foto Dave Mandel / Sherdog.com

Jak informuje MMAWeekly czołowy zawodnik wagi półciężkiej UFC Thiago Silva nie wystąpi za niecałe dwa tygodnie na UFC 117, 7 sierpnia w Oakland. Brazylijczyk trenujący w American Top Team na Florydzie doznał bliżej nieokreślonej kontuzji.

Nowym rywalem powracającego do UFC Tima Boetscha (MMA 11-3, UFC 2-2) będzie debiutujący w największej organizacji na świecie Todd Brown (MMA 11-1, UFC 0-0).

Rozpiska UFC 117: Silva vs Sonnen.

Kontuzji doznali też dwaj zawodnicy kolejnej gali UFC 118, 28 sierpnia w Bostonie. Jorge Rivera złamał rękę i zamiast niego z Alessio Sakarą (MMA 15-7, UFC 6-4) powalczy Gerald Harris (MMA 17-2, UFC 3-0). Kontuzja obojczyka z występu wyeliminowała Phila Baroniego, nowym rywalem Johna Saltera (MMA 5-1) będzie Dan Miller (MMA 11-4, UFC 3-3).

Rozpiska UFC 118: Edgar vs Penn 2.

12 KOMENTARZE

  1. Naprawdę wielka szkoda. Po jego krótkiej biografii w countdownie, kibicowałem mu w każdej walce.

  2. Venom widziałeś kiedyś w akcji tego Saltera? Jakie jest ryzyko, że dla Millera będzie to ostatnia walka w UFC?

  3. No widziałem jego dwie walki w UFC. Bardzo dobry zapaśnik, Miller może mieć ciężko jeśli nie będzie w stanie bronić obaleń.

  4. Co za lipa. Oby tylko Alves vs Fitch się odbyło bo to zdecydowanie dla mnie walka tej gali.

  5. a mialo byc tak pieknie: powrot Thiago na undercardzie (choc dziwi mnie to do tej pory), 2 swietne walki na glownej (Dos Santos vs Nelson i Fitch vs Alves) i calkiem spoko main event. mimo to dalej jest to jedna z lepszych imho rozpisek

  6. „a mialo byc tak pieknie: powrot Thiago na undercardzie (choc dziwi mnie to do tej pory), 2 swietne walki na glownej (Dos Santos vs Nelson i Fitch vs Alves) i calkiem spoko main event. mimo to dalej jest to jedna z lepszych imho rozpisek”.

    Dalej jest, dopoki, odpukac, nic innego sie nie sypnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.