Mimo oficjalnego potwierdzenia przez pracownika UFC, Justin Willis twierdzi, że nie został zwolniony z organizacji. Zawodnik kategorii ciężkiej, który w UFC ma bilans 4-1, w wywiadzie dla MMAjunkie przyznał, że mimo informacji o jego zwolnieniu, nadal ma on aktywny kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

To wielkie nieporozumienie, techniczne utrudnienia w komunikacji między mną a UFC. Tak bym to określił. Wszystko jest jednak już OK i zawalczę dla nich w niedalekiej przyszłości.

Według TSN zawodnik został zwolniony z UFC po tym jak nie zgodził się na pojedynek z Waltem Harrisem na UFC on ESPN 4. Zapytani o tę decyzję pracownicy organizacji nie mieli zamiaru jej usprawiedliwiać. Willis nie mówił także o szczegółach negocjacji z UFC, lecz jasno dał znać, że nie chce walki z Harrisem. Jego celem jest walka w sierpniu tego roku po przygotowaniach w AKA wraz z Danielem Cormierem.

Jeśli to byłaby walka w sierpniu albo z innym, większym nazwiskiem… To, że oni czegoś chcą nie znaczy, że to dostaną. Ja chcę walki z lepszymi rywalami.

Harris skomentował tę sytuację w podcaście MMA Roasted, gdzie określił Willisa jako tchórza, który tylko gada. Justin nie pozostał obojętny wobec słów potencjalnego rywala.

Walt Harris wskakuje na mój hypetrain… Bracie, jesteś tragiczny. Przestań.

Moim celem jest być szybszym, bardziej dynamicznym i ładniejszym. Kiedy wrócę, zrobię to z przytupem. Picasso nie śpieszył się tworząc swoją sztukę i ja nie pozwolę tym piz*om wpływać na sztukę Big Pretty. Harris, Tuivasa, Blaydes – możecie pocałować mnie w moją czarną dupę.

20 KOMENTARZE

 1. Kurwa typ jest typowym grubym plackiem a jeszcze jakies zadania stawia. Raz wylecial krotko przed walka teraz odmawia walki to go wyjebali-proste. Curtis zrobil z niego szmate ostatnio tak wiec nikt za nim nie bedzie tesknil.

 2. Gruby myślał że ma coś do powiedzenia w kontekście walk i rywali a oni go wyjebali i bardzo kurwa dobrze.On się teraz obudził w dupie czarnej zresztą i nie ma żadnej alternatywy co za dzban ja pierd…

 3. Na konkurencji pisali, że odmówił walki, bo nie zdąży zrobić wagi. :beczka:

  Duzo ciezkich musi zbijac do 120 kg tak wiec nie on jeden ma z tym problem. Tez to czytalem tam gdzie Ty.

 4. Duzo ciezkich musi zbijac do 120 kg tak wiec nie on jeden ma z tym problem. Tez to czytalem tam gdzie Ty.

  Nie wiem czy tak znowu dużo, bo mielibyśmy wysyp zawdoników warzących pod 120 kg, a takich wielu sobie nie przypominam. A nawet jak zbijają to raczej niewiele i nie potrzebują na to ponad 2 miesięcy, bo ESPN 4 jest 20 lipca i niby do tego czasu nie zdążyłby zbić. Ale ogólnie mi się to zbyt naciągane wydaje.

 5. Nie wiem czy tak znowu dużo, bo mielibyśmy wysyp zawdoników warzących pod 120 kg, a takich wielu sobie nie przypominam. A nawet jak zbijają to raczej niewiele i nie potrzebują na to ponad 2 miesięcy, bo ESPN 4 jest 20 lipca i niby do tego czasu nie zdążyłby zbić. Ale ogólnie mi się to zbyt naciągane wydaje.

  A bym musial zobaczyc cala liste ciezkich i wtedy bym na spokojnie odp ale na pewno nie sa to pojedyncze przypadki.

 6. Justin Willis: Jeśli Dana White'a nie zmieni zdania, to od poniedziałku wypierdalam z UFC.

  Nikt: A co takiego ci powiedział?

  Justin Willis: No, że mam wypierdalać.

 7. Jestesmy potomkami ludzi którzy wyszli z afryki a Ty grubasie idiotów którzy tam zostali, dlatego jestes leniwy i chcesz zeby cie kiarmiono za darmo.Bijecie kobiety itd. Ewolucyjne przystosowanie  do bycia leniem na utrzymaniu.

 8. :scary:

  Zazwyczaj bardzo dbam o ortografię, ale każdemu zdarzają się wpadki 🙂 a i tu mogę się usprawiedliwic, że bardzo lubię piwo i po prostu miałem miałem na myśli jego waRZenie 😉

  Zresztą to chyba właśnie słownik tak mi poprawil 😛

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.