Mistrz wagi piórkowej Jose Aldo uważa, że Ronda Rousey już nie wróci do oktagonu. Brazylijczyk miał okazję porozmawiać z mediami o tej sensacyjnej zmianie ról na tronie kategorii koguciej kobiet.
To normalne. Są zwycięstwa i porażki. Holm była kilkukrotną mistrzynią świata w boksie i była w stanie prowadzić walkę w stójce. Wiedziałem, że Holm wygra, jeśli będzie w stanie utrzymać walkę na nogach. Ronda jest wielką mistrzynią, szanuję ją, ale sądzę, że męskie MMA jest na wyższym poziomie. Zawodnicy nie są oddzieleni od siebie tylko jedną sztuką walki, na zasadzie “ja jestem judoką i tylko łapię ręce”. W dzisiejszym MMA sportowcy muszą być dobrzy w stójce i w parterze. Musisz być dobry tam, gdzie będzie toczyła się walka. I taki właśnie chcę być – wszechstronny. Lubię oglądać żeńskie MMA bardziej od tego męskiego, ponieważ zawodniczki zawsze walczą twardo i robią wszystko co w ich mocy by wygrać.
Po pojedynku Rondy, pojawiło się dużo głosów krytyki na temat jej gameplanu. Krytykowana była jej taktyka ciągłej szarży na bokserkę. Wiele osób zastanawia się też co była mistrzyni musi zmienić by odzyskać pas. Jednak w opinii Aldo, Rousey już nie wróci do oktagonu:
Myślę, że będzie jej bardzo ciężko powrócić do walk. Jej kariera podążyła w innym kierunku. Gdybym ja dostawał dużo pieniędzy za występowanie w filmach czy coś takiego, to również bym się tego trzymał. Mam niby dalej pozwalać by inni uderzali mnie w twarz? To szaleństwo. Dlatego nie uważam, że Ronda ponownie zawalczy. Jeśli wróci, oczywiście nadal ma szansę zdobyć tytuł. Zawsze była fighterką, ale gdybym był nią, to bym nie wracał.
Widzę podobieństwo do sytuacji w której znajdowała się Gina Carano. Gina była świetną zawodniczką, a później została aktorką, po tym jak przegrała z Cristiane Justino. Dzięki temu skupia na sobie więcej uwagi niż gdy walczyła. Żadnej diety, żadnego obijania po twarzy, nic.
Pomimo czarnych scenariuszy dla Rondy, Jose uważa, że mimo wszystko jej wpływ na MMA był znaczący.
Sądzę, że dziedzictwo Rondy polega na tym, że zmieniła ona obraz żeńskiego MMA. Umieściła je na miejscu o którym nikt nawet nie śnił. Nawet Dana White powiedział, że dywizji nigdy nie będzie, a teraz jest. To jej dziedzictwo. Dokonała bardzo wiele dla żeńskiego sportu.
sam Jose już szuka wyjścia… spokojnie, jeszcze miesiąc. 🙂
Po przeczytaniu tytułu już chciałem napisać "ciekawe czy on wróci gdyby przegrał z rudym" ale jak przeczytałem wypowiedz to ma sens:p mam wrażenie że Jose coraz bardziej się nie chce już walczyć…
W sumie to nie zastanawiałem się nad tym aspektem za bardzo ale porażka (i to w takim stylu) mega pokrzyżowała jej ciepłe plany na przyszłość. Już przebąkiwane było o tym, że stoczy może jeszcze z 6 walk (w domyśle masakrując wszystkie rywalki) a potem na fali zdobytej renomy odcinałaby kupony w filmach itp. Z drugiej strony prawdopodobnie ma już tyle hajsu, że z głową na karku (brzmi ironicznie po ko od Holm) i tak, może sobie bimbać do końca życia.
Naprawde myslicie , ze Aldo jest zlamany psychicznie przez jakies cyrki i darcie japy rudego ? nie chce mu sie walczyc ? raczej by zakonczyl kariere jakby tak bylo . Jeszcze do niedawna przymierzal sie do wagi wyzej , zeby bic sie z Pettisem ( ktory byl jeszcze mistrzem ) bo w swojeje wadze juz nie ma co robic . Nie przesadzajcie , Aldo nie ma charakteru Rondy .Wychowal sie w Brazylii w ciezkich rewirach , stoczyl mnostwo walk z czego wyrownanych moze byly ze dwie ,a tak to kasuje wszystkich po kolei . Jestem pewny ze grozne miny i darcie rudego nie robi na nim wrazenia , a jedynie co to moze motywowac do wiekszego wpierdolu dla Conora .
Juz widze te soczyste low kicki ; )
Lead taki by przyciągnął uwagę 🙂 Ale kilka akapitów niżej Jose mówi: "Gdybym ja dostawał dużo pieniędzy za występowanie w filmach czy coś takiego, to również bym się tego trzymał. Mam niby dalej pozwalać by inni uderzali mnie w twarz?". Nic tylko przyznać rację.
Zalezy jak to odbierzesz , Przeciez jakby mial do wyboru lzejsza prace za wiekszy hajs to czemu mialby nie skorzystac ?
Stłamszony przez McGregora. Conor go dojedzie.
Oczywiscie buldupce musialy pierwsze komenty wysrac 🙂
Aldo od dluzszego czasu jest traktowany jak piate kolo u woza przez braci F i Danke. Bardzo chca sie go pozbyc i tego nie ukrywaja. Gdybym byl na miejscu Jose to po pokonaniu klauna zrobil bym sobie jeszcze dluzsza przerwe zmuszajac pracodawcow do ugody albo zerwania kontraktu co wiazalo by sie ze sporym finansowym zadoscuczynieniem. Wiadomo klaun sprzeda wiecej biletow i ppv ale to ma byc sport a nie taniec z gwiazdami.
Mam nadzieję że jakiś trolling o którym nie wiem…
Każdy, kogo szef nie lubi myśli nad zmianą pracy. Jose rozumiem, ale Ronde Łysy uwielbia(uwielbiał?).
No właśnie, to jest sport, polega on na wymianie ciosów chcąc nie chcąc, a Jose jak widać już nie chce się bić. Szkoda tylko, że mało robi aby zbudować sobie kolejna karierę. Jeszcze teksty o jakimś blokowaniu ufc i nie włączeniu rzucasz, serio? Bardzo to mądre byłoby, mistrzowi dobrze życzysz.
Nie ma o czym gadac, @baju.
Traktuja Aldo w ten sposob wiec zasluzyli sobie na vice versa. Ty obsrywasz sie ze zlosci na mistrza to pomysl w jakim szale musza byc wlodarze ufc 🙂 szacunkiem za szacumek sie odplaca a frajerstwem za frajerstwo.
@baju ale nie znikniesz z forum, jak Conor dostanie klapsa na dziąsło i się rozpłacze?
Po tym jak Dana i spółka robią wszystko, żeby Jose przegrał, jestem w stanie sobie z wizualizować, że facet nie ma ani ochoty już walczyć, ani uczestniczyć w tym cyrku medialnym. Jednak jak ktoś wyżej wspomniał, to gość z faveli i psychę może mieć mocną, mocniejszą niż się nam wydaje. Dlatego też może się okazać, że pacnie klapsa Conorowi i odejdzie na emeryturę jako mistrz, pozostawiając za sobą amazonkę gówna, która będzie nie do zutylizowania. Czego oczywiście najserdeczniej mu życzę!
Po walce z KRULEM Aldo może zagrać w brazylijskim sequelu "Scarface'a", albo w telenoweli bo oni się w tym specjalizują.
Tak czy inaczej, po walce nie musi już walczyć, bo Conor zmieni jego bum life. Red panty night! #EIREEEEEEE
On jest jeszcze słabszy psychicznie od Rondy. O ile Ronda przegrała tę walkę na ważeniu to on przegrał chyba od razu po ogłoszeniu tego zestawienia, wiem, że po cichu liczył, że Mendes będzie jego wybawcą ale to tylko go dobiło.
Eh, a tu jeszcze 3 tygodnie do waleczki, zapewne i tak ktoś wypadnie.
Może i tak, ale co dobrego to da Jose i jego karierze? Podpowiem, nic.
@Orest jasne, dam wam szanse się pośmiać. Przezyles porażkę Caina, ja przeżyje ewentualna Conora.
Widzę że siedem obron pasa mistrzowskiego w samym UFC i osiemnastowalkowy win streak Aldo jest mniej przekonywający niż wygrana w słabym stylu z Mendesem i trash talk McGregora 🙂
A JBJ?:D Nie no, nie chodzi o śmianie, ale jednak nie rozumiem waszej pewności, bo Aldo to jest niesamowity dominator, a traktujecie go, jakby to był leszcz z pierwszej łapanki.
I żeby nie było ataku, też byłem pewny Caina, ale tutaj miałem podstawy, bo to był dużo większy dominator i dzik, niż Conor;)
W miejsce Aldo można wstawić: Barao, Caina, czy Rondę. Oczywiście oni nie mają aż tak dużych osiągnięć, ale jak to mówił Conor młodszy goryl w dżungli zabija starego i bierze wszystko co on ma 😉
Ludzie zaczynają traktować Aldo jakby pas UFC znalazł w paczce chipsów. Kurwa mać, facet wyczyścił dywizję w WEC, potem zrobił to samo w UFC a traktują go jak faceta, który nie ma szans w starciu z kimś, kto jeszcze kilka lat temu był nikomu nieznanym łysolem obijającym zawodników pokroju Kornika.
Baju pierwszy moderator troll:D
Baju pierwszy moderator troll:D
Conor dużo mówi, jak na razie miał do czynienia z jednym zawodnikiem z topu i wypadł miernie 🙂 Oczywiście nie wykluczam jego wygranej, ale na tę chwilę nie ma żadnych podstaw, aby uważać McGregora za lepszego zawodnika od Aldo. Nie zapominaj też że Jose ma dopiero 29 lat, nie taki z niego stary goryl 😉
Conor dużo mówi, jak na razie miał do czynienia z jednym zawodnikiem z topu i wypadł miernie 🙂 Oczywiście nie wykluczam jego wygranej, ale na tę chwilę nie ma żadnych podstaw, aby uważać McGregora za lepszego zawodnika od Aldo. Nie zapominaj też że Jose ma dopiero 29 lat, nie taki z niego stary goryl 😉
Jesli jego kariera ma nadal wygladac tak, ze wlasciciele chca sie go pozbyc, to co to za kariera? Honor wazniejszy, dorosniesz – zrozumiesz 😉
Jesli jego kariera ma nadal wygladac tak, ze wlasciciele chca sie go pozbyc, to co to za kariera? Honor wazniejszy, dorosniesz – zrozumiesz 😉
Dana miał zawał jak Ronda przejebała, ale ona i tak wróci za dużo hajsu ma do stracenia, jeśli zaś chodzi o Aldo to przyklepie Conora i Dana będzie miał gigantyczny ból dupy.
Dana miał zawał jak Ronda przejebała, ale ona i tak wróci za dużo hajsu ma do stracenia, jeśli zaś chodzi o Aldo to przyklepie Conora i Dana będzie miał gigantyczny ból dupy.
Max i Chad, czyli dwóch. Sprawdzając rekord Aldo, trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Owszem ma 29 lat, jednak wiek fightera bardziej określa się na podstawie stoczonych bitew w klatce(a tych Aldo ma dużo) i związanych z tym kontuzjach, czy obiciach. Druga sprawa. Kiedy Aldo zmierzył się ostatnio ze stricte stójkowiczem? 2011 rok walka z Hominickiem, przypomnij sobie jak wyglądała 4 i 5 runda. Wyciągając wnioski, Aldo nie jest nie do trafienia, a Conor ma bardzo dobre wyczucie dystansu i timing. Co do jego gadania, czy coś jeszcze nie znalazło potwierdzenia w klatce? 😉
Max i Chad, czyli dwóch. Sprawdzając rekord Aldo, trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Owszem ma 29 lat, jednak wiek fightera bardziej określa się na podstawie stoczonych bitew w klatce(a tych Aldo ma dużo) i związanych z tym kontuzjach, czy obiciach. Druga sprawa. Kiedy Aldo zmierzył się ostatnio ze stricte stójkowiczem? 2011 rok walka z Hominickiem, przypomnij sobie jak wyglądała 4 i 5 runda. Wyciągając wnioski, Aldo nie jest nie do trafienia, a Conor ma bardzo dobre wyczucie dystansu i timing. Co do jego gadania, czy coś jeszcze nie znalazło potwierdzenia w klatce? 😉
Miernie… Jak dobrze pamiętam to Chad skleil z 40 kopniec, a potem padł twarzą w dół. Oby Conora walki tak miernie zawsze się kończyły.
@dobryskun jego kibice mu pogratuluja honoru jak juz odejdzie po przegranej. 🙂
@Orest ja doceniam Brazylijczyka, ale dla mnie nie jest aż takim dominatorem jakiego się z niego robi. Spokojnie, walka zweryfikuje wszystko.
Miernie… Jak dobrze pamiętam to Chad skleil z 40 kopniec, a potem padł twarzą w dół. Oby Conora walki tak miernie zawsze się kończyły.
@dobryskun jego kibice mu pogratuluja honoru jak juz odejdzie po przegranej. 🙂
@Orest ja doceniam Brazylijczyka, ale dla mnie nie jest aż takim dominatorem jakiego się z niego robi. Spokojnie, walka zweryfikuje wszystko.
Kibicowałbym Conorowi, gdyby nie jego psychofani.
Niektórzy za bardzo się wczuli w klimat wytwarzany przez swojego idola i próbują nieporadnie naśladować jego trash talk. Tego się nie da czytać panowie, serio. Zostawcie pierdolenie o głupotach rudemu, bo on to potrafi robić ponadprzeciętnie, wy potraficie irytować innych użytkowników, którzy mają racjonalniejsze podejście do sytuacji.
Kibicowałbym Conorowi, gdyby nie jego psychofani.
Niektórzy za bardzo się wczuli w klimat wytwarzany przez swojego idola i próbują nieporadnie naśladować jego trash talk. Tego się nie da czytać panowie, serio. Zostawcie pierdolenie o głupotach rudemu, bo on to potrafi robić ponadprzeciętnie, wy potraficie irytować innych użytkowników, którzy mają racjonalniejsze podejście do sytuacji.
Pomyślałem to samo. Conor tak mu już wszedł w głowę, że biedny Aldo nie wie o czym mówi, myśli o kimś innym, a ujawnił swoje plany. Straszne co ten Conor robi z ludźmi.
Pomyślałem to samo. Conor tak mu już wszedł w głowę, że biedny Aldo nie wie o czym mówi, myśli o kimś innym, a ujawnił swoje plany. Straszne co ten Conor robi z ludźmi.
Dyspozycja Mendesa tego wieczoru była fatalna, a i tak kontrolował większość walki zanim się spompował ( z wypowiedzi źródeł zbliżonych do Chada wynika, że poza obozem przygotowawczym rzadko jest w wysokiej formie, co zresztą było widać po jego sylwetce ). Nie sądzę, aby przebieg tej walki pozytywnie świadczył o umiejętnościach McGregora, raczej potwierdził że poziom zapasów i parteru trochę odstaje od stójki. Pytanie tylko czy Aldo będzie w stanie to wykorzystać.
Wiem, też słyszałem jak Wojek mówił o Heldzie 😉 Aldo nie należy do zawodników, który blokuje ciosy twarzą. Większość jego walk to dominacja. Nie sądzę żeby jego "przebieg" był tak wysoki, no ale to już wyjdzie w ciągu paru najbliższych starć.
Aldo mierzy się z najlepszymi fajterami, jakich ma mu do zaoferowania jego dywizja, niezależnie od ich stylu bazowego, w przeciwieństwie do Conora, który wywalczył sobie title shota wygraną z Denisem Siverem 🙂
Choćby buńczuczne zapowiedzi tego, co zrobi z Mendesem, wygrał ale zapowiadanej dominacji tam nie było, wręcz przeciwnie.
P.S. Holloway nie był nawet w pobliżu topu jak walczył z Conorem, teraz dopiero ma 7 walk wygranych z rzędu, po przegranej z Irlandczykiem miał rekord 3-3 w UFC.
Dyspozycja Mendesa tego wieczoru była fatalna, a i tak kontrolował większość walki zanim się spompował ( z wypowiedzi źródeł zbliżonych do Chada wynika, że poza obozem przygotowawczym rzadko jest w wysokiej formie, co zresztą było widać po jego sylwetce ). Nie sądzę, aby przebieg tej walki pozytywnie świadczył o umiejętnościach McGregora, raczej potwierdził że poziom zapasów i parteru trochę odstaje od stójki. Pytanie tylko czy Aldo będzie w stanie to wykorzystać.
Wiem, też słyszałem jak Wojek mówił o Heldzie 😉 Aldo nie należy do zawodników, który blokuje ciosy twarzą. Większość jego walk to dominacja. Nie sądzę żeby jego "przebieg" był tak wysoki, no ale to już wyjdzie w ciągu paru najbliższych starć.
Aldo mierzy się z najlepszymi fajterami, jakich ma mu do zaoferowania jego dywizja, niezależnie od ich stylu bazowego, w przeciwieństwie do Conora, który wywalczył sobie title shota wygraną z Denisem Siverem 🙂
Choćby buńczuczne zapowiedzi tego, co zrobi z Mendesem, wygrał ale zapowiadanej dominacji tam nie było, wręcz przeciwnie.
P.S. Holloway nie był nawet w pobliżu topu jak walczył z Conorem, teraz dopiero ma 7 walk wygranych z rzędu, po przegranej z Irlandczykiem miał rekord 3-3 w UFC.
Powiem wam psychofani piszący w tym temacie, że możecie normalnie kręcić filmiki illuminati. Tyle znaczeń i powiązań co znaleźliście w wypowiedzi Aldo na temat Rondy to mało kto potrafi
Powiem wam psychofani piszący w tym temacie, że możecie normalnie kręcić filmiki illuminati. Tyle znaczeń i powiązań co znaleźliście w wypowiedzi Aldo na temat Rondy to mało kto potrafi
Słusznie mówi, nie wiem po co od razu nakręcacie się, że jest psychicznie stłamszony. Ronda może zarabiać więcej, nie męcząc się specjalnie przy tym i nie ryzykując utraty zdrowia + nie naraża się na kontuzje czy upokorzenie i hejt. Każdy normalny i myślący człowiek wybrałby taką opcje.
Słusznie mówi, nie wiem po co od razu nakręcacie się, że jest psychicznie stłamszony. Ronda może zarabiać więcej, nie męcząc się specjalnie przy tym i nie ryzykując utraty zdrowia + nie naraża się na kontuzje czy upokorzenie i hejt. Każdy normalny i myślący człowiek wybrałby taką opcje.
Nie ogarniam waszej logiki ludzie, nazywacie Dominicka Cruza dominatorem, a umniejszacie 10 lat bez porażki i 10 udanych obron pasa w wykonaniu Jose Aldo. Lubię McGregora i liczę na świetną walkę, ale jak widzę kolejne wpisy o tym że Aldo się obsrał i unika walki, to zastanawiam się czy piszą tu inteligentni ludzie z poczuciem humoru, czy grupka zakompleksionych fanatyków. Nie widzę nic sensacyjnego w słowach Jose, identyczne wnioski podawałem tutaj po UFC193, Ronda będzie miała olbrzymie problemy żeby odbudować się psychicznie, a w rewanżu z Holm będzie potrzebować spokoju i skupienia, a nie szaleństw i aktów zemsty. To się może nie udać i Rousey musi sobie z tego zdawać sprawę.
Nie ogarniam waszej logiki ludzie, nazywacie Dominicka Cruza dominatorem, a umniejszacie 10 lat bez porażki i 10 udanych obron pasa w wykonaniu Jose Aldo. Lubię McGregora i liczę na świetną walkę, ale jak widzę kolejne wpisy o tym że Aldo się obsrał i unika walki, to zastanawiam się czy piszą tu inteligentni ludzie z poczuciem humoru, czy grupka zakompleksionych fanatyków. Nie widzę nic sensacyjnego w słowach Jose, identyczne wnioski podawałem tutaj po UFC193, Ronda będzie miała olbrzymie problemy żeby odbudować się psychicznie, a w rewanżu z Holm będzie potrzebować spokoju i skupienia, a nie szaleństw i aktów zemsty. To się może nie udać i Rousey musi sobie z tego zdawać sprawę.
Ludzie, trochę szacunku do Aldo…Jak można pisać po tylu latach na szczycie, walcząc naprawdę z najlepszymi, że ma słabą psychę a tytuły są niemal przypadkowe, bo rzekomo obsrywa się przed Conorem który w swojej karierze zawalczył z jednym zawodnikiem z czołówki? W dodatku jak ta walka wyglądała – każdy pamięta.
Ludzie, trochę szacunku do Aldo…Jak można pisać po tylu latach na szczycie, walcząc naprawdę z najlepszymi, że ma słabą psychę a tytuły są niemal przypadkowe, bo rzekomo obsrywa się przed Conorem który w swojej karierze zawalczył z jednym zawodnikiem z czołówki? W dodatku jak ta walka wyglądała – każdy pamięta.
Śmiem twierdzić, że Chad po pełnym okresie i w formie z drugiej walki z Aldo zmieliłby McGregora.
Śmiem twierdzić, że Chad po pełnym okresie i w formie z drugiej walki z Aldo zmieliłby McGregora.
Już abstrahuje od tego – druga strona też ma swoje racje: wszak Conor przygotowywał się pod innego stylowo zawodnika. Uznajmy, że braki obu stron się wyrównywały.
Ale..no kuźwa.
Już abstrahuje od tego – druga strona też ma swoje racje: wszak Conor przygotowywał się pod innego stylowo zawodnika. Uznajmy, że braki obu stron się wyrównywały.
Ale..no kuźwa.
niektorzy chyba zapominaja, ze aldo ma jedna z najlepszych defensyw w ufc, jak nie najlepsza. ze stojkowiczami tez walczyl, bo jak mozna powiedziec o mendesie(x2) frankiem czy koreancu, ze nie sa stojkowiczami, skoro wiekszosc swoich walk tocza w stojce. conor za to zmierzyl sie z megastojkowiczami jak siver, poirier(ktory nawet nie doszedl do walki z aldo), brandao czy cwierc mendesa, ktory wygrywal obie rundy(i jak ktos tego nie widzi, to jest strasznie zaslepiony i powinien w ogole sie nie wypowiadac o sedziowaniu najlepiej). bo z maxem nie walczyl w stojce
niektorzy chyba zapominaja, ze aldo ma jedna z najlepszych defensyw w ufc, jak nie najlepsza. ze stojkowiczami tez walczyl, bo jak mozna powiedziec o mendesie(x2) frankiem czy koreancu, ze nie sa stojkowiczami, skoro wiekszosc swoich walk tocza w stojce. conor za to zmierzyl sie z megastojkowiczami jak siver, poirier(ktory nawet nie doszedl do walki z aldo), brandao czy cwierc mendesa, ktory wygrywal obie rundy(i jak ktos tego nie widzi, to jest strasznie zaslepiony i powinien w ogole sie nie wypowiadac o sedziowaniu najlepiej). bo z maxem nie walczyl w stojce
Z Maxem obydwoje byli kontuzjowani, tej walki bym nie oceniał.
Ale dziś Conor z Maxem nie miałby szans. Chyba największy progres w UFC. Czekam na jego walkę o pas.
Z Maxem obydwoje byli kontuzjowani, tej walki bym nie oceniał.
Ale dziś Conor z Maxem nie miałby szans. Chyba największy progres w UFC. Czekam na jego walkę o pas.
Herezje, Panie Rybo. Myślę, że Conor też jest coraz lepszym zawodnikiem. Max jest jeszcze bardzo młody, świetnie się rozwija, mądrze walczy. Nie uważam jednak, że nie dałby szans McGregorowi. Mielibyśmy ciekawe starcie w stójce.
A z Aldo, włączając się do dyskusji, będzie miał bardzo ciężko. Jestem fanem Irlandczyka, ale nie należy deprecjonować osiągnięć Jose Aldo. Scarface jest świetny, wszechstronny, wciąż młody i nie uważam, by brakowało mu ochoty do walki. Wierzę i kibicuję swojemu idolowi, ale jednocześnie nie jestem ślepy, by nie widzieć, że ma ogromne wyzwanie w karierze. Jednego z najlepszych na świecie. Po co mam uprawiać trash talk, skoro Aldo go nie przeczyta? Całym sercem za Conorem, ale to będzie trudny sprawdzian. I ktoś, kto myśli inaczej powinien jeszcze raz obejrzeć walki Jose.
Herezje, Panie Rybo. Myślę, że Conor też jest coraz lepszym zawodnikiem. Max jest jeszcze bardzo młody, świetnie się rozwija, mądrze walczy. Nie uważam jednak, że nie dałby szans McGregorowi. Mielibyśmy ciekawe starcie w stójce.
A z Aldo, włączając się do dyskusji, będzie miał bardzo ciężko. Jestem fanem Irlandczyka, ale nie należy deprecjonować osiągnięć Jose Aldo. Scarface jest świetny, wszechstronny, wciąż młody i nie uważam, by brakowało mu ochoty do walki. Wierzę i kibicuję swojemu idolowi, ale jednocześnie nie jestem ślepy, by nie widzieć, że ma ogromne wyzwanie w karierze. Jednego z najlepszych na świecie. Po co mam uprawiać trash talk, skoro Aldo go nie przeczyta? Całym sercem za Conorem, ale to będzie trudny sprawdzian. I ktoś, kto myśli inaczej powinien jeszcze raz obejrzeć walki Jose.
Jeżeli skończenie przed czasem jest miernym wypadnięciem to nie wiem co miał tam mu jeszcze zrobić, zgwałcić? 14 wygranych w win streaku i tylko jedna decyzja.
Jeżeli Mendes był wtedy w fatalnej dyspozycji to powiedz mi, że Aldo jest w rewelacyjnej 😀
Jeżeli skończenie przed czasem jest miernym wypadnięciem to nie wiem co miał tam mu jeszcze zrobić, zgwałcić? 14 wygranych w win streaku i tylko jedna decyzja.
Jeżeli Mendes był wtedy w fatalnej dyspozycji to powiedz mi, że Aldo jest w rewelacyjnej 😀
Wypadł słabo. Walkę wygrał ale Mendes obnażył braki, które mogą zostać wykorzystane przez Aldo w nadchodzącym starciu. Próbujecie zaprzeczyć rzeczom oczywistym, ale luzik, nie spodziewałem się innej reakcji, szczególnie że wszyscy dyskutujący ze mną mają w avatarze Connora 😛
Wypadł słabo. Walkę wygrał ale Mendes obnażył braki, które mogą zostać wykorzystane przez Aldo w nadchodzącym starciu. Próbujecie zaprzeczyć rzeczom oczywistym, ale luzik, nie spodziewałem się innej reakcji, szczególnie że wszyscy dyskutujący ze mną mają w avatarze Connora 😛
Ale przecież Conor nie miał wtey chyba 80% więzadła.
Ale przecież Conor nie miał wtey chyba 80% więzadła.
Connor nie miał więzadła, Mendes nie trenował, Aldo miał pęknięte żebro, Ortiz miał pękniętą czaszkę, Rampage'a otruli, itd, itp. Przypomnij mi, kiedy ostatnio ktoś kto przegrał lub wypadł słabo w walce nie przedstawił jakiejś wymówki 🙂
Wyszedł do walki, liczy się rezultat.
Connor nie miał więzadła, Mendes nie trenował, Aldo miał pęknięte żebro, Ortiz miał pękniętą czaszkę, Rampage'a otruli, itd, itp. Przypomnij mi, kiedy ostatnio ktoś kto przegrał lub wypadł słabo w walce nie przedstawił jakiejś wymówki 🙂
Wyszedł do walki, liczy się rezultat.
Tak samo walka Aldo-Mendesem II, obnażyła braki Aldo. Tak jak mówił Conor na konferencji. Chad prowadził wyrównaną walkę w stójce z Aldo. Chad który sam siebie nazywał Tysonem wagi piórkowej leży w drugiej rundzie wąchając matę. Dalej nie odniosłeś się do walki Jose z Hominickiem, gdzie ewidentnie miał problemy z kondycją w 4 i 5 rundzie, oraz z zasięgiem Marka. Nie można tez przesadzać i robić z Aldo terminatora, bo jak mówię miał już dużo walk, nie wiadomo jak jego ciało się trzyma, jak motywacja. Conor jest bardzo głodny, a do tego ma wszystkie narzędzia żeby pokonać Jose w stójce 😉
Ronda… ohh wait 😉
Tak samo walka Aldo-Mendesem II, obnażyła braki Aldo. Tak jak mówił Conor na konferencji. Chad prowadził wyrównaną walkę w stójce z Aldo. Chad który sam siebie nazywał Tysonem wagi piórkowej leży w drugiej rundzie wąchając matę. Dalej nie odniosłeś się do walki Jose z Hominickiem, gdzie ewidentnie miał problemy z kondycją w 4 i 5 rundzie, oraz z zasięgiem Marka. Nie można tez przesadzać i robić z Aldo terminatora, bo jak mówię miał już dużo walk, nie wiadomo jak jego ciało się trzyma, jak motywacja. Conor jest bardzo głodny, a do tego ma wszystkie narzędzia żeby pokonać Jose w stójce 😉
Ronda… ohh wait 😉
Ale ja nie twierdzę, że Conor jest kompletnym zawodnikiem, ale jeszcze nikt nie podał tutaj płaszczyzny w której to Aldo miałby stłamsić Conora. Podaje się za to win streak, ilość obron itd.
Ale ja nie twierdzę, że Conor jest kompletnym zawodnikiem, ale jeszcze nikt nie podał tutaj płaszczyzny w której to Aldo miałby stłamsić Conora. Podaje się za to win streak, ilość obron itd.
Zapasy. Conora zapasami stlamsi co trzeci licealista z USA.
Zapasy. Conora zapasami stlamsi co trzeci licealista z USA.
Dawno takiej wojny na cohones nie było… Moc! 🙂
Dawno takiej wojny na cohones nie było… Moc! 🙂
A do czego tu się odnosić, do walki sprzed 4 lat ? Tak jakby przez ten czas Aldo nie zrobił żadnego progresu ? Nie jest tajemnicą, że Jose miewa braki kondycyjne w mistrzowskich rundach i oczywiście zakładam taką ewentualność, że to będzie kluczowe w tym pojedynku. Nie zmienia to faktu, że swoją wartość Brazylijczyk udowadniał wielokrotnie, a Connor jak na razie tego nie zrobił. Na razie ma jedną walkę wygraną z zawodnikiem top 5. Jedna jaskółka wiosny nie czyni 🙂
Każdy, kto nie ma fiksacji na McGregora to przyzna .
To wszystko to Twoje domysły i spekulacje a nie fakty.
A do czego tu się odnosić, do walki sprzed 4 lat ? Tak jakby przez ten czas Aldo nie zrobił żadnego progresu ? Nie jest tajemnicą, że Jose miewa braki kondycyjne w mistrzowskich rundach i oczywiście zakładam taką ewentualność, że to będzie kluczowe w tym pojedynku. Nie zmienia to faktu, że swoją wartość Brazylijczyk udowadniał wielokrotnie, a Connor jak na razie tego nie zrobił. Na razie ma jedną walkę wygraną z zawodnikiem top 5. Jedna jaskółka wiosny nie czyni 🙂
Każdy, kto nie ma fiksacji na McGregora to przyzna .
To wszystko to Twoje domysły i spekulacje a nie fakty.
Klatka zweryfikuje 😉
Klatka zweryfikuje 😉
Chyba w HP dzisiaj nie byłeś:D
Chyba w HP dzisiaj nie byłeś:D
To było wiadomo zanim zaczęliśmy tę dyskusję 😛
To było wiadomo zanim zaczęliśmy tę dyskusję 😛
Wiem, jednak dyskusja z kimś kogo pamiętam jeszcze z dawnych lat pod pseudonimem R.O.B (prawda?) zawsze spoko 😀 Oczywiście mógłbym rozbić tutaj stójkę obu panów na czynniki pierwsze, ale pewnie powstanie jakaś analiza prawda @Jakub Bijan , @Cloud ? Jak nie, to ja się biorę za "pod lupą" 😀
Wiem, jednak dyskusja z kimś kogo pamiętam jeszcze z dawnych lat pod pseudonimem R.O.B (prawda?) zawsze spoko 😀 Oczywiście mógłbym rozbić tutaj stójkę obu panów na czynniki pierwsze, ale pewnie powstanie jakaś analiza prawda @Jakub Bijan , @Cloud ? Jak nie, to ja się biorę za "pod lupą" 😀
Chyba że tą jaskółką wygrywał tylko Aldo i jest to najlepszy zapaśnik dywizji.
Swoją drogą mówi się o tym jak Chad wtedy szybko opadł z sił bo był niby bez formy, ale o celnych precyzyjnych ciosach jakie przyjął, w tym 30% na korpus się trochę zapomina.
PS A poza tym to CONOR nie CONNOR hehe
Chyba że tą jaskółką wygrywał tylko Aldo i jest to najlepszy zapaśnik dywizji.
Swoją drogą mówi się o tym jak Chad wtedy szybko opadł z sił bo był niby bez formy, ale o celnych precyzyjnych ciosach jakie przyjął, w tym 30% na korpus się trochę zapomina.
PS A poza tym to CONOR nie CONNOR hehe
Powstanie
Powstanie
zapomina sie tez o bombach czada na leb conora, ktorymi gdyby nie mocny leb irola, urwalby mu glowe. jak bedzie tak przyjmowac z aldo, to myslisz, ze kto zada wiecej ciosow, dodajac, ze brazol ma najlepsza defensywe i przyjmuje najmniej ciosow?
zapomina sie tez o bombach czada na leb conora, ktorymi gdyby nie mocny leb irola, urwalby mu glowe. jak bedzie tak przyjmowac z aldo, to myslisz, ze kto zada wiecej ciosow, dodajac, ze brazol ma najlepsza defensywe i przyjmuje najmniej ciosow?
Prawda 😉
Mój błąd 🙂
Prawda 😉
Mój błąd 🙂
Ale to nie Conor opadł z sił…. on skończył swoją robotę doskonale, w przeciwieństwie do Chada który mając w parterze tak dużą przewagę Rudego nie skończył.
Ale to nie Conor opadł z sił…. on skończył swoją robotę doskonale, w przeciwieństwie do Chada który mając w parterze tak dużą przewagę Rudego nie skończył.
Nie bywam, boje się już trochę wpaść w ten wir bez końca. 😉
Nie bywam, boje się już trochę wpaść w ten wir bez końca. 😉
Po komentarzach widać, że walka Conora z Aldo zbliża się wielkimi krokami 😀
![[IMG]](https://thiswonderfulword.files.wordpress.com/2012/09/fotolia_41838897_xs.jpg)
Po komentarzach widać, że walka Conora z Aldo zbliża się wielkimi krokami 😀
![[IMG]](https://thiswonderfulword.files.wordpress.com/2012/09/fotolia_41838897_xs.jpg)
kurwa masta jestes jednym z normalniejszych i gadasz mi o opadnieciu z sil typa, ktory trenowal 3 dni przed walka..
kurwa masta jestes jednym z normalniejszych i gadasz mi o opadnieciu z sil typa, ktory trenowal 3 dni przed walka..
Napisz jeszcze, że Mendesa ze sracza ściągnęli do tej walki, nigga please…
Piszesz jakby Mendes cały rok wpierdalał kaszanke i zapijał browarem a jak ogłoszą mu walkę to się dopiero przygotowywał.
Napisz jeszcze, że Mendesa ze sracza ściągnęli do tej walki, nigga please…
Piszesz jakby Mendes cały rok wpierdalał kaszanke i zapijał browarem a jak ogłoszą mu walkę to się dopiero przygotowywał.
nie wiem czy siedzial na sraczu, moze nawet konia walil, faktem jest to, ze nie robil cardio przed walka wiec o chuj chodzi?
nie wiem czy siedzial na sraczu, moze nawet konia walil, faktem jest to, ze nie robil cardio przed walka wiec o chuj chodzi?
I to jest jakieś usprawiedliwienie czy co?
I to jest jakieś usprawiedliwienie czy co?
nie, to jest odpowiedz na slaba kodycje. nikogo nie usprawiedliwiam
To dalej nie zmienia faktu, że Mendes nie skończył mając przewagę w parterze.
no, nie zmienia 🙂
Przecież on już po 1,5 minuty ładnie był spychany pod siatkę ciosami i już wyglądał źle. Po prostu nie zwalajmy wszystkiego na kondycje.
Zresztą nieważne, wałkowaliśmy już te tematy tysiąc razy, a po 12ym znów nas to czeka hehe peace joł:D
Przzyznać się – komu Dana płaci?
Mi. W kartoflach, bo wie że frytki kocham nad życie.
McGregor jest gupi, rudy, chodzi jak kaczka i ma brzydka brode.
I jest gejem i Mendes który wszedł do walki po tygoniowym pobycie w Mcdolandzie upierdalal go w parterze pięknie dominująco.
chcial go zapiac ale sie za bardzo spompowal i wystrzelil w gacie 🙁
Poza tym walka byla sprzedana pod gre na konsole.
Aldo bije w szczepionkę.
chlopaki z faveli raczej nie pierdola sie w tancu!