JJones

nie wiem gdzie kulał się wcześniej (Team Bombsquad w stanie Nowy Jork – TJ) ale na pewno będzie to zmiana na plus ponieważ wg MMAWeekly.com Jon Jones postanowił dołączyć do teamu Grega Jacksona. Jak powiedział sam szef teamu Greg:

„Jon Jones dołaczył do nas i już u nas trenuje. Pracować z nim to przyjemność. Jest niesamowicie kreatywny. Jego pomysłowość jest po prostu niesamowita.

6 KOMENTARZE

  1. Jak (albo i bardziej „jeżeli”) zacznie suszyć w półciężkiej to może dojść do mało korzystnej sytuacji jak w przypadku wagi półśredniej i AKA.

  2. Trzeba przyznać że to bardzo groźne połączenie.Mało korzystnej sytuacji? dla kogo? na pewno nie dla kibiców.To jest trochę śmieszne,nie mozna się przecież unikać tylko dlatego że trenują w jednym gymie.To jest ich praca i jak chcą piąć się w górę to jak będzie trzeba powinni między sobą walczyć.

  3. No właśnie dla fanów. Jeżeli jesteś w 100% pewien, że koledzy z jednego teamu walcząc ze sobą nie będą odczuwać żadnych zahamowań to zazdroszczę życiowego optymizmu. Poza tym jak myślisz, w kogo narożniku stanie Greg Jackson, jeżeli miałoby dojść do walki Evans/Jardine? Będą ciągnąć zapałki czy jak?

  4. A gdzie tak napisałem?ja myślę że niektórzy zawodnicy może mieć jakieś zahamowania.A co do Grega Jackson’a The recent public push by Lorenzo Fertitta and Dana White to have fellow teammates continues to meet resistance.

    In the above video renowned MMA trainer, Greg Jackson recuses himself from the issue, „That is really up to the fighters themselves. I certainly won’t be apart of one of my guys fighting another one of my guys.”

    http://www.watchkalibrun.com/2009/8/23/999382/greg-jacksons-comments-highlight

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.