Były mistrz, dominator kategorii piórkowej Jose Aldo nie widzi swojej przyszłości w oktagonie UFC. Brazylijczyk po zakończeniu jego kontraktu z największą organizacją MMA na świecie chce rozpocząć karierę w boksie o czym dał znać jego trener, Andre Pederneiras w wywiadzie dla MMAFighting.

Jose nie chce być nieaktywny przez długi czas. Wiem, że chce zakończyć swój kontrakt z UFC. Czekamy na wieści od organizacji. Staramy się o walkę z Cubem Swansonem albo z kimkolwiek. Aldo chciałby pojedynku z kimś z rankingu, czekamy też na okazję walki o pas.

Jose bardzo często trenuje boks ponieważ chciałby spełnić swoje marzenie o występie w profesjonalnym ringu. Jeśli to zależałoby od niego, szybko załatwiłby wszystkie walki z UFC w trzy miesiące i odszedł do boksu. Aldo chce być profesjonalnym bokserem.

W ostatniej walce Brazylijczyk musiał uznać wyższość młodszego Maxa Hollowaya na UFC 212.

 

3 KOMENTARZE

  1. Ale mamy wysyp marzycieli z UFC, którzy od zawsze pragnęli sprawdzić się w boksie ….

  2. Przecież ten koleś jest już tak kosmiczny że aż brak słów. Jego historię można przedstawiać dzieciom w szkole żeby nie powtórzyły jego drogi – od niekwestionowanego mistrza w swojej dziedzinie do błazna.

  3. Hahaha kurwa, dobry jest karzeł, dobry. A hydraulikiem może nie chce zostać? Mario?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.