Jon Jones na swój sposób postanowił zapewnić fanów na Twitterze, iż nigdy nie brał sterydów. Jeden z obserwujących Amerykanina poradził Bonesowi, aby ten po prostu przyznał się do używania niedozwolonych substancji. Ten jednak nadal twierdzi, iż nigdy w życiu nie stosował dopingu. Aby przekonać fana, postanowił on przysiąc na swoje dzieci oraz Boga.

Jonny, po prostu powiedz prawdę! Wszyscy będą Cię wtedy za to szanować…

Koleś, prawda jest taka, iż nigdy nie wziąłbym sterydów. Przysięgam na swoje dzieci oraz na Boga.

Na ten moment nie wiadomo na ile zawodnik zostanie zawieszony przez USADA. Wiemy jedynie, iż UFC usunęło go z oficjalnych rankingów oraz zabrało pas mistrzowski. Obrócono także rezultat jego walki z DC, aktualnym mistrzem jest więc właśnie Daniel Cormier.

4 KOMENTARZE

  1. O jebany, ale wyciągnął asa z rękawa i ja mu wierze, ma nosa do tej gry. Zapewnił sobie właśnie krótszy wyrok.

  2. Są ludzie zdolni powiedzieć wszystko byle odsunąć od siebie podejrzenia. Jon się do nich moim zdaniem zalicza. Jest taki film na youtube z JBJ i Arielem jak Bones chodził po szkołach i opowiadał dzieciakom jak zszedł na złą drogę jak uzależnienia zmieniają człowieka itd. Nie pamiętam czy to nie sąd mu nakazał czy robił to z własnej woli. Gość wydaje się mieć mentalność murzyna z getta. Co złego to nie ja. "Skąd masz ten telefon w kieszeni? Sam wpadł panie władzo, nawet nie wiedziałem." A to wg to wszystko przez białych…

  3. Taki debil to sobie może przysięgać na co chce. Teraz już na szczęście coraz mniejszą liczbę ludzi to obchodzi. Chuj mu do dupy!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.