Jose Aldo nie ma preferencji co do następnego przeciwnika – Brazylijczyk wie tylko, że chce wystąpić w legendarnym Madison Square Garden. W wywiadzie dla MMAFighting.com Scarface wyznał, iż prawdopodobnie nie zawalczy z Cubem Swansonem, dlatego może zmierzyć się z kimkolwiek, byle w Nowym Jorku.

Walka w Madison Square Garden to moje marzenie. Dorastając oglądałem walki legendarnych bokserów właśnie w tej arenie. To byłoby historyczne, chcę być na tej karcie.

Po prostu chcę tam zawalczyć, przeciwnik jest nieważny. Im wcześniej się o nim dowiem, tym lepiej. Chciałem wystąpić w oktagonie jeszcze 2 razy w tym roku, ale to raczej się nie uda więc fajnie byłoby zawalczyć w listopadzie, a potem w styczniu.

Sporo mówiono o potencjalnym zestawieniu Brazylijczyka z Cubem Swansonem, jednakże Amerykanin z powodu narodzin swojej córki nie chce w tym momencie decydować się na występy w oktagonie. Menadżer Aldo jest cały czas w kontakcie z UFC, jednakże nie mają oni jeszcze nazwiska rywala dla byłego mistrza kategorii piórkowej.

UFC 217 odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku. Walką wieczoru jest pojedynek Michaela Bispinga z Georgesem St. Pierrem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.