jonesmuscles

Przed UFC 197 wszyscy mogliśmy zobaczyć materiały wideo z ciężkich treningów siłowych Jona Jonesa. Sylwetka Jonesa uległa wtedy widocznym zmianom. Wiele osób zastanawiało się jaki wpływ będzie miało to na występ Amerykanina w oktagonie UFC. W trakcie walki z Ovincem Saint Preux widoczna była zmiana w stylu walki Jonesa.

Trener „Bonesa”, Greg Jackson, przyznał, że treningi siłowe są problematyczne – według niego przez nie właśnie Jones nie był odpowiednio przygotowany kondycyjnie. Na ten temat przed galą UFC 200 wypowiedział się również sam Jones.

Utrzymywałem to samo tempo przez całą walkę. Zrobiłem w tej walce bardzo mało, tyle wystarczyło żebym wygrał pojedynek. Zacząłem bardzo powoli, każda runda była prowadzona w podobnym tempie więc cardio nie było problemem.

Najwięcej w trakcie obozu przygotowawczego ważyłem 238 funtów (około 107kg). Czułem się naprawdę dobrze, byłem silny. W takiej formie mógłbym spokojnie walczyć jako ciężki. Uważam, że w walce z OSP za bardzo martwiłem się poziomem swojej energii, nie chciałem opaść z sił więc przewalczyłem całe 25 minut w ten sam sposób.

Byłem w dobrej formie, moja wydolność była dobra, ale moja wytrzymałość mięśniowa nie była odpowiednia. To miało wtedy duże znaczenie. Byłem oszczędny jeśli chodzi o moją energię w oktagonie.

W trakcie tego obozu praktycznie nie trenowałem na siłowni z ciężarami. Mówiąc prawdę, pracowałem nad tym, aby trochę ich stracić, robiłem sporo cardio, chciałem być chudszy. Będziecie mogli zobaczyć widoczną różnicę podczas ważenia, straciłem trochę mięśni przez co moja wydolność jest świetna. To właśnie sposób na pokonanie DC, muszę walczyć z nim agresywnie, muszę postawić mu ciężkie warunki. Na to właśnie się przygotowywałem.

Rewanż zawodników odbędzie się na jubileuszowej gali UFC 200.

7 KOMENTARZE

 1. KalasznikowMac

  Nie ma co pompowac mięśni jak kulturysta, siła, masa (mniejsza), pierdolnięcie ! WARR BONES !!!

  oj, profesor Grabowski by sie nie zgodzil..

 2. Kurcze jak oni łatwo tracą i nabierają tych mięśni. Dobrze że nie walą w dupę zastrzyków bo by normalnie od samego pozowania do zdjęć im klaty rozsadziło.

 3. skunx

  Kurcze jak oni łatwo tracą i nabierają tych mięśni. Dobrze że nie walą w dupę zastrzyków bo by normalnie od samego pozowania do zdjęć im klaty rozsadziło.

  Brian Ortega 145 i Corey Anderson 205 obok siebie.

  :DC:

 4. baju

  Brian Ortega 145 i Corey Anderson 205 obok siebie.

  :DC:

  Bez kitu, ostatnio taki chudziak Ortega a tu taka łapa:o o:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.