Na 4 tygodnie przed galą UFC 151 w Las Vegas fani MMA zostali pozbawieni jednej z walk wieczoru. Kontuzji pleców doznał bowiem były pretendent do mistrzowskiego pasa Josh Koscheck (17-6) a jego walka z Jakem Ellenbergerem (27-6) została odwołana.

Informację tę zdradził na twitterze „UFC Tonight”:

Jake Ellenberger dalej planuje  wystąpić na gali UFC 151 jednak od kalibru jego nowego przeciwnika zależeć będzie czy utrzyma status drugiej walki wieczoru czy spadnie na main event.

Bez przeciwnika jest również B.J.Penn który na gali UFC 152 miał zmierzyć się z Rory MacDonaldem jednak szanse na to żeby Penn zastąpił Josha w tej walce są bardzo małe. B.J. już zapowiedział że to dla walki z Rorym powrócił z emerytury i poczeka na to aż jego przeciwnik zaleczy kontuzję.

UPDATE: Według doniesień licznych amerykańskich portali Koschecka w walce z Ellenbergerem zastąpi Jay Hieron (MMA 22-5, UFC 0-2, #22 w rankingu MMA).  Zawodnik Xtreme Couture to weteran niemal wszystkich ważniejszych amerykańskich organizacji, ma na koncie występy w WEC, Strikeforce, IFL, Affliciton oraz dwa krótkie, nieudane epizody w UFC.

W oktagonie Zuffy 35-latek przegrał z Georgesem St-Pierre’m w 2004 roku i Jonathanem Gouletem rok później. Jednakże w ostatnich 11 walkach, passa sięgająca listopada 2007 roku, przegrał tylko raz ulegając niejednogłośnie na punkty Benowi Askrenowi w zeszłym roku w Bellatorze. Ostatnio walczył w lipcu kiedy pokonał przez techniczne poddanie Romario da Silvę na regionalnej gali w Teksasie.

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.