Były pretendent do mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej, Josh Koscheck za pomocą Twittera poinformował fanów o ofercie walki jaką, ponoć, złożył mu matchmaker UFC Joe Silva. Okazuje się że organizacja zaproponowała mu starcie z byłym mistrzem wagi lekkiej BJ Pennem:

#UFC just offered me to fight BJ Penn…I said YES!!!!! Just waiting on him!!!!!! Let’s scrap bra?

Przebywający na emeryturze od czasu porażki z Nickiem Diazem na gali UFC 137 BJ Penn w jednym z wcześniejszych wywiadów mówił że może powrócić do MMA jeśli ponownie poczuje głód walki i tajemnicą poliszynela jest to, że Dana White regularnie próbuje namówić go do walki. Wcześniej proponowano mu walkę z Gilbertem Mendelezem o pas wagi lekkiej Strikeforce ale BJ odmówił twierdząc że biorąc pod uwagę całą karierę , była by to dla niego  w pewnym stopniu degradacja i walka w organizacji Strikeforce nie ma dla niego żadnego sensu.

Dla Koschecka walka z Pennem była by świetna okazją do powrotu na zwycięską drogę po porażce z Johnym Hendricksem oraz do zrewanżowania się Pennowi za walkę z Johnem Fitchem w której mimo że sędziowie orzekli remis to wielu fanów i ekspertów wskazywało zwycięstwo mniejszego Hawajczyka.

Penn w końcu sam przerwał milczenie i szybko ostudził nastroje wszystkich swoim wpisem na twitterze.

@joshkoscheck I know it costs a lot of money to live that lavish lifestyle, big house, fast cars & you need big fights but sorry I’m not coming back anytime soon!

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.