Joe Duffy postanowił przejść na sportową emeryturę po przegranej na UFC Fight Island 2. „Irish Joe” przegrał trzy walki z rzędu. Teraz po porażce z rąk Joela Alvareza, Duffy ogłosił, że oficjalnie kończy ze startami w klatce MMA.

Dziękuję wam za wszystkie wiadomości, które do mnie wysyłaliście w tym tygodniu. To błogosławieństwo, że mogłem odbyć taką podróż w świecie MMA i jestem naprawdę wdzięczny za to doświadczenie. Czułem się świetne przez cały obóz przygotowawczy, nawet rozgrzewając się do walki. Byłem pewien, że wróciłem do swojej formy, a kiedy wszedłem do oktagonu wszystko się posypało. Myślę, że to czas, aby zrozumieć, że nie mam już tego czego potrzeba do występów w MMA. Gratulacje dla Joela Alvareza i dziękuję UFC za wszystkie okazje. Przepraszam, że nie osiągnąłem tego co obiecałem swoim fanom, rodzinie, przyjaciołom i sobie, ale tak miało być. Oficjalnie przechodzę na sportową emeryturę w MMA.

Duffy (16-5 MMA) w swojej karierze mierzył się z m.in. Normanem Parke, Conorem McGregorem, Dustinem Poirierem, Rezą Madadim, Jamesem Vickiem czy Marciem Diakiese. Zawodnik 14 z 16 wygranych zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Pełne wyniki UFC Fight Island 2

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.