Jon Jones nie odpuści Danielowi Cormierowi w medialnych sprzeczkach nawet gdy ten wyznał, że nie bardzo chce już rozmawiać o Bonesie. W jednym z wywiadów promujących nadchodzącą galę UFC 226, na której DC zmierzy się ze Stipe Miociciem aktualny mistrz kategorii półciężkiej wyznał, że nie ma zamiaru wchodzić w dyskusję z nieliczącym się dla fanów Jonesem. Jon oczywiście zareagował na słowa byłego rywala na swoim profilu na Twitterze.

Ja nie mam fanów DC? To po prostu brzmi głupio. Nawet po latach zawieszenia będę miał więcej kibiców niż Ty. Każda Twoja wygrana buduje moje CV. Wiesz o kim śnisz w nocy. Twoja żona pewnie również to wie.

Na początku myślałem, że chcesz po prostu przekonać fanów, że pokonałem Cię przez sterydy, ale widzę, że sam już to uwierzyłeś. Rób tak dalej!

Najważniejsze, że przy kolejnej walce będę już czyściutki. Zobaczymy jak mnie zdominujesz, skoro przy pierwszych dwóch oszukiwałem.

Powodzenia w następnej walce. Zawsze chciałem być mistrzem kategorii ciężkiej… Kto jest Twoim tatusiem?

Nadal nie wiadomo na ile Jones zostanie zawieszony przez USADA. Jego menadżer w ostatnich wywiadach wyznał, że sprawa wygląda dobrze, lecz nie mogą być oni pewni pozytywnej dla nich decyzji.

UPDATE: Cormier zdążył odpowiedzieć Jonesowi:

Jon, jesteś dziwką! Zawsze nią byłeś. Usiądź sobie i patrz jak zdobywam mistrzostwa Ty sterydowy oszuście. Nie rozmawiajmy o żonach. Z pewnością po tym co odje*ałeś w życiu mógłbym mieć ciekawą rozmowę z Twoją żoną… To znaczy dziewczyną, mamą Twoich dzieci?

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.