Zawodnik MMA chce zostać bokserem. Brzmi znajomo? Kolejnym przedstawicielem nowego trendu jest Jose Aldo, który w wywiadzie dla TV Combate stwierdził, że chciałby zadebiutować w ringu. Brazylijczyk twierdzi, że nie chodzi tutaj o pieniądze, a o właśnie osiągnięcia sportowe.

Pieniądze nie są priorytetem, chcę żeby to było jasne. Dzięki Bogu, UFC i MMA dało mi naprawdę sporo w tej kwestii. Chciałbym zostać bokserem, rozpocząć od zera. Pewnego dnia dostałbym się do rankingów, zbudował swoją pozycję. Nie chcę tylko walk dla kasy, pragnę się rozwijać.

Szanuję każdego boksera, dlatego chcę zacząć z samego dołu. To moje największe marzenie, zostać mistrzem MMA i boksu.

Zapytany o walkę Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. Aldo wyznał, że ma nadzieję, iż Irlandczyk zostanie ośmieszony przez Amerykanina.

Mam nadzieję, że Conor zostanie rozpier*olony, to dla mnie się liczy. Nie obchodzi mnie ten gość, już kilka razy mówiłem, że jest chu*a warty, niech robi co chce. Martwię się sobą, pracuję ciężko, aby obronić swój tytuł.

Nadal nieznany jest konkretny termin walki unifikacyjnej w kategorii piórkowej pomiędzy mistrzami Jose Aldo i Maxem Hollowayem.

3 KOMENTARZE

  1. Mam już dosyć tych skrzywdzonych/natchnionych przez Conora – non stop pierdolą o dwóch tytułach, kasie albo boksie. Banda marnych naśladowców.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.