ufc gaethje cerrone

Justin Gaethje z trzecią wygraną z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie! Amerykanin znokautował Donalda Cerrone w w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 16 w Vancouver.

Gaethje rozpoczął pojedynek od kilku niskich kopnięć. Justin ruszył do przodu z ciosami, ale Cerrone przyjmował wszystko na gardę. W pierwszych minutach oglądaliśmy przede wszystkim low kicki ze strony Gaethje. Z upływem kolejnych sekund zawodnicy coraz śmielej korzystali z technik bokserskich. Cerrone starał się utrzymać walkę w dystansie, natomiast Gaethje chciał zbliżyć się do rywala. „Highlight” regularnie okopywał wykroczną nogę Donalda. Kilka dobrych ciosów dotarło do szczęki napierającego Cerrone. W końcu Justin Gaethje ustrzelił „Cowboya” mocnym prawem, po którym Donald padł na kolana. Cerrone próbował jeszcze wstać, ale Justin nie wypuścił zwycięstwa z rąk. Na głowę Donalda spadło jeszcze kilka uderzeń, zanim mało zdecydowany sędzia ringowy przerwał tę walkę.

2 KOMENTARZE

  1. Kolejne jakieś popierdolone zachowanie sędziego. Cerrone leży i się zasłania , ten pokazuje bij dalej a już na następnym ciosie przerywa nosz ja pierdole. Sytuacja niemalże identyczna jak z walki Weidmann Souza.

  2. Gaethje niewątpliwie stanowiłby olbrzymia zagrożenie w dwóch pierwszych rundach dla obecnego mistrza. Wydaje mi się jednak, że gdyby Kebab to przetrwał wówczas przejąłby inicjatywę i zajechał Justina zapasniczo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.