aldo_facebook

Ostatnie mistrzowskie zestawienia UFC, jasno pokazują kierunek w jakim idzie organizacja. Chodzi mianowicie o ciągłe rewanże, zwłaszcza w mistrzowskich starciach. Jednak jeden zrzucony z trony mistrz, tego rewanżu nie dostał i dziś się o niego upomina. Jose Aldo na swojej stronie facebookowej umieścił następujący wpis:

Cześć wszyscy, byłem przez chwilę cicho, ponieważ czekałem na mój rewanż. Tak szczerze, to nawet trenowałem pod niego, zważywszy na to jak walka się potoczyła. Ale najwyraźniej byłem w błędzie. Więc chciałem napisać jasny przekaz do UFC: Za wszystko co zrobiłem, za wszystko na co się zgodziłem i przede wszystkim za to jak walka się potoczyła, nie zaakceptuję innej walki jak tylko o tytuł. Jedynym wyjątkiem byłby Conor McGregor. Kiedykolwiek, gdziekolwiek, zwłaszcza, że on jest przestraszony i wie, że wygram. Nie musi to nawet być walka o pas z nim. Możecie zatrzymać pas. To czego chcę, to skopać mu tyłek. Ponownie: Gdziekolwiek, kiedykolwiek. Dana White, Lorenzo Fertitta, dotrzymajcie słowa. Nadal wierzę w firmę dla której pracowałem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Niech wygra pare walk, zrobi hype na ta walke to bedzie duzo lepsze wyjscie.

  2. Hahaha, brazylijska logika. Gość dostał lampę do nieprzytomnosci w 13 sekund, i twierdzi, że rywal który go upokorzyl jest pewny swojej klęski. Jose, jak rozumiem, wg Ciebie ten cios to był "lucky punch"? Myślę że Conor już ukrywa się w deszczowych zakamarkach Irlandii, także zniknie on nam na jakiś czas z portali społecznosciowych, bo boi się Jose, którego posłał w objęcia Morfeusza w 13 sekund.

  3. Żoze niech przybije piątkę z Barao, takie samo stoczenie… Do tego jeszcze ta logika z faweli, Connor się go boi i… idzie na turbo dzika Dos Anjosa O.o beka

  4. Mistrzowie dedukcji, to była po prostu prowokacja, a wy już jebiecie na prawo i lewo naród brazylijski. Gratuluje, od razu czuje się dumnym Polakiem czytając ociekające jadem wpisy rodaków.Nie grałem jeszcze nigdy, ale tym razem spróbuje i w rewanżu postawie na Aldo.

  5. HAHAHAHAHA xD Jak McGregor pierdoli głupoty w każdej swojej wypowiedzi to wszystko jest git. Eutanazja powinna być przymusowa w niektórych przypadkach xD

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.