Wielu fanów Jona Jonesa, uznawanego przez specjalistów za najlepszego zawodnika w historii MMA, zastanawia się co robi Bones podczas zawieszenia za złapanie go na dopingu przy okazji gali UFC 214. Mike Perry, który przygotowuje się do walki na UFC 226 właśnie w Nowym Meksyku razem z Jonesem w wywiadzie dla MMAjunkie.com opowiedział ciekawą historię związaną z byłym mistrzem, nie do końca związaną z MMA.

Byliśmy w barze i Jon ciągle kupował drinki. Po wypiciu kolejki zaraz dostawałem nowy kieliszek z alkoholem, czułem jego wzrok zaraz po wypiciu, nie dawał mi odpocząć.

Co ciekawe, Perry wyznał, że nie była to jedyna taka przygoda dwójki zawodników. Kolejnym jednak razem Jones nie zmuszał już Mike’a do picia tak dużej ilości alkoholu.

Pomyślałem sobie OK, kupiłeś mi shota, rozumiem, wypiję go, ale nie kupuj mi już więcej! Stawiał dosłownie wszystkim w barze. Klasyczna impreza. Cały czas obserwowałem go, nie wierzyłem, że pije swoje drinki, ale rzeczywiście wszystko to trafiało do jego ust. Wyglądało jakby to było dla niego nic nie znaczyło!

31 KOMENTARZE

 1. Dzięki za tego super newsa! Daje mi to zupełnie nowy pogląd na mma. Zawsze chciałem przeczytać, że dwóch dorosłych facetów po drugiej stronie świata poszło do baru napić się alkoholu!

 2. W sumie jakbym miał kiedyś możliwość decyzji, to poszedłbym na piwo z Bispingiem, a na wódkę i koks z Jonesem:bleed:

 3. W sumie jakbym miał kiedyś możliwość decyzji, to poszedłbym na piwo z Bispingiem, a na wódkę i koks z Jonesem:bleed:

  Niestety, mozesz sie najwyzej umowic z Halibutem na rimming i guarane z pajarito

  :beczka:

 4. W sumie jakbym miał kiedyś możliwość decyzji, to poszedłbym na piwo z Bispingiem, a na wódkę i koks z Jonesem:bleed:

  No i do maka z Rondą

 5. Straszne jak czlowiek pomyli jak znacznie lepszy byłby Bones bez tego koksu i wody. Wydaje się ze LHW i HW by wyczyścił do zera i to na długie lata.

 6. Niestety, mozesz sie najwyzej umowic z Halibutem na koks i guarane z pajarito

  :beczka:

  Wtedy pasuje.

  Straszne jak czlowiek pomyli jak znacznie lepszy byłby Bones bez tego koksu i wody. Wydaje się ze LHW i HW by wyczyścił do zera i to na długie lata.

  Teraz czyści kieliszki i kreski ze stołu. Przynajmniej stół nie jest upie******

 7. Czytając tytuł myślałem, że najebali sami 40 chłopa, a potem brali udział w pościgu i strzelaninie, a tu takie rozczarowanie :robertmakeup:

 8. a był jakiś chujowszy?

  osz kurła, za rzadko na forum bywasz. Ale w sumie kilka/naście/dziesiąt o Akopie, o innych frongach z warsaw shore, i tym podobne, ja pierdolę…

 9. osz kurła, za rzadko na forum bywasz. Ale w sumie kilka/naście/dziesiąt o Akopie, o innych frongach z warsaw shore, i tym podobne, ja pierdolę…

  do akopa ja nic nie mam; )

 10. Słyszałem lepsze historie.Kiedy ufc wysłało go do Brazylii na wyjazd promocyjny,Jon drugiego dnia się "zgubil",zawalił umówiony wywiad TV,a jak się pojawił to w towarzystwie dwóch atrakcyjnych kobiet(prostytutek),jedną dla siebie a drugą dla ochroniarza,którego UFC mu wynajęło,a całe towarzystwo śmierdziało alkoholem i Marychą.

  Po tym zajściu UFC zmieniło mu ochroniarza i przydzieliło jeszcze kobietę od PR(lesbijkę/feministkę),której zadaniem było pilnować aby Jon nic nie odjebal.

 11. Słyszałem lepsze historie.Kiedy ufc wysłało go do Brazylii na wyjazd promocyjny,Jon drugiego dnia się "zgubil",zawalił umówiony wywiad TV,a jak się pojawił to w towarzystwie dwóch atrakcyjnych kobiet(prostytutek),jedną dla siebie a drugą dla ochroniarza,którego UFC mu wynajęło,a całe towarzystwo śmierdziało alkoholem i Marychą.

  Po tym zajściu UFC zmieniło mu ochroniarza i przydzieliło jeszcze kobietę od PR(lesbijkę/feministkę),której zadaniem było pilnować aby Jon nic nie odjebal.

  Ciekawe, czy Jon jej nie nawracał…o ile była ładna :danaillegal:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.