Twitter reaguje na odwołanie walki wieczoru gali UFC w Dublinie:

https://twitter.com/Pendred/status/656948940596715520

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

10 KOMENTARZE

 1. Lobov chyba wypadł z kołyski jako dziecko i mocno uszkodził sobie główkę. Odpadł z TUF-a i chce się dostać do UFC bocznymi drzwiami?

 2. Kserokopiak

  Lobov chyba wypadł z kołyski jako dziecko i mocno uszkodził sobie główkę. Odpadł z TUF-a i chce się dostać do UFC bocznymi drzwiami?

  Pierdolenia bzdur uczy się od najlepszych 😉

 3. Wiem, że rekordy nie walczą, ale gość z rekordem 11-10-1 (1NC), który jeszcze niedawno miał ujemny rekord a nieco później odpadł z TUF-a w pierwszej walce nie powinien trafiać do UFC a tym bardziej do walki wieczoru. Bycie kumplem Rudzielca nie daje chyba takich przywilejów. Póki co 😀

  Walka wieczoru bardziej pasuje do TFC/LFC/MFC. Ewentualnie jakaś podrzędna gala Bellatora. Ale taki gniot na walkę wieczoru? #UFCLogic.

 4. Lobov to widzę, że bez Rudego to sobie w życiu nie radzi. Zgłasza się ale otagował McGregora, może pomoże coś ugada. Przydupas.

 5. Gdyby Pietraszek miał twittera, to by się zgłosił i by zrobili catchweight na 87 kg i gala uratowana, a tak to zawalczy w Kołobrzegu czy tam Koszalinie.

 6. nie no tak zjebanego UFC chyba jeszcze nie było , najpierw CO main event odpadł, na którego osobiście najbardziej czekalem :p a póżniej odpada Duffy… współczuje Irlandczykom , no i sobie bo sobotni wieczór już nie będzie tak emocjonujący ;/

 7. praecox77

  Lobov to widzę, że bez Rudego to sobie w życiu nie radzi. Zgłasza się ale otagował McGregora, może pomoże coś ugada. Przydupas.

  Conor kazał mu się zgłosić. Powiedział też, że sprawdzi, czy napisał tłita, więc ten go otagował. (Taki wpis do dzienniczka ucznia):crazy:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.