Jon Jones został sprowadzony przez swojego pracodawcę do Buffalo, aby móc uczestniczyć w rozmowach z mediami przy okazji UFC 210. Amerykanin już latem tego roku będzie mógł wrócić do oktagonu po przerwie spowodowanej zawieszeniem ze strony USADA. Bones podczas wywiadu skomentował wczorajszą sytuację, która miała miejsce na wczesnym ważeniu – Daniel Cormier w dziwnych okolicznościach zrobił limit kategorii półciężkiej, kiedy to w 2 minuty „zrzucił” 1.2 funta. Jones twierdzi, że to największe oszustwo jakie widział w zawodowym sporcie.

To coś szalonego, nie mogłem uwierzyć w to co widzę. Widziałem co Cormier zrobił, jeśli skupisz się na tym co robią jego dłonie zobaczysz, że balansował na ręczniku tak, aby waga pokazała 205 funtów. Co za mądra sztuczka. Moim zdaniem to czyste oszustwo.

Nie wierzę, że mogli do tego dopuścić. Myślę, że komisja powinna teraz jeszcze raz obejrzeć całe zajście i odnieść się do tej sytuacji. Nikt nic nie powiedział na ten temat. Udało im się uniknąć konsekwencji za jedną z najbardziej nieczystych zagrywek jaką widziałem w sporcie.

4 KOMENTARZE

  1. No i chuj, ma rację. Ta akcja z naciskaniem na ręcznik to była taka kpina, jakiej jeszcze nie widziałem.

  2. Wiedzialem, ze ten leszcz sie do tego odniesie, w sumie to ma do tego prawo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.