Jose Aldo, Dana White Henry Cejudo

Wszystko wskazuje na to, że Dana White nie do końca wierzy w zejście Jose Aldo (28-5) do kategorii koguciej. Brazylijczyk w ostatnich dniach wyraził chęć na zejście do limitu 135 funtów i zmierzenie się z aktualnym mistrzem, Henrym Cejudo (15-2).

„Aldo wysłał mi wiadomość, w której napisał, że chciałby to zrobić, więc na ten moment tak naprawdę o tym nie rozmawialiśmy, ale… nie ma szans, żeby ten dzieciak zrobił 135 funtów. Nie ma takiej opcji. Bez szans.”

Szef UFC przypomniał sytuację z kategorii piórkowej, w której były mistrz miał spore problemy ze zrzuceniem wagi.

„Pamiętacie, kiedy był mistrzem, jak trudno było mu zejść do 145 funtów? Teraz nie jest młodszy, więc nie brałem tego nawet na poważnie. Kocham Aldo i chciałbym, żeby robił to, czego naprawdę chce, jednak nie uważam, że chciałbym go zobaczyć, jak tnie wagę do 135. Nie sądzę, żeby to było dla niego dobre.”

Brazylijczyk bardzo szybko odpowiedział na słowa szefa UFC, zamieszczając krótką wiadomość na Twitterze:

„Dana White, kiedy mówię o czymś, mówię na serio i na poważnie. Zrobiłem już test i mogę zrobić tą wagę!”

11 KOMENTARZE

  1. :siara: Wage zrobi ale co z tego skoro pozniej po lisciu od kogokolwiek sie posklada. Duze NIE dla zabijania sie robiac wage!

  2. wyniszczac sie zeby dac temu zjebanemu karlowi jeszcze zarobic. Jose, bezsens, jestes legenda i mega spoko ziomkiem. nie daj tej satysfakcji cehudo(sie udoł) :boystop:

  3. Najpierw musi zrewanżować się Benavidezowi za porażkę, a potem wzywać do walki z nim kogo popadnie.

  4. Aldo jest legendą sportu na wieki. Powinien powoli myśleć o emeryturze a nie o wyniszczaniu swojego ciała, nawet jak zejdzie do 135 to pierwsza mocniejsza bomba pośle go na dechy a to jest kurwa ostatnia rzecz na jaką miał bym patrzeć jeśli chodzi o tego Pana.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.