Justin Gaethje (MMA 20-2) po raz kolejny znalazł okazję, by wyzwać do walki Conora McGregora (MMA 21-4). Amerykanin już kilkukrotnie próbował wejść w dyskusję odnośnie walki z Irlandczykiem, jednak jak to zwykle bywa – tylko jedna ze stron była chętna na takie zestawienie.

McGregor, który wspierał przy ringu swoją rodaczkę Katie Tylor podczas jej walki w zeszły weekend, w swoim tweecie napisał:

Boks jest niesamowity, mam zamiar delektować się teraz czymś innym. Rzucam rewanżowe wyzwanie Juanowi Manuelowi Mayweatherowi. Pod kontrolą mojego starego klubu. Zobaczymy wtedy kumplu.

Na wpis zareagował Gaethje, który w kilku słowach wyraził swoje zdanie na temat tego, co próbuje ‚wywalczyć’ sobie Conor:

Zrób to tak jak należy cip**. Przestań żerować na pięknie tego sportu. Chcesz rewanżu z Khabibem? Walcz ze mną, albo ze zwycięzcą walki Ferguson – Cerrone, a jak nie, to spier***** stąd i ciesz się pieniędzmi.

Conor McGregor aktualnie leczy kontuzję, której nabawił się podczas treningu. Nie wiadomo, z kim mógłby zostać zestawiony w pierwszej kolejności, ale jedno jest pewne – niektórzy zawodnicy tracą już cierpliwość względem zachowań Irlandczyka.

3 KOMENTARZE

  1. Gejczi zachowuje się jak rumuńska dziwka , który napastuje niedoszłego klienta, którego sobie uroiła. Krzyczy na niego pod oknem, Chodzi za nim. Prześladuje. Zdeka jebnięty.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.