Jon Jones nie pozostaje obojętny wobec aktów wandalizmu w jego mieście. Mistrz kategorii półciężkiej UFC, o którym ostatnio głośno w mediach z powodu jego relacji z organizacją, postanowił wyjść na ulicę i własnoręcznie zwalczać wandalizm, do jakiego dochodzi w Albuquerque w ostatnich dniach. W całym USA dochodzi do protestów z powodu śmierci George’a Floyda, który zginął przygnieciony kolanem przez policjanta. Wydarzenie wywołało furię wśród ludności w Stanach Zjednoczonych, którzy jasno dają znać, że nie będą tolerować takich zachowań policji. Jones wątpi jednak czy wszystkim chodzi o protestowanie wobec ostatnich zdarzeń.

Czy tutaj kur*a nadal chodzi o George’a Floyda? Dlaczego ci je*ani gówniarze niszczą nasze miasto?! Jako młody, czarny mężczyzna jestem sfrustrowany, uwierzcie mi. Tak jednak niczego nie dokonamy, sprawiamy, że zła sytuacja staje się jeszcze gorsza. Jeśli naprawdę kochacie 505, brońcie naszego miasta. Wszystkie stare głowy muszą przemówić, zadzwońcie do swoich rodzin i spędźcie ten czas w domach z bliskimi.

43 KOMENTARZE

 1. Czekam aż na ulicę wyjdzie BJ Penn  :razz:enn:

  No w tej sytuacji bidżej pen mógł by dostać wpierdol gdyby to on interweniował zamiast JBJ

 2. Well done Jonny Bones. Takiego mistrza chcemy oglądać. Więcej ma rozumu od tych bananowych antifowych pizd. Szkoda, że nie połamał obu na kolanie dla przykładu.

 3. Człowiek z moralnym kręgosłupem

  Wzór cnoty i doskonałości

  Nieskalany przestępstwem 

  Prawdziwy mistrz w klatce i nie tylko

 4. O kurcze!  ustawcie sobie jakość na najwyższą i zciemnijcie monitor na maxa a zobaczycie coś niesamowitego w tym nagraniu.  Jest ledwo, ledwo widoczne ale po malu się rysuje,  to chyba aureola nad głową Jonsa.

 5. Typowy kibol. Najpierw da w ryj z braku empatii, a później ociepli swój wizerunek poprzez akcje charytatywne.

  tyś kibola widział, a po drugie to Stany tam kiboli nie ma…:muttley:

 6. tyś kibola widział, a po drugie to Stany tam kiboli nie ma…:muttley:

  Za to jest o wiele więcej świrów co latają z bronią po szkołach i odpalają niewinnych ludzi

 7. Za to jest o wiele więcej świrów co latają z bronią po szkołach i odpalają niewinnych ludzi

  Dokładnie. Antifa też chyba jakoś niedawno się narodziła w Stanach… u nas kibole(ludzie w bojówkach) to nawet na Marsz Niepodległosci niechodzą, tylko takie typowe szczurki, co ten pajac co zabił tą dziewczyne w Piasecznie, co myślą że założa kominiarke, na facebooku wrzucą zdjęcie "kibolski świat" i myślą, że są wielkimi chuliganami.

 8. Dokładnie. Antifa też chyba jakoś niedawno się narodziła w Stanach… u nas kibole(ludzie w bojówkach) to nawet na Marsz Niepodległosci niechodzą, tylko takie typowe szczurki, co ten pajac co zabił tą dziewczyne w Piasecznie, co myślą że założa kominiarke, na facebooku wrzucą zdjęcie "kibolski świat" i myślą, że są wielkimi chuliganami.

  Jak myślisz, że w Polsce są kibole to przejedź się kiedyś do Rosji. W Polsce to jest spokojnie. Już nawet w Krakowie mało co się dzieje.

 9. tyś kibola widział, a po drugie to Stany tam kiboli nie ma…:muttley:

  Jak nie ma? Nawet w TFC była ekipa z NY 😀

 10. Jak myślisz, że w Polsce są kibole to przejedź się kiedyś do Rosji. W Polsce to jest spokojnie. Już nawet w Krakowie mało co się dzieje.

  Akurat w Polsce to jest najbardziej aktywan scena w Europie, nawet w czasach pandemii. W Rosji to przeważnie dzieciarnia bije się po lasach, a główne ekipy rosyjskie spią…

  Jak nie ma? Nawet w TFC była ekipa z NY 😀

  To byli zawodnicy mma.

 11. Czekałem, aż z piskiem opon zatrzyma się obok trzymającego fanty Jona suka i pałarze cisną go na glebę.

 12. Ej ziomy A to nie przypadkiem ostatnio bons najebany jeździł autem i strzała do Covid 19 z klamki? 

  A teraz ten sam Bons jest stróżem prawa

  Ludzie się zmieniają,trzeba szansę każdemu człowiekowi

  :roberteyeblinking:

 13. Szkoda ze po liściu nie wypłacił tym śmieciom z antify.

  Ale byłby paradoks że afroamerykanin śmiałby podnieść rękę na kogoś z antify :jjsmile:

 14. Tak swoja droga ludzie mówicie że Jones głupi a to geniusz.  Jak myślicie po co mówił że na ulicy jak go spotkacie to tylko Jon Jones?  A nie Bones i Bonesa już nie ma? Prosta sprawa jak powszechnie wiadomo ręce każdego zawodowego zawodnika są zarejestrowane jako broń po angielsku "deadly weapon"  więc jak by te puszki zabierał Bones to miał by na koncie kolejny atak z bronią,bo rękami je zabierał .  A tak jak zwykle niewinny.

 15. Tak swoja droga ludzie mówicie że Jones głupi a to geniusz.  Jak myślicie po co mówił że na ulicy jak go spotkacie to tylko Jon Jones?  A nie Bones i Bonesa już nie ma? Prosta sprawa jak powszechnie wiadomo ręce każdego zawodowego zawodnika są zarejestrowane jako broń po angielsku "deadly weapon"  więc jak by te puszki zabierał Bones to miał by na koncie kolejny atak z bronią,bo rękami je zabierał .  A tak jak zwykle niewinny.

  :najmancoty:

 16. Swoją cegłę dołożył, na dwóch ścianach nie będzie widniało hwdp.

  Dwa spreje zabrał.

  Co do jednego ma rację, co to za kurwa bunt jak czarni napierdalaja właścicieli którzy mają własny biznes i nikomu personalnie z jebanych czarnych nie zaszkodzili. Co to kurwa za polityka debili, niszczyć komuś dobytek życia.. bo jakiś pies udusił czarnego. Pod komisariat wypierdalac.

  Wszyscy po kolei. Jebane debile.

  Przepraszam administrację.

 17. Przepraszam administrację.

  Podobno administracja przyjmie przeprosiny ale musi Pan klęknąć przed balasem i błagać o przebaczenie, takie są zasady.

 18. Podobno administracja przyjmie przeprosiny ale musi Pan klęknąć przed balasem i błagać o przebaczenie, takie są zasady.

  Chcesz to możesz klękać, tak jak masz to zapisane w kontrakcie.. kontraktu pan nie wypełnił po dzień dzisiejszy, zgłaszam sprawe do prokuratora.

 19. Chcesz to możesz klękać, tak jak masz to zapisane w kontrakcie.. kontraktu pan nie wypełnił po dzień dzisiejszy, zgłaszam sprawe do prokuratora.

  jak to chcesz to możesz klęknąć? MASZ KLĘKAĆ BIAŁASIE I CHUJ!

 20. No tak, czarny broni miasta przed 2 białymi "nie no spoko, super inicjatywa". Ale gdyby biały to zrobił czarnym? No rasista do gazu z nim najlepiej! Udusili czarnego śmiecia to odrazu protesty, ale gdy protestujące bambusy zabili cegłą porządnego białego, przedsiębiorce, to przecież niema sprawy nic się nie stało…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.