Daniel

Wyniki i relacja z gali w Toronto.

Po kapitalnej i nieoczekiwanie niezwykle wyrównanej walce Jon Jones (MMA 19-1) pokonał przez decyzję Alexandra Gustafssona (MMA 15-2) i obronił po raz szósty tytułu mistrza UFC w wadze półciężkiej.

Pretendent postawił mistrzowi trudne warunki już od pierwszych minut walki. Na kopnięcia „Bonesa” Szwed odpowiadał celnymi ciosami bokserskimi, a dodatkowo uderzeniem łokciem udało mu się rozbić jego łuk brwiowy. Co więcej, „Mauler” perfekcyjnie bronił wszystkich prób obaleń, a samemu raz położył na plecy cenionego zapaśnika. Jones znacznie lepiej wypadł w drugiej rundzie, kiedy udało mu się ulokować na twarzy Gustafssona kilka mocnych wysokich kopnięć. Żadne jednak nie naruszyło granitowej szczęki Skandynawa. Trzecia odsłona i początek czwartej to ponownie skuteczne boksowanie ze strony Alexa. Gdy wydawało się, że szala zwycięstwa w pojedynku zaczyna się przechylać na jego korzyść, obrońca tytułu trafił obrotowym łokciem, który wyraźnie zachwiał „wikingiem”. Następujące kolana na głowę w wykonaniu Jonesa nie naruszyły szczęki pretendenta na tyle, by pojedynek zakończył się przed czasem. W ostatniej rundzie Gustafsson był już jednak na tyle rozbity, iż po raz pierwszy w tej walce oddał obalenie i chociaż udało mu się szybko powrócić do stójki nie był już w stanie zapisać rundy na swoją korzyść. Ostatecznie sędziowie ocenili walkę dwukrotnie na 48-47 i raz 49-46 dla posiadacza pasa.

W drugiej walce wieczoru gali Renan Barao (MMA 31-1) po raz drugi obronił tymczasowy tytuł UFC w wadze koguciej, nokautując Eddiego Winelanda (MMA 20-9-1) na początku drugiej rundy. Po dość spokojnych pierwszych pięciu minutach, w których obaj zawodnicy wzajemnie się badali i wymieniali pojedyncze ciosy, w drugich Brazylijczyk rozpoczął z większym animuszem. W trzydziestej sekundzie Barao wystrzelił obrotówką na szczękę Amerykanina, po której musiał zadać jeszcze kilka ciosów w parterze, zanim sędzia przerwał pojedynek, dając mu kolejną wygraną. Była to trzydzieste pierwsze kolejne zwycięstwo zawodnika Nova Uniao.

W pojedynku, który najbardziej interesował polskich fanów podczas UFC 165 Daniel Omielańczuk (MMA 16-3-1) pokonał przez nokaut w trzeciej rundzie Nandora Guelmino (MMA 11-5-1) w walce w walce otwarcia gali UFC 165 w Toronto.

Polak bez wyraźnych oznak zdenerwowania rozpoczął pojedynek od kilku wysokich kopnięć i nieznacznie przeważał w pierwszej rundzie toczonej głównie w stójce. W drugiej odsłonie Daniel po raz pierwszy zranił rywala kilkoma lewymi sierpowymi. Chwilę potem obalił rywala, ale później niefrasobliwie oddał pozycję, próbując kimury na Austriaku. Od tego momentu inicjatywę przejął Guelmino, który wybronił się z techniki kończącej, a następnie kontrolował pojedynek z góry, zadając ciosy. W tym momencie walki obaj ciężcy byli już bardzo zmęczeni. W trzeciej rundzie Omielańczuk, mimo już wyraźnych problemów z kondycją, ponownie przejął inicjatywę. Pod koniec rundy udało mu się naruszyć rywala lewym sierpowym, a następnie zafundować mu potężny nokdaun tym samym ciosem, po którym zakończenie walki w parterze było już formalnością.

W drugiej walce w kategorii ciężkiej podczas kanadyjskiej gali Brendan Schaub (MMA 10-3) pozbawił przytomności duszeniem brabo kolegę z jednego sezonów TUF-a Matta Mitrione (MMA 6-3). Po kilku minutach wzajemnego badania, Schaub zaatakował zdecydowanie serią ciosów w stójce. Kiedy jednak Mitrione zbył jego atak uśmiechem na ustach, zawodnik z Kolorado błyskawicznie przeniósł walkę na ziemię. W parterze „The Hybrid” sprytnie wykorzystał błąd rywala i gdy ten odsłonił szyję w półgardzie zapiął kończące walkę duszenie.

Znany z występów w Polsce Francis Carmont (MMA 21-7) odniósł największe zwycięstwo w swojej karierze, bardzo wyraźnie pokonując wysoko notowanego Costasa Philippou (MMA 12-2). Francuz, przenosząc walkę na ziemię w każdej z rund, kontrolował rywala z góry i punktował uderzeniami. Philippou nie potrafił obronić żadnego z obaleń reprezentanta Tristar, ani uciec spod z niego w parterze i po ostatnim gongu nie miał żadnych szans na wygraną u sędziów. Pierwszy pojedynek głównej karty był popisem Khabiba Nurmagomedova (MMA 21-0). Niepokonany Rosjanin pewnie wypunktował Pata Healy’ego, skutecznie kontrując ciosami bokserskimi w rundzie pierwszej oraz popisując się swoimi firmowymi umiejętnościami zapaśniczymi w odsłonach drugiej i trzeciej.

W głównym pojedynku transmisji w FOX Sports 1 Myles Jury (MMA 13-0) i Mike Ricci (MMA 8-4) nie zapewnili fanom oczekiwanych atrakcji, przewalczając mało aktywnie pełne piętnaście minut. Zawodnik Alliance MMA przekonał do siebie dwóch z trzech sędziów obaleniami zdobytymi w dwóch z trzech rund. Udany debiut w największej organizacji MMA na świecie zapisał na swoim koncie Wilson Reis (MMA 17-4). Brazylijczyk po przegraniu pierwszej rundy z Ivanem Menjivarem (MMA 25-11), w kolejnych dominował już grapplingowo, a w trzeciej miał nawet przez dłuższą chwilę dosiad. Po piętnastu minutach sędziowie jednogłośnie orzekli jego wygraną. Stephen Thompson (MMA 8-1) zaliczył kolejne efektowne zwycięstwo w UFC, zatrzymując Chrisa Clementsa (MMA 11-5) w drugiej odsłonie. Nieoczekiwanie „Wonderboy” musiał uciec do obaleń i grapplingu, by wygrać pierwszą rundę. Jednak w drugiej Amerykanin, trenujący w teamie Tristar, wykorzystał to, co potrafi najlepiej i kombinacją mocnych ciosów rzucił Kanadyjczyka na ziemię i zakończył walkę. W pierwszej walce transmitowanej w stacji FOX Sports 1 Mitch Gagnon (MMA 10-2) nie dał żadnych szans Dustinowi Kimurze (MMA 10-1) i pozbawił go nieskazitelnego rekordu. Kanadyjczyk znakomicie trafiał urozmaiconymi kombinacjami bokserskimi i kolanami w klinczu, ale w czwartej minucie pierwszej rundy dał się złapać na potężny cios na korpus. Gdy Kimura poszedł za ciosem, Gagnon skontrował obaleniem, a kiedy przeciwnik oddał mu szyję, skoczył do gardy i tam zapiął duszenie na tyle skutecznie, że pozbawił Hawajczyka przytomności.

W trzech pozostałych walkach transmitowanych na Facebooku John Makdessi (MMA 12-2) już w pierwszej rundzie znokautował Renee Fortego (MMA 8-3), a Michelle Prazeres (MMA 17-1) i Alex Caceres (MMA 9-5) zwyciężyli przez niejednogłośne decyzje odpowiednio Jessego Ronsona (MMA 13-3) i Rolanda Delorme’a (MMA 9-2).

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej
205 lbs: Jon Jones pok. Alexandra Gustafssona przez jednogłośną decyzję (2 x 48-47, 49-46).

Główna karta:

Pojedynek o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze koguciej
135 lbs: Renan Barao pok. Eddiego Winelanda przez TKO (obrotowe kopnięcie na głowę i uderzenia), 2. runda, 0:35.

265 lbs: Brendan Schaub pok. Matta Mitrione przez techniczne poddanie (brabo), 1. runda, 4:06.
185 lbs: Francis Carmont pok. Costasa Philippou przez jednogłośną decyzję, (2 x 30-27, 30-26).
155 lbs: Khabib Nurmagomedov pok. Pata Healy’ego przez jednogłośną decyzję, (3 x 30-27).

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Myles Jury pok. Mike’a Ricciego przez niejednogłośną decyzję, (2 x 29-28, 28-29).
135 lbs: Wilson Reis pok. Ivana Menjivara przez jednogłośną decyzję, (3 x 29-28).
170 lbs: Stephen Thopmson pok. Chrisa Clementsa przez TKO (uderzenia w stójce), 2. runda, 1:27
135 lbs: Mitch Gagnon pok. Dustina Kimurę przez techniczne poddanie (gilotyna), 1. runda, 4:05.

Walki na Facebooku:

155 lbs: John Makdessi pok. Renee Fortego przez KO (lewy sierpowy i uderzenia w parterze), 1. runda, 2:01.
155 lbs: Michel Prazeres pok. Jesse’ego Ronsona przez niejednogłośną decyzję, (2 x 29-28, 28-29).
135 lbs: Alex Caceres pok. Rolanda Delorme’a przez niejednogłośną decyzję, (2 x 29-28, 28-29).
265 lbs: Daniel Omielańczuk pok. Nandora Guelmino przez KO (lewy sierpowy), 3. runda, 3:18.

3423 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 14. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 15. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 16. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 17. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 18. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 20. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 21. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 22. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 23. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 24. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 25. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 26. Lecimy w h.., jest dobrze w h**. jaram się w h**.
  Piwka, zieleń, betaloc, i zaczynamy jazdę 😛 .

 27. here we go !!!!

  do konca gali pewnie nie dotrwam bo przeziebiony jestem i zdycham ale moze sie uda maraton jak ta lala

 28. Witam wszystkich, mimo że na rocks-ach jestem już bardzo długo, pierwszy raz będę oglądać UFC na żywo. WAR DANIEL!!!

 29. Wiecie może panowie o czy będzie jakiś stream do studia ”Żona Daniela & others…” ? I jeśli tak to o której?

 30. jest ciśnienie 🙂 i 14 osób w pokoju 😉 niektórzy już na takiej bombie, że pewnie nie doczekają do walki 😉

 31. Fajnie czekać na UFC ze świadomością, że walczą tam Polacy. No i ta adrenalina, której nie czułem praktycznie od walk Gołoty za czasów jego świetności – coś wspaniałego! 🙂 

 32. Panowie znow w miedzy czassie chcialem wgrac avatara do konta i znow nie dalem rady od dluzszego juz czasu noie moge zalogowac sie na stronie gravatar mimo wykonanych wszystkich polecen

 33. ma ktoś stream do orange sport, bo ten ich player jest jakiś słaby :/

 34. ma ktoś stream do orange sport, bo ten ich player jest jakiś słaby :/

  Podbijam. Mógłby ktoś jakiś stream podrzucić? Shy

 35. jaram się. może nie tak jak przed walką Płetwala ale jaram się bo po raz kolejny jesteśmy świadkami historii !

 36. dobrze że Daniel będzie na FB, reszta to tam pfff Jones wytrze Gustafsonnem podłogę.

 37. ja czekam na khabiba .coste , barao i walka wieczoru tez jest dla mnie warta czekania do rana 🙂

 38. mi nie chce wejść 🙁 wyskakuje mi: "Nieprawidłowy nick."

  poyebało czy co ?:/

 39. Właśnie wymknąłem się żonce z łóżka cichaczem, coby zobaczyć efektownie debiutującego Daniela „Man, I can’t prenounce that” Omielańczuka.

 40. Czekamy i kibicujemy!!!Już jest dobrze bo jest UFC!A będzie lepiej jak będzie zwycięstwo w UFC! : )

 41. kurde studio godzine przed. Cos pieknego. Mam nadzieje na szybkie zwyciestwo

 42. Świetna karta, zazdroszczę tym, którzy do końca mogą zarwać noc 🙂

  Do boju Daniel! Nie ma lekceważenia, jak ktoś jest w UFC, potrafi uderzyć czy obalić to trzeba uważać i robić swoje.

 43. Ogień!  . gala sie nie zaczęła jeszcze a juz 3 strony w temacie z wynikami , az sie boje na czat wchodzic 😛

  WARRRRR DANIEL !

 44. „This is the moment you’ve all been waiting for”
  Jeszcze godzinka:)

 45. Wiem ze głupie pytanie ale jak to obejrzeć na feccebooku ? Podesle ktoś link?

 46. @lukasyno
  Już znalazlem ale nie bangla. Moze sie jeszcze nie zaaczeło?

 47. szczerze to większych emocji dostarczają mi walki Overeema niż nielicznych Polaków w ufc ,ale 3mam kciuki,może coś sie wydarzy i to będzie pamiętna noc

 48. Nie można wrzucać streamów do orange sport? Bo mi na ich stronie nie lata. Jest napisane, że transmisja jest dostępna dla wyższych abonamentów. Chyba jestem za niski. Jak nie można wrzucać streamów to powiedzcie 🙂

 49. Supermario jesli masz nr w orange to załóż konto u nich i będzie śmigać normalnie.Ewentualnie wbij na chat tam na pewno ktoś cie poratuje

 50. temat z wynikami, 81 odpowiedzi – juz spenialem, ze pojebaly mi sie godziny albo jakies zawirowanie. :O

  15minut niespelna!

 51. Zaraz będziemy klękać przed plazmami 🙂
  Mam stress jakbym sam do ringu wychodził, jak nie większy 😛

 52. Ktoś będzie nagrywał z OS?

  Obejrzałbym sobie z ang komentarzem – jak łamią język na Danielu Laughing

 53. OS odpalone od godziny 21, sraczka odpalona gdzieś od 20-tej… War Daniel !!!

 54. http://www.olweb.tv/orange-sport

  stream do orange sport.. narazie oglądnąłem studio ale nie mam pewności czy będzie działać podczas walki..
  A i czasami sie zacina, tak raz na 10 minut..
  Także wbijajcie na własną odpowiedzialność;)

 55. To zajebiście panowie. Obejrzę sobie z komentarzem J&J'a już PO. A pierwszy raz na Youtubie. Ciekaw jestem co będą mówili o Danielu ang komentatorzy i jak to będą relacjonowali.

 56. Błagam już niech się to zacznie, bo walczę z moimi powiekami…. Od kilku godzin tylko siedzę przed kompem i czekam na walkę..

 57. Na  OS reklamy przed walką, a jak wejdziecie na youtube każą czekać jeszcze 15 min…

 58. Na fb @ ufc tv cisza póki co, czy to ja nie umiem obsługiwać tego ustrojstwa?

 59. Melduje się! Jestem cały zdenerwowany i nie moge się doczekać. WAR DANIEL,

 60. Studio Orange Sport trochę mi ostudziło emocje… powiedzieli, że Guelmino nie ma praktycznie szans 😀

  WAR DANIEL!!!!!!!

 61. Na razie cisza zarówno na fb jak yt. Już się nie mogę doczekać..

 62. Temat z wynikami na żywo jeszcze przed rozpoczęciem gali ma ponad 100 wpisów. Ogień!

 63. Plan na walkę jest taki że Daniel na ringu ma pomyśleć że Nandor nie ma pantofli i chcę się wbić na dyske, jako furtkę wejściową ma kojarzyć bramkę do oktagonu, i zrobić wszystko żeby niestosowanie ubrany Guelmino nie zdołał przedostać się do środka 😛

  Emocje, emocje zwiększam dawkę piwa, dymu, parze melise, oby się tylko telewizory nam uchowały od zniszczenia w skutek je*niecia pilotem.

 64. Witam, szanownych Państwa ! rozumiem, że Daniel rozwala Nadora za jakieś 30 minut ?

 65. ile mozna powtarzac, ze powtarzane bylo juz tysiac razy, ze powtorzyli juz wszyscy, ze Daniel walczy pierwszy i bedzie to zaraz?

 66. ciekawi mnie tylko jedno ile osob zostanie na reszte gali po walce Daniela Laughingjanusze pojda spac hehhe

 67. Ja od Fox Sports 1 w sierpniu nie oglądałem żadnego UFC na żywo, więc dzisiaj zarywam całą noc! 10 minut Panowie!

 68. Dana zwykle daje linki do darmowych prelimsów na swoim twitterze
  tym razem nie inaczej
  wystarczy skorzystać, a nie panikować 😉
  WAR DANIEL!!!

 69. Czarny ekran śmieci, aż się potem zalałem. hehe
  A to tylko danek marynarko zasłonił 🙂
  Oby 165 to był szczęśliwy numerek dla polskiego mma.
  Daniel weź powiedz że ci się śpieszy i właź do klatki, skończ to tak szybko żebyś zdążył jeszcze na żywo obejrzeć w telewizji 🙂 na orandzu 😛

 70. ile jeszcze do startu bo na fb nic nie ma jeszcze a na orange studio dalej ?

 71. Dobrze, że jest z kim poczatować podczas siedzenia po nocy. 😀
  Już na chwilę, już za moment!

 72. Ja już mam całe biurko w łupinach od słonecznika xD
  Palce pogryzione 🙂

 73. Janek pewnie czuje ten klimat 😀 wchodzi jakby sam szedł na walke 😀

 74. Dla prawdziwych patriotów, i fanów to ta walka trwa od kiedy się dowiedzieli że Daniel będzie w ufc, od tamtego momentu to 70% użytkowania telewizora to włączony orange a mojej drogi do ufc się naoglądałem że znam na pamięć.
  Mistrz w klatce, wpuście lwa.
  Idzie lew w zielonej koszulce, kur… niedobrze, zielony kolorem nadziei.

 75. Prawie walka Taekwondo, same kopnięcia prawie. Daniel juz słabo z siłami chyba..

 76. Na twitterze komentarze w stylu co prelimsy Bellatora robią na karcie UFC…

 77. ja pierdziele ale dla dupy zamias bic c gory to do kimury szedl nie potrzebie

 78. byl lepszy ale co z tego jak dal dupy i jedna akcja przgral ta walke . mial go zamrozonego to zamist boksowac to poddanie chcial

 79. Ja pier… ale jazda, jest akcja.
  Trochę inaczej to miało wyglądać.

 80. Chcialbym pozdrowic ta osobe co jak ktos powiedzial, ze Daniel przegra odrazu krzyczal, ze jest trollem.

 81. Wyszedł intelekt Daniela „my nie jesteśmy półmózgami” Omielańczuka.

 82. najgorszy ciężki w ufc > omielańczuk, niestety. Chyba, że w 3 rundzie pozamiata. Ale to i tak nic szczególnie nie zmieni

 83. Mógł kontrolować, poszedł po kimurę i już sie nie rusza, bo nie ma sił.. Źle to wygląda.

 84. Przekombinowal jednym slowem ii nie zdziwie sie jak koniec kariery w ufc bo walkaa kiepska dosc

 85. przy tej siatce mógłby go dopchnąć sam krok w tył i bombardowanie

 86. szkoda ze kondycja padła… ale z tym brzuszkiem al’a ja…to wiele się nie zwojuje w ufc 😛

 87. hehehe jakby byli w wodzie 🙂 i pokonywali opór materii.
  Wygląda to moim zdaniem jak pierwsza runda w zwolnionym tempie.

 88. Cardio zawiodło, mimo że go Daniel podłączył ładnie w 2 rundzie. Kurrrrr przegra to z tym workiem 🙁

 89. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 90. Kurwa …. ale wygrana…. ja pi*rdole.
  buhahahahahahhahahah
  zajebiście: nokaut wieczoru

 91. myslalem ze juz po walce ale czy ta walka byla lepsza od krylov – palalei to bym nie powiedzial

 92. łał kurna wszystkich sasiadow i rodzicow obudzilem 🙂 piekny prezent na imieniny 🙂

 93. Kurka, ale się bałem na szczęście się udało. Daniel musi jeszcze nad cardio popracować.

 94. Wiem, że to na szybko, ale jak ktoś ma gifa z ko, to będę wdzięczny, bo kumpel chce zobaczyć

  //

  NVM, do usunięcia.

 95. Brawo Daniel, bonusu może nie będzie ale mimo zmęczenia wygrać przez ładny cios ! 

 96. Łoch co to było ! Już myślalem że Nandor to wygra na punkty…..ale jednak Polska górąąąąąąą! !!!

 97. Brawo Daniel! KO w debiucie, o to chodzi. Walka może nie porwała ale liczy się zwycięstwo.

 98. występ słaby ale KO było jak piorun 😀 myślicie że Danka go zostawi i da mu szanse jeszcze jedną walkę ??

 99. Jebnięcie 1 – klasa, brawo
  Ale dużo pracy przed Danielem. Juras chyba już był zesrany że Daniel może przegrać…

 100. Ku podtrzymaniu tradycji, żadna walka nie kończy się ładnym KO i 50k $ leci na konto Daniela! ; )

 101. Jasne że zostawi, Daniela.

  Nandor za taki występ to już może się pożegnać.

 102. Właśnie przyjechałem do domu ale nie zdążyłem na KO 😀 Voranek lub ktokolwiek dajcie linka z walką 🙂

 103. rodzicow i sasiadow pobudzilem 🙂
  serducho mi w 2 rundzie bilo mocno
  i pikne ko zajebisty prezent od Daniela na imieniny teraz moge spokojnie ogladac reszte

 104. Po raz pierwszy od dawna krzyczałem jak pojebany, gdy zawodnik wygrał. Daniel ma wiele do poprawy, ale dziś nie o tym, dziś się cieszymy.

 105. Sama walka nie była zła. Daniel mógł ją już wygrać w drugiej rundzie. Niepotrzebnie połasił się na kimurę. Mogł wtedy obijać, a potem dusić zza pleców. Kondycja pozostawia wiele do życzenia. KO świetne. Brawo Daniel 🙂

 106. czytam sobie popsuty czat, połowa jedzie po Danielu, pada KO i odzywa sie Renato

  "Chuj wam w dupę" 😀 Padłem 🙂

  Wiem jak wyglądała ta walka, ale pierwsze koty za płoty, trzeba kibicować i się cieszyć, że pierwszy ciężki z Polski, wygrywa w swoim debiucie przez fajne KO dla największej organizacji na świecie. Karta w historii zapisana jak najbardziej pozytywnie 

  Słyszeliście jak Janek krzyczał "Kop na łeb!"?:D
  Im not in danger, I Am the danger. A guy opens his door and gets shot, and you think that of me? No! I am the one who knocks!

 107. każdy polak ma taką nadzieje ale Danka nie lubi słabych występów, w każdym razie wygrana jest kontrakt dalej będzie wypełniany, tego drugiego do ksw ;D

 108. Coś pięknego, reakcja typu 'what the hell just happend?' 

  Pora chyba na lepsze serwery. 🙂

 109. Pierwsze 2 minuty pierwszej rundy to myślałem że oszaleje akcja się toczyła że hej, ale te wysokie kopniaki to była strata staminy tylko, a Nandor w dodatku wszystkie wybronił.
  Druga runda nadzieja że Daniel przyhalmani a później wkur…..m się tylko.
  3 runda …… to tam jakieś zoombie chodziły, aż zobaczyłem Daniela power punch i to uratowało mi spokojny sen 🙂 DZIĘKI

 110. Co za grzmiącą bombę pierdolną Daniel w Nanodra szczękę, bym to zbadał na jego miejscu.

 111. Chuj z tym jak to wyglądało, każdy widział. Najważniejsza zielona belka na szerdogach. Sztab naprawi Daniela i będzie lepiej. Nandor z UFC poleci raczej. 

 112. padl serwer, wiec pisze dopiero teraz BRAWOOO DANIEL, PIEKNE KO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 113. Cacares bardzo mi sie podobał w tej walce. O ile pamiętam dobrze walke z Tezuką to była słaba ale ta świetna

 114. Pierwsza runda całkiem niezła, w drugiej – przeszarżował z tą kimurą z pleców. Każdy widział, jaka była trzecia, ale liczy się, ze walczył do samego końca i wykrzesał z siebie na tyle sił, aby posłać skutecznie Austriaka na deski.

  Jestem realistą i nie liczę na to, że Daniel zajdzie wysoko w UFC. Życzyłbym sobie, jemu i nam wszystkim, aby jego wyniki wystarczyły na tyle, by utrzymał się do przyszłorocznej polskiej gali. 

 115. Ciężko to wyglądało w drugiej rundzie, ale dał radę i znokautował w trzeciej. Chciałbym, aby Daniel otrzymał bonus za KO, ładnie weszło. Walka może nie porywająca dla osób spoza Polski, ale nokaut bardzo dobry. Są rzeczy do poprawy, ale i tak nie jest najgorzej :).

 116. alez Caceres pokazal stojke, swietnie punktowal, Dellorme bezradny mimo swojego bjj, pewnie troche Alex kuponow popsul. 😉

 117. Jakim cudem tu było split, Cacares tak niemiłosiernie jechał Delormea w 2 i 3 rundzie, że nie kupuje tego w żaden sposób.

 118. WTF, jak można było dać 29-28 dla Delorme? Caceres wygrał zdecydowanie drugą i trzecią rundę.

 119. Każde ciosy rękoma dochodziły celu, a Daniel jak na złość używał ich bardzo rzadko. Zbyt częste kopnięcia na głowę, tak jak się spodziewałem, odcięły szybciutko prąd Polakowi i później jak to wyglądało wszyscy widzieli. Tak jak po walce Piotrka byłem tak szczęśliwy, że biegałem przez 5 minut jak pojebany po całym domu (ktoś by mnie wtedy zobaczył jak nic zawinęliby mnie w kaftan), to tu mam strasznie mieszane odczucia, niby się zajebiście cieszę, ale forma Daniela nie wróży dobrze na przyszłość. Jedna przegrana w takim stylu i Danka będzie miał pretekst, żeby zerwać kontrakt i znając łysego na pewno to wykorzysta.

 120. A mojego Tweeta nawet nie było widać na ekranie buuuuuu nie oglądam więcej Orange Sport ;d Wie ktoś będzie więcej walk przed główną kartą na OS ? 

 121. Ale Jurasowi głupio w studiu jak każdy wypomina słabą kondycje Daniela 🙂

 122. "

  Nie wiem co kto chciał od Guelmino, ja po highlightach myślałem, że będzie ciężki do przejścia. Szkoda, że zabrakło paliwa, trochę dziwny gameplan, ale dobrze, że weszła ta bomba…i to po tym jak znowu szala przechylała się na korzyść rywala. Polacy będą znani z wychodzenia z opresji 😉

  Na razie kandydat do nagrody dobry, ciekawe jak to będzie później ;)"

  Post, który nie poszedł, bo serwery padły.

  Jak można w ogóle porównywać to do walki Krylova z Paleleiem…no comments. Za dużo high kicków, jeśli ma wejść to nie może być tak przewidywalny…Niepotrzebny, męczacy w nadmiarze klincz. Próba obalenia podmęczyła. Skończyło się dobrze, ale to polowanie na KO powinno być od początku 3 rundy. Guelmino pływal jeszcze bardziej i myślę, że od dłuższego czasu, gdy został naruszony wystarczyły właśnie jeden solidny cios. Najważniejsze, że do przodu.

 123. ma ktoś stream do walk, które będą po prelimsach, czyli na fox sport?

 124. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś zbija wage niżej a i tak przychodzi mu walczyć z większym przeciwnikiem, tak jak tutaj

 125. 1) Gratulacje dla Daniela

  2) Rogan wypowiadał w trakcie walki nazwisko Daniela lepiej od Janisza

  3) Dla nas nie wyglądało to fantastycznie, ale amerykańce docenili technikę Omeczka w stójce, wysiłek jaki włożył w próbę poddania, i ze zrozumieniem odnosili się do późniejszego pływania po ringu

 126. Grzechu, jesteś na Orange Sport, Twój tłit. 😀

   

  No podobo, ale nie widziałem Laughing

 127. ROGAN docenił pięści Daniela i mówił że powinien właśnie tego używać bo lepiej mu to wychodzi od Nanodra.

  Rogan wie co gada.

  WAR DANIEL!!

  PIJEMY ZA CIEBIE

 128. Dzięki, wam też transmisja stoi? Na yt się przeniosłem. Jak Prazeres przez 1 runde bo nie oglądałęm

 129. Edit: Sory jakiś duplikat. Początek gali a tu mi się alko kończy 🙂

 130. Niesamowite emocje, jak tak będą walczyć Polacy to zawał mam pewny! Gratulacje piękne KO.

 131. Oglądałem ten nokaut już 100 razy na orane sport i w postach, a zaraz znów powtórzą całą walkę. Cóż nie mogę się wykpić, trzeba obejrzeć.
  Janek brawo czynnie uczestniczyłeś w ufc.
  Trzeba więcej naszych tam wysłać, bo emocje przy takich walkach to piekło.

 132. Wie ktoś o której jest główna walka? Nie chce mi się tego szukać w >350 komentarzach ;).

 133. Tak jak się spodziewałem Prazeres będzie wycierał Kanadyjczykiem podłogę

 134. To chyba nie będzie dobry wieczór dla Kanadyjczyków. Już Delorme wtopił i Ronson prawdopodobnie też, bo Prezeres go zajeżdża fizycznie

 135. Jones pewnie gdzieś między 5 a 6 a.m. Mimo wszystko myślę, że Daniel to na punkty wygrywał po 2,5 rundy.

 136. Poniewaz serwer w koncu na to pozwala to choc ze sporym opoznieniem to jednak napisze, ze  jeeeeeeeeeeeeest ! Na analizy przyjdzie czas, Daniel choc sie nie przyznawal to za stres zwiazany z debiutem musial zaplacic. Wazne, ze bilans nowego otwarcia Polski w UFC wynosi na dzisiaj 2-0. Gdyby ta walka skoczyla sie w taki sposob w pierwszej rundzie to bylby niedosyt a tak byly emocje i KO jako epilog. Brawo !

 137. Właśnie obejrzałem na spokojnie drugi raz walkę Daniela, tym razem z angielskim komentarzem i wierzcie lub nie, ale Rogan z kolegą powiedzieli na chwilę przed nokautem Daniela, że walka jest wyrównana 🙂

  Jakby nie było-kondycha i ucieczki z parteru do poprawy!

 138. Gratulacje dla Daniela. Brawo
  W przeciwienstwie do tego, co mtos wyzej napisal, zwyciezcow mozna oceniac. Nawe trzeba.
  A to byla slaba walka w wykonaniu obydwu zawodnikow.
  Daniel popelnil duzy blad kiedy zdecydowal sie na probe kimury. Byl idealny moment na zadanie kilku kolejnych ciosow. I moglo byc po walce. Zla decyzja zakonczyla sie utrata pozycji, przegrana runda i utrata sil.
  Nokaut nieco szczesliwy. Uff… Wszystkim ulzylo.
  Ogolnie jednak z taka pistawa UFC sie nie zawojuje. Nie tylko kondycja jest do poprawy.
  Licze, ze Daniel wyciagnie wnioski. Wierze w niego.

 139. Ciężko pisać o walce Daniela z taką podjarką jak o walce Piotrka pisaliśmy pare dni temu. Po primo kondycyjnie to wyglądało strasznie. Ok rozumiem waga ciężka, nie będą latać po octagonie z prędkością światła ale dupy to nie urwało. Druga runda zamiast kończyć walkę przez g'n'p zaczyna się bawienie w bjj i dobrowolne przetoczenie się z kimurą gdzie chyba nie było za dużo miejsca na nią. Przyznam szczerze, ze nie wierzyłem, że w rundzie 3 coś się zmieni i tu miła niespodzianka. Jednak ta walka brulanie weryfikuje Daniela, który wg pomimo najlepszych wizji i życzeń w jego stronę do top 10 czy nawet top 15 dywizji nie wejdzie. Niemniej nie mam zamiaru umiejszać jego sukcesowi i temu, że bez wątpienia przechodzi do historii polskiego MMA.

  Nie było tak jak się spodziewaliśmy w 100 % ale kolejny Polak wygrywa w UFC. Gratulacje Daniel !

 140. KO pierwsza klasa.

  1 runda raczej wyrównana, Daniel dobrze zaczął, ale po za bezproduktywnym przepychaniem się przy siatce, za dużo kopał na głowę, to też kosztuje sporo sił, szczególnie, że intensywność tych kopnięć była dość wysoka, a Guelmino po jednej, dwóch próbach już był na tą technikę wyczulony.

  2 runda przegrana, znów dobry początek Daniela , napoczął Gulemino, potem próba kimury i zero paliwa w baku. Nandor co prawda jakiejś wielkiej krzywdy Polakowi z góry nie robił, ale to wystarczyło, aby Austriak wygrał tę odsłonę.

  3 runda w sumie wyrównana do momentu KO, choć to Daniel mimo ogromnego zmęczenia przejawiał jakąś inicjatywę.

  Na plus na pewno kopanie, boks przeciętny, z klinczu nic nie wynikało, widać za to, że Daniel ma instynkt do poddań. Tyle, że to wszystko jest nic nie warte bez kondycji, a ta jest tragiczna. Musi to Omielańczuk poprawić, bo bez tego nie ma czego szukać w UFC, a Guelmino to przecież jeden z najsłabszych ciężkich w UFC.

  Widać, że Omielańczuk jest niezłym, przekrojowym zawodnikiem, ale cardio to podstawa, bo tak naprawdę miał farta, że wygrał. Obaj Panowie byli w 3 rundzie tak zmordowani, że tutaj równie dobrze Austriak mógł zakończyć walkę w podobny sposób.

  Daniel na pewno jest bardziej wszechstronny, niż Guelmino, ale tak jak pisałem wcześniej, wszyscy praktycznie skazywali Nandora na pożarcie (nie wiem czemu) i to bardzo szybko, a jak to wyglądało wszyscy widzieli.

  W każdym razie gratulacje i oby bonus uśmiechnął się do Daniela.

 141. Ronson beznadziejny, ma słaniającego sie na nogach rywala a jest aktywny jak kot napłakał.

  Chociaż ładne ostatnie sekundy
  .Dying Is Your Latest Fashion.

 142. Tak sobie pomyślałem że Nandor właśnie stał się weteranem ufc i może ubiegać się o przywilej wstąpienia do najlepszej europejskiej organizacji MMA imienia Kiepskiego-Syna-Waldemara(KSW).

 143. dobra dwa kupony juz siedza. zwrocilo siá z nawiázká. A jeszcze 8 kuponów w grzeLaughing

 144. jak robil chyba”żółwia”to mało w gacie nie narobiłem
  tez trochę najezdzalem ze stresu ale teraz mi wstyd
  1 walka w ufc , gadka szmatka zbyt pewna przed walka, imo stres się udzielil w walce

  szacun, następne będą lepsze !!

 145. "Brzydki" nokaut, przebić wizualność nokautu Daniela łatwo nie będzie, ale jeszcze dużo walk.

 146. mam nadzieje jeden zamyka mitrone  drugi menjivar

  trzecii jeszcze nie tkniety

 147. podają że Jones ma 100% skutecznosci obron (16) a pamiętam że Evans go obalił na sam koniec 5 rundy

 148. Wadze ciężkiej zawsze wybaczam brak kondychy. Waga ciężka nie jest na długie dystanse 😀

 149. Najgorsze jest to gadanie przez tego redaktora w OS piepszy takie glupoty ze az zal. Juz nie wiadomo jak wysoko chce wynosic Daniela w rankingach.
  Juras bedzie mial co robic dalej przygotowujac Daniela oby tylko lepiej.

 150. Jones wygra, broda mu urośnie jeszcze bardziej razem z brodą ego.
  W końcu zje czekoladę i zmieni kategorie, więc czekam.

 151. Brawo Daniel! Choć tak na zimno, to nie wróżę mu kariery w UFC. Hallmann jeszcze powalczy, może nawet coś tam osiągnie. Wiem, że to wróżenie z fusów, ale jest różnica w zaprezentowaniu się w debiucie między tymi zawodnikami.

 152. pozostali weterani  i Ci co mogli 😀  janusze juz spia:)

  down@ oby ubil kupon mi zamyka:P

 153. Dzis wyjatkowo ogladam cala gale wlacznie z prelimsami, polak wygrac emocje jeszcze sa 🙂

 154. Jak się ta nuta Brazylijska nazywa co teraz na os leci nie mogę znaleźć

 155. panowie mimo prob i bledow nie moge zalogowac sie czy zmienic hasla na stronie gravatar prosilbym o instrukcje

 156. Moze co niektorzy maja do roboty na rano, nie zazdroszcze im. W karcie glownej wszystkie pojedynki sa dobre, warto ogladac calosc

 157. Omleciak słaboo mimo wygranej , straszny niedosyt i obawa o dalszą karierę 

 158. chyba kolejny kupon poszedl sie jeb..

  moim tez ale moze fartem dadza mu dec i ocala moj kupn hehhe

 159. Po minie Gustafsona i po jego ruchach do kamery widzę że on już wie co dzisiaj będzie się działo 😀

 160. panowie wiem ze glupie pytanie jak na debiut na forum ale czy moglbym was poprosic o link na czat bo nie moge odnalesc 

 161. Jury to jest porażka. Odkąd przeleżał perspektwicznego Johnsona mega działa mi na nerwy. L’n’p.

 162. No raczej, chłop szarpie się o te obalenie przez pół rundy, a potem za chuj nie wie co zrobić…

 163. Dzjuri by lezaca decyzja, slaba walka na zakonczenie karty wstepnej, a to na nia ostrzylem sobie zeby. :C

  COME ON PAT!

 164. rusek zniszczy teraz:) prawie usnelem na walce jurego

  czekam na wygrana mitrone to troche zmiejsze straty na tej gali

 165. Fatala walka, ale inny rezultat niz wygrana Jury’ego bylby nieporoumieniem.

 166. Zmulila mnie w chu* ta walka, pier*ole ide w kime WAR VORANEK
  narazie wszytskim

 167. Zycha nie ty jeden, ja na szczęście piszę rozdział pracy magisterskiej, to mam się czym zająć 🙂

 168. Siema, sorry po Danielu już nie oglądałem ,musiałem się pouczyć. Mamy jakieś szanse na nokaut wieczoru? Czy były jakieś piękniejsze?

 169. Raczej nie, ale moge być nieobiektywny 🙂 Kurwa to co walczy Rusek to jest niesamowite, tak niby chaotycznie, ale wszystko z planem 🙂 Zajebiste uniki

 170. Dagestanczyk w swoim stylu, troche sie dziwilem jak typowa redakcja, bo chyba bylo pol na pol

 171. To jest tempo, super walka Khabiba, szykuje się pretendent dał z siebie 100%

 172. Wjechał brutalnie Ruski Orzeł, te wyniesienie przez cały oktagon i slam lepszy od akcji Matta Hughesa. 😀 Jednak ma ten chłopak wielki talent do MMA.

 173. Khabib jest mega kozakiem, na titleshota jeszcze moim zdaniem za wcześnie, ale za walkę, dwie, można mu dać 🙂

 174. Jak można przewalczyć pełen dystans i nawet nie dyszeć za bardzo na koniec?
  Rusek dobry ananas, piękna walka.

 175. Schaboszczak ma wygrać. Lubię te emocje, kiedy każdy cios jego rywala może go uśpić, a i tak kibicuję Brendanowi.

  Muszę sobie poprawić krążenie. Znajdźcie mi coś do rozpier***enia. ~ Urdnot Wrex