Fani nadal zastanawiają się co stanie się z Jonem Jonesem, który przy okazji gali UFC 214 i pojedynku z Danielem Cormierem wpadł na dopingu. Sam zawodnik twierdzi, że to zanieczyszczony suplement był powodem pozytywnego testu, lecz jak wiemy USADA potrzebuje czasu, aby zbadać sprawę. Abe Kawa, menadżer zawodnika, zabrał głos w tej sprawie w programie The MMA Hour.

To skomplikowane. USADA naprawdę wykonuje dobrze swoją pracę. Ludzie krytykują ich, ja też nie zgadzam się z kilkoma rzeczami, ale ogółem rzecz biorąc oni naprawdę wykonują dobrą robotę. Czyszczą ten sport z dopingu. To bardzo ważne, aby im się to udało. Muszą też odpowiednio rozwiązać sprawę Jona, biorąc pod uwagę kim on jest. Jestem pewny, że niedługo podejmą decyzję. Nie chcę dawać jednak konkretnego terminu. Wszystko w swoim czasie.

Jon czuje się bardzo dobrze. Naprawdę nie może doczekać się powrotu. Ludzie często mówią o tym uczuciu – on jest już bardzo zniecierpliwiony. Już szkoda mi jego kolejnego rywala. Naprawdę. To nie tak, że na nim się wyżyje, ale widzę jego treningi, Jon staje się jeszcze lepszy. Poczekajcie aż zobaczycie go teraz.

Zapytany o wymarzony scenariusz dla Jonesa Kawa stwierdził, że chciałby jego pojedynku z wygranym starcia Cormier vs Miocic na UFC 226.

3 KOMENTARZE

  1. USADA tak dobrze działa, że co rusz USADzA Jonesa 😀 Na pewno im z całego serca kibicują 🙂

  2. nawet jak czasem jakoś nie tak ,to spodziewamy się że nadejdzie 🙂 ,że nadejdzie to co dobre :),pozytywne 🙂 że nadejdzie znów czas radości  🙂 Uzbrajam się w cierpliwość i wyczekuję i spodziewam się z cierpliwością że wszystko się wyjaśni i oczekuję że jeszcze dziś 🙂 dotrze kolejna dobra wiadomość 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.