Green

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Jak podało wczoraj MMAJunkie.com, bliżej nieokreślona kontuzja wyeliminowała Michaela Johnsona z pojedynku z Johsem Thomsonem (MMA 20-6, UFC 3-2, 8. w rankingu MMARocks) na zbliżającej się gali UFC on FOX 12: Lawler vs Brown w San Jose. UFC błyskawicznie znalazło zastępczego rywala, którym został niepokonany w ostatnich siedmiu występach Bobby Green (MMA 22-5, UFC 3-0, 22. w rankingu MMARocks).

Green miał oryginalnie walczyć z Ablem Trujillo na odwołanej gali UFC 176 w Los Angeles, później starcie to zostało przeniesione na sierpniową galę UFC Fight Night w Bangor, a ostatecznie tamto zestawienie rozbito w celu ratowania występu Thompsona na eksponowanym wydarzeniu w stacji FOX.

27-latek po czterech wygranych z rzędu w Strikeforce, w Octagonie dorzucił trzy kolejne. Od lutego zeszłego roku wygrywał z Jacobem Volkmannem, Jamesem Krause i Patem Healym.

Kompletna karta walk UFC on FOX 12: Lawler vs Brown. Przypominamy, że w walce otwarcia gali w UFC zadebiutuje nasza Joanna Jędrzejczyk.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.