Fot. MMAJunkie.com
Fot. MMAJunkie.com

Wiem już z kim zmierzy się najnowszy nabytek wagi lekkiej Bellatora MMA, Josh Thomson. „The Punk” w swoim debiucie spotka się z mistrzem organizacji Legacy FC, Mike Bronzoulisem.

To ciekawe starcie w wadze lekkiej będzie częścią wrześniowej gali Bellator 142 „Dynamite„. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półciężkiej zawalczy Liam McGeary z Tito Ortizem.

Josh Thomson kilka dni temu opuścił organizację UFC i podpisał kontrakt z Bellatorem. Według zawodnika, UFC nie było w stanie wyrównać oferty Bellatora między innymi z powodu ograniczeń które pojawiły się po podpisaniu umowy z Reebokiem. UFC poinformowało że po prostu nie zaoferowało nowego kontraktu Thomsonowi gdy stary wygasł.

15 KOMENTARZE

 1. Niby 19 września, czyli w sobotę, także zobaczymy. W gwoli ścisłości dodam, żę przydałoby się, gdyby MMAROCKS pisali o dacie danej gali, nie tylko tutaj, ale w przypadku innych newsów również.

 2. a najbliższy Bellatorek to kiedy? Ciężko się przestawić na brak MMA w piątkowo sobotnie noce.

  W piątek już. Walczy w main evencie Melvin Guillard. Co-main to walka Saad Awada, a na prelimsach m.in. bodaj 4 walki kobiece.

 3. Coraz ciekawiej wyglądają te rozpiski bellatora, obejrzę na pewno.

  Czekamy i zapraszamy na czat (będę chyba, że mnie zbanują, albo wsadzą do więzienia).

 4. @Wewiur

  Postaram się wejść podczas gali, jednak mam problem z jednoczesnym oglądaniem i pisaniem na chacie.

  Dostaniesz przeszkolenie z jednoczesnej obsługi streama i czata. Każdy z czatowych spamerów opanował tę technikę do perfekcji.

 5. Się dziwię, że zero info o Bronzoulisie jako byłym uczestniku "TUF'a Bellatora" 😉 Nieźle, że mistrzem Legacy został, jestem pod wrażeniem. Zbyt wiele się po nim nie spodziewałem, choć miał swoje argumenty i determinację. Jednak Josh jeśli pokaże co potrafi, a nie będzie myślał, że w "Bellatorze będzie łatwiej" to spokojnie powinien ogarnąć tą walkę.

 6. Josh jest bardzo solidnym zawodnikiem, ale czy nadal chce mu się walczyć? Jeszcze niedawno mówił o końcu kariery. (chyba po przegranej z Bendo)

 7. W piątek już. Walczy w main evencie Melvin Guillard. Co-main to walka Saad Awada, a na prelimsach m.in. bodaj 4 walki kobiece.

  W następny piątek, z 28 na 29 sierpnia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.