła z naprawdę mocną parterową zawodniczką, więc nie ma powodu do wstydu w drugiej walce zawodowej. Wróci tylko niech Wand zabierze od niej te brudne łapska!

 4. Owczarz i Janikowski musza byc otoczeni przez organizacje szczegolna troska, jesli maja wygrywac, a tu Wojek rzuca takie propozycje.

  Karolina na szczescie wymigala sie od walki z Haba, teraz pozostaje chyba liczyc, ze Ola Rola znowu wypadnie. Damian tez juz znacznie ostrozniejszy w kontekscie przyszlych rywali.

 5. Karolina Owczarz:

  – jestem sportowcem z krwi i kości

  – interesują mnie sportowe wyzwania

  Walka z Habą 1-0?

  – nie dziękuję, za mocna

  :gsp:

 6. Justyna przesympatyczna zawodniczka 🙂 mialem okazje zrobic z nia dwie rundy podczas mojego pobytu w Rzeszowie,moim zdaniem robi Owczarz 10/10

 7. Bardzo sympatyczna dziewuszka.

  No i nie jest ulana 😀

  Będę mocno trzymał kciuki za karierę!

  Karolina się nie zgodziła, a potem w wywiadach "nie wybieram sobie przeciwników, walczę z każdym, ble ble ble"…

  No bo walczy przecież z każdym!

  Każdym, którego sobie wybrała i zaakceptowała ;()

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.