Andrei Arlovski postanowił nieco zdywersyfikować swoją obecną karierę. Zawodnik kategorii ciężkiej UFC wystąpił w filmie The Equalizer 2, który jest sequelem filmu Bez Litości z 2014 roku. Największą gwiazdą produkcji jest legenda Hollywood, Denzel Washington. Co ciekawe wystąpi tam także inny zawodnik MMA, Jay Hieron.

14 KOMENTARZE

 1. Oby Arlovski dostał więcej czasu niż @Karol Bedorf w ostatnim filmie Vegi

  Czyli jedna sekunda by wystarczyła w zasadzie:siara:[SPOILER]jak można było tak zmarnować potencjał Mistrza? :stevecarell:

 2. 1 czesc byla dobra tu sie zapowiada na duzy rozpierdol! Bedzie ogladane! Andrzejek po najblizszej walce z Tuivasa to w kolejnym filmie zagra jedynie zwloki:lol:

 3. 1 czesc byla dobra tu sie zapowiada na duzy rozpierdol! Bedzie ogladane! Andrzejek po najblizszej walce z Tuivasa to w kolejnym filmie zagra jedynie zwloki:lol:

  Pierwsza cześć była wg mnie w chuj dobra! Oglądałem ten film z przypadku w tv i bardzo się zdziwiłem 😆 co do ostatniego zdania to zgadzam się w 100% :redford:

 4. Do czego to doszło. Arlovski dostaje wpieprz od Denzela Washingtona :facepalm::

  Andrzej, czas kończyć karierę.

 5. @Arlovski mam nadzieję, że Twoja rola nie ograniczyła się tylko do oberwania dzbankiem w głowę. A tak w ogóle to gratuluję!

  Spokojnie, wspomnę o Tobie gdy będę odbierał Oscara.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.