Jon Jones nie podziela zmartwień fanów i jest pewien, że będzie przygotowany kondycyjnie na starcia w królewskiej dywizji UFC. „Bones” nie tak dawno ogłosił, że przejdzie do kategorii do 120 kilogramów i zwakował swój pas mistrzowski kategorii półciężkiej. W swoich mediach społecznościowych zawodnik pokazuje przygotowania do debiutu w nowej dywizji. Jones, który waży obecnie około 114 kilogramów, na swoim profilu na Twitterze odpowiedział jednemu z fanów na uwagę o potencjalnych problemach z kondycją.

Nie, nie martwię się cardio. Stawiam sobie bardzo wysoko poprzeczkę, chcę mieć kondycję jak w kategorii półciężkiej. Niektórzy z tych gości mogą być ode mnie silniejsi, ale nie będą mogli narzucać tempa w walce jak ja. W praktycznie każdej walce w kategorii półciężkiej to ja pracowałem ciężej od swoich rywali i zrobię to samo w kategorii do 120 kilogramów. To nazywa się serce do walki.

Jones (26-1, 1 NC MMA) uznawany jest przez wielu fanów i specjalistów za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe. Reprezentant JacksonWink MMA przegrał w karierze tylko raz przez dyskwalifikację. W przeszłości wygrywał z takimi rywalami jak Alexander Gustafsson, Dominick Reyes, Daniel Cormier, Ryan Bader, Thiago Santos, Rashad Evans czy Vitor Belfort. Obecnie mistrzem kategorii półciężkiej, w której niegdyś królował Jon, jest Jan Błachowicz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.