jones

Jon Jones został aresztowany we wtorek z powodu złamania warunków wyroku w zawieszeniu. Ma to związek z niedawnym zatrzymaniem Jonesa przez policję w Nowym Meksyku za branie udziału w wyścigach tzw.drag racing znanych w Polsce pod nazwą wyścigów równoległych.

Obóz Jones wydał oświadczenie w którym przekonuje, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona a walka wieczoru gali UFC 197 jest niezagrożona:

„Jon razem ze swoim zespołem traktuje tą sprawę bardzo poważnie, poczekamy aby sytuacja została rozwiązana drogą prawną. Jesteśmy przekonani, że nasz zawodnik zostanie zwolniony jak tylko będzie miał możliwość zaprezentowania swojego stanowiska przed sędzią”

UFC również wydała krótkie oświadczenie w związku z zatrzymaniem ich byłego mistrza:

UFC zdaje sobie sprawę że Jones oddał się rano w ręce policji w związku z potencjalnym złamaniem warunków zawieszenia związanym z mandatem drogowym jaki otrzymał w zeszłym tygodniu. UFC jest w kontakcie z prawnikami Jonesa, i do czasu zebrania wszystkich informacji nie będziemy komentować tej sprawy

4 KOMENTARZE

  1. Gruby go w ringu zje… bo innej opcji na wygraną Cormiera nie widzę, pomimo, że mu kibicuje

  2. Tak sobie myślę, że o Jonesie to może powstać całkiem niezły film 😛

  3. On jest czarny, uwzięli się na niego. Przecież wszystko zrozumiał i ułożył swoje życie hehehe Kiedyś go Sonnen i Rashad dobrze podsumowali.

  4. Jasne ,że dojdzie a UFC zgarnie dobry hajs , bo promocja gali zajebista 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.