Junior dos Santos nie przyznaje się do stosowania dopingu.

Jak niedawno poinformowała USADA, Brazylijczyk został prowizorycznie zawieszony za znalezienie u niego w organizmie niedozwolonych substancji. Jak się okazało, próbka pobrana od dos Santosa zawierała hydrochlorotiazyd, który stosowany jest jako diuretyk. Junior tak skomentował całą sytuację na swoim Instagramie.

Nie mam zamiaru się tłumaczyć. Wszystko niedługo będzie jasne, nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości – prawda wyjdzie na jaw. Szanuję swoich fanów. Ta sytuacja jest dla mnie, mojego zespołu oraz mojej rodziny naprawdę ciężka. Nie jestem oszustem. Od zawsze byłem za lepszym testowaniem, staram się grać fair. Dowiemy się co tak naprawdę się stało, rozwiążemy ten problem i wyciągniemy wnioski. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie dane mi zmierzyć się z Francisem N’Gannou i damy wam show, którego oczekujecie. Na ten moment mogę wam tylko podziękować za wsparcie. To wiele dla mnie znaczy, dlatego to nagrywam.

View this post on Instagram

Oi pessoal Eu não estou aqui para dar explicações, logo tudo será esclarecido para todos vocês e sem duvidas que a verdade prevalecerá. Eu estou aqui em respeito a todos vocês. Eu só quero que saibam que essa situação tem sido bastante difícil para mim, meu time e minha família. Eu nunca trapacearia, isso vai contra tudo o que acredito e apoio. Nós estamos investigando isso a fundo e logo descobriremos o que aconteceu, aprenderemos com isso e seguiremos em frente. Mas eu espero que em um futuro próximo, Francis Ngannou e eu possamos nos enfrentar e dar a vocês, a luta que estavam esperando ver. Por agora, muito obrigado por todo seu apoio, isso significa muito para mim e é por isso que estou aqui. Boa noite.

A post shared by Junior Cigano Dos Santos 🅾️➕ (@junior_cigano) on

 

16 KOMENTARZE

 1. 😎

  Wszystkie problemy i upadki JDS zaczęły się od momentu jak zostawił żonę. Może karma a może rzuciła na niego czar 😉

  Dwa lata bez walki … słabo widzę dalszą karierę Juniora. UFC go nie zwolni by sobie coś na koniec dorobił w innej organizacji , nie chcę widzieć go w roli ogórka za 3 lata

 2. Czemu Brazylijczycy zawsze mówią "prawda wyjdzie na jaw" 🙂

  Jakby ktoś nie pamiętała to wcześniej wpadła Amanda Ribas ze słomkowej (jakieś 2 miesiące temu), też Brazylijka i tak samo pisała/mówiła.

  Jego tłumaczenia są bezsensowne, jak nie był pewien nowych specyfików to zawsze można zwrócić się do USADY o opinię.

  Plus zaczynam rozumieć dlaczego Jędrzejczyk ma podpisane butelki z wodą…:D Niech Jotko też zacznie podpisywać, żeby potem wstydu nie było. Ten cały gym podejrzany strasznie.

 3. Wszystkie problemy i upadki JDS zaczęły się od momentu jak zostawił żonę

  Wszystkie problemy Thiago Silvy też przez babę…a i spora część problemów Mayhem Millera oraz War Machine.

  Przypadek? Nie sądzę. To złe kobiety były

 4. Wyjdzie, ze brał środki na potencje i będzie jeszcze większy wstyd.  Możliwe także, że napił się moczu kolegi który bierze sterydy.

 5. Wszystkie problemy Thiago Silvy też przez babę…a i spora część problemów Mayhem Millera oraz War Machine.

  Przypadek? Nie sądzę. To złe kobiety były

  Wina leży zawsze po obu stronach

  żony i teściowej :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.