Thiago Santos na UFC 239 stanie przed życiową szansą pokonania jednego z najlepszych zawodników w historii MMA, Jona Jonesa. W wywiadzie przed walką dla Combate Brazylijczyk wypowiedział się na temat swojego rywala w nie do końca pochlebnych słowach.

Będzie zapamiętany jako sterydziarz, gość, który jeździ pod wpływem alkoholu. To jego sprawa. O mnie ludzie tak nie będą myśleć. To jego życie. Jeśli tak chce przez nie przejść, to już tylko i wyłączniejego problem.

Jones odpowiedział Brazylijczykowi na swoim profilu na Twitterze.

Pokazałem swojemu rywalowi tylko szacunek, ale dzisiejsze nagłówki pokazują tylko jak gada o mnie pierdoły. 95% moich rywali obraża moje życie prywatne przed walką, 100% z nich przegrywa pojedynki. Kto jest gotowy na 6 lipca?

UFC 239 odbędzie się 6 lipca w Las Vegas. Poza walką wieczoru fani zobaczą tam także takie pojedynki Holly Holm vs. Amanda Nunes, Francis Ngannou vs. Junior dos Santos, Jan Błachowicz vs. Luke Rockhold czy Ben Askren vs. Jorge Masvidal.

11 KOMENTARZE

 1. Będzie zapamiętany jako sterydziarz, gość, który jeździ pod wpływem alkoholu. To jego sprawa. O mnie ludzie tak nie będą myśleć.

  Masz rację brachu, o tobie nikt nie będzie myśleć :kis:

 2. Będzie zapamiętany jako sterydziarz, gość, który jeździ pod wpływem alkoholu.

  chyba pod wpływem prochu a nie alkoholu lol czy złapali go za jazdę jak był najebany?:zakręcony:

 3. chyba pod wpływem prochu a nie alkoholu lol czy złapali go za jazdę jak był najebany?:zakręcony:

  Jak jechał z dupami bentlejem to chyba miał alko.

 4. Jak jechał z dupami bentlejem to chyba miał alko.

  jeszcze koks to można mu wybaczyć ale żeby alkohol pic?:siara:

 5. Santos chyba przespał ostatnie kilka miesięcy i nie zauważył że koksu Jonesowi już nikt nie wypomina, wszyscy zapomnieli a on przypomina o tym nie wiadomo po co.

  Zabezpiecza się na wypadek porażki?..że pokonał go koksiarz?

  Ja Jonesa zapamiętam jako mistrza, a Santosa ( jeśli nie wygra)  nikt nie zapamięta.

 6. Santos chyba przespał ostatnie kilka miesięcy i nie zauważył że koksu Jonesowi już nikt nie wypomina, wszyscy zapomnieli a on przypomina o tym nie wiadomo po co.

  Zabezpiecza się na wypadek porażki?..że pokonał go koksiarz?

  Ja Jonesa zapamiętam jako mistrza, a Santosa ( jeśli nie wygra)  nikt nie zapamięta.

  Ja zapamietam jako typa z chujowym mlotkiem na klacie

 7. Od Pana Jona Jonesa to ty się odpierdol, bo wyrwie ten chujowy młotek z twojej klaty razem z żeberkami i dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębami

 8. Fajnie by było jakby ktoś wreszcie utarł nosa (hehe pasuje do niego jak ulał 😛 ) Jones'owi…ale pewnie jeszcze się to nie wydarzy…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.