Jon Jones ponownie ma kłopoty z prawem związane z jazdą samochodem. Były mistrz wagi półciężkiej UFC został zatrzymamy przez policję w Nowym Meksyku podczas nocnej przejażdżki. Kontrolujący go policjant, zarzucił mu branie udziału w wyścigach tzw. drag racing znanych w Polsce pod nazwą wyścigów równoległych. Zdenerwowany tym zatrzymaniem Jones nazwał policjanta jebanym kłamcą i świnią. Ostatecznie policjant dał Jonesowi 5 mandatów ale żaden z nich nie dotyczył przekroczenia prędkości. Dostał je za branie udziału w wyścigach tzw. drag racing, modyfikację tłumika, nieczytelną tablicę rejestracyjną, jazdę bez zachowania należytej ostrożności i zjeżdżanie z pasa ruchu. Sprawa teraz trafi do sądu.

Jones w rozmowie z Arielem Helwanim stwierdził, że policja uwzięła się na niego i celowo stara się utrudnić mu życie. Dodał, że niepotrzebnie użył słów w których obraził policjanta ale był mocno zdenerwowany całym zajściem. Tłumaczył że całe zajście było nieporozumieniem. Kiedy podjechał do świateł na skrzyżowaniu, jego samochód stanął obok fanów i nie mając ochoty na rozmowę zaczął gazować silnikiem na co fani zareagowali śmiechem i pozdrowieniami w jego kierunku. Kiedy ruszył spod świateł, został natychmiast zatrzymany przez policję.

Menadżer zawodnika potwierdził, że żadne z mandatów nie dotyczył szybkiej jazdy

Poniżej całe nagranie z zajścia

123 KOMENTARZE

 1. He he

  I cant wait when you Get out of my face
  I feel the same about you Sir
  :crazy:
  Szach Mat. Jony Bones…
  Ladnie i z kulturka pies ci zapodal riposte:lol:

 2. U nich "fuckin" to jak podwyższenie istotności słowa następującego po nim. Fuckin' liar czyli wierutny kłamca, a nie po prostu jakiś tam kłamca, który powiedział, że będzie za kwadrans, a był za dwa 😉

  No, ale Jones to powinien albo jeździć z jakąś blokadą na licznikach albo mieć kierowcę ;]

 3. Ha ha ha na serio nie rozumie jak można w kółko i w kółko robić to samo. Jedyne usprawiedliwienie takiego debilnego zachowania do policjanta to bycie pod wpływem alko lub koki, ale w tym wypadku lepiej żeby JJ nie mia

 4. Nie ma dowodu na to, że jechał za szybko. Każdy by się zdenerwował jakby go robiono w chuja, oczywiście szacunek do stróża prawa powinien mieć. No chyba, że rzeczywiście zapierdalał wtedy jest idiotą.

 5. Nie pokazali całego zajścia (czyli rzekomego wyścigu spod świateł) więc ciężko cokolwiek powiedzieć.
  Równie dobrze gliniarz mógł być kawałem kutasa.

 6. Hahahah.
  Byłem PEWIEN, że będzie miał kolejne ekscesy za kierownicą, nawet gdzieś to pisałem, że mogę się założyć 🙂 chociaż to nie do końca eksces, czekam na grubszą akcję!
  JON wierzę w Ciebie!!!

 7. Jones już chyba nas wszystkich przyzwyczaił do swoich wybryków.Ja to sie martwie zeby czegoś wiekszego nie odpierdolił przed walką.I zebym nie musiał dalej patrzeć na panoszenie sie Cormiera i słuchać słynnego real champ

 8. Jones – w klatce brudny geniusz, w życiu prywatnym zachowanie godne IQ rozwielitki. Mam nadzieję, że walka z Cormierem nie jest zagrożona.

 9. DQ pewnie się modlił by wpadł na jeździe pod wpływem. Dostałby wtedy kogoś słabszego może z krótszym obozem i byłoby łatwiej

 10. SPONSOROWANE
  Psychiatrzy z całego świata nienawidzą go. Odkrył jeden prosty trick jak wybuchać gniewem i agresją bez absolutnie żadnych konsekwencji!

 11. spodziewałem się dużo "cięższego" materiału… zobaczymy jak to było, jeśli naprawdę próbował się ścigać to dobrze, że złapał 5 mandatów, jeśli nie… policjanci robią gorsze rzeczy na co dzień więc żadna opcja mnie nie zdziwi.

 12. spodziewałem się dużo "cięższego" materiału… zobaczymy jak to było, jeśli naprawdę próbował się ścigać to dobrze, że złapał 5 mandatów, jeśli nie… policjanci robią gorsze rzeczy na co dzień więc żadna opcja mnie nie zdziwi.

 13. Mały Jon tyle narozrabiał, ze psy sa na niego cięte z byle powodu. Cholera wie jak było, może rzeczywiście policjant-gestapowiec i sie dojebał do byle gówna. Ale z drugiej strony Bones sam się o to dopraszał i doprasza swoim zachowaniem.

 14. Mały Jon tyle narozrabiał, ze psy sa na niego cięte z byle powodu. Cholera wie jak było, może rzeczywiście policjant-gestapowiec i sie dojebał do byle gówna. Ale z drugiej strony Bones sam się o to dopraszał i doprasza swoim zachowaniem.

 15. jego powinni ubezwłasnowolnić dla własnego dobra a na treningi i walki powinna go mama wozić;-)

 16. Jon bezskutecznie próbuje dostać rolę w Szybcy i wściekli. Błąd robią, to byłaby żywa reklama.

 17. Jon bezskutecznie próbuje dostać rolę w Szybcy i wściekli. Błąd robią, to byłaby żywa reklama.

 18. Jones do policjanta: "jak ty w ogóle sypiasz w nocy?"Policjant: "zazwyczaj na lewym boku, czasami na plecach"

 19. Jak nic pasuje tu powiedzenie "a nie mówiłem…" 😉
  Ale serio Bones nie może sobie ogarnąć szofera ile problemów mniej b mu odeszło.

 20. Jak nic pasuje tu powiedzenie "a nie mówiłem…" 😉
  Ale serio Bones nie może sobie ogarnąć szofera ile problemów mniej b mu odeszło.

 21. Bylo wykroczenie, ale lekko. Wstaje rano, zbieram sie do roboty, wchodze na cohones,a tu znowu Koscisty cos odjebal, kurwa do czasu walki to polowa fanow sie dorobi nerwicy zoladkowej :d

 22. Bylo wykroczenie, ale lekko. Wstaje rano, zbieram sie do roboty, wchodze na cohones,a tu znowu Koscisty cos odjebal, kurwa do czasu walki to polowa fanow sie dorobi nerwicy zoladkowej :d

 23. Powinien przerzucić się na autobusy ale pewnie miałby problemy z kanarami bo nie kasował by biletów.

 24. Powinien przerzucić się na autobusy ale pewnie miałby problemy z kanarami bo nie kasował by biletów.

 25. Czy tylko mnie i Coco Bones'a wkurwiał ten policjant swoja gadką? Ja oczywiście bym go niezwyzywał bo by mi brakowało jaj i bałbym się konsekwencji, ale osobiście nie widzę nic strasznego w tym co zrobił Jones.

 26. Czy tylko mnie i Coco Bones'a wkurwiał ten policjant swoja gadką? Ja oczywiście bym go niezwyzywał bo by mi brakowało jaj i bałbym się konsekwencji, ale osobiście nie widzę nic strasznego w tym co zrobił Jones.

 27. Wy w ogóle oglądaliście drugi filmik? kuwra gościu ma hajs no to ma zajebisty samochód sam bym ruszał ostro ze świateł i tak dalej ale skoro nie dał mu mandatu za przekroczenie prędkości to gdzie tu problem! ewidentnie pies doczepił sie o wszystko ! jaka pieprzona naklejka na tablicy rejestracyjnej której na pewno nie nalepiał Jones, drag racing? wtf przeciez inaczej nie da sie ruszać najnowszą corvetta, i mandat za modyfikacje wydechu? no proszę was widać żę pies jest za Cormierem albo skrajnym rasistą!

 28. Wy w ogóle oglądaliście drugi filmik? kuwra gościu ma hajs no to ma zajebisty samochód sam bym ruszał ostro ze świateł i tak dalej ale skoro nie dał mu mandatu za przekroczenie prędkości to gdzie tu problem! ewidentnie pies doczepił sie o wszystko ! jaka pieprzona naklejka na tablicy rejestracyjnej której na pewno nie nalepiał Jones, drag racing? wtf przeciez inaczej nie da sie ruszać najnowszą corvetta, i mandat za modyfikacje wydechu? no proszę was widać żę pies jest za Cormierem albo skrajnym rasistą!

 29. pyton2005

  Wy w ogóle oglądaliście drugi filmik? kuwra gościu ma hajs no to ma zajebisty samochód sam bym ruszał ostro ze świateł i tak dalej ale skoro nie dał mu mandatu za przekroczenie prędkości to gdzie tu problem! ewidentnie pies doczepił sie o wszystko ! jaka pieprzona naklejka na tablicy rejestracyjnej której na pewno nie nalepiał Jones, drag racing? wtf przeciez inaczej nie da sie ruszać najnowszą corvetta, i mandat za modyfikacje wydechu? no proszę was widać żę pies jest za Cormierem albo skrajnym rasistą!

  JA BYM JESZCZE DAŁ CAPSA, BO SAMEGO POGRUBIENIA MOŻNA NIE ZAUWAŻYĆ

 30. pyton2005

  Wy w ogóle oglądaliście drugi filmik? kuwra gościu ma hajs no to ma zajebisty samochód sam bym ruszał ostro ze świateł i tak dalej ale skoro nie dał mu mandatu za przekroczenie prędkości to gdzie tu problem! ewidentnie pies doczepił sie o wszystko ! jaka pieprzona naklejka na tablicy rejestracyjnej której na pewno nie nalepiał Jones, drag racing? wtf przeciez inaczej nie da sie ruszać najnowszą corvetta, i mandat za modyfikacje wydechu? no proszę was widać żę pies jest za Cormierem albo skrajnym rasistą!

  JA BYM JESZCZE DAŁ CAPSA, BO SAMEGO POGRUBIENIA MOŻNA NIE ZAUWAŻYĆ

 31. mat01

  JA BYM JESZCZE DAŁ CAPSA, BO SAMEGO POGRUBIENIA MOŻNA NIE ZAUWAŻYĆ

  JA BYM JESZCZE DOPISAŁ JP100% i PTCK, NIECH PSY WIEDZĄ 😆

 32. mat01

  JA BYM JESZCZE DAŁ CAPSA, BO SAMEGO POGRUBIENIA MOŻNA NIE ZAUWAŻYĆ

  JA BYM JESZCZE DOPISAŁ JP100% i PTCK, NIECH PSY WIEDZĄ 😆

 33. Igzakli Pajton
  Też bym se ostro ruszył ale co ja moge mając tylko 116 koników 😥

  Robicie z igły widły. Jon jest w pełni świadom swoich czynów a robi to tylko pod publiczke aby machina marketingowa kręciła się w jak najlepsze. (DAJE SIE ZŁAPAĆ TYLKO POLICJI Z KAMERĄ NA CZOLE :lol:). Czasem przegina pałke ale USA to taki kraj, że takie wybryki idą szybko w zapomnienie a wracających do mediów niegrzecznych chłopców wita się z otwartymi ramionami. Nagłówki gazet, stron internetowych, media społecznościowe zostały zawładnięte obecnie przez Jonesa. Nie jest tajemnicą, że Jones jest objęty płaszczem ochronnym i więcej mu wolno ale dzięki niemu biznes się kręci a powrót na UFC 197 odbije się szerokim echem
  btw. Udawanie debila to nie jest taka prosta sprawa. Dla zwykłego debila nieosiągalne :crazy:

  #freeBones

 34. Igzakli Pajton
  Też bym se ostro ruszył ale co ja moge mając tylko 116 koników 😥

  Robicie z igły widły. Jon jest w pełni świadom swoich czynów a robi to tylko pod publiczke aby machina marketingowa kręciła się w jak najlepsze. (DAJE SIE ZŁAPAĆ TYLKO POLICJI Z KAMERĄ NA CZOLE :lol:). Czasem przegina pałke ale USA to taki kraj, że takie wybryki idą szybko w zapomnienie a wracających do mediów niegrzecznych chłopców wita się z otwartymi ramionami. Nagłówki gazet, stron internetowych, media społecznościowe zostały zawładnięte obecnie przez Jonesa. Nie jest tajemnicą, że Jones jest objęty płaszczem ochronnym i więcej mu wolno ale dzięki niemu biznes się kręci a powrót na UFC 197 odbije się szerokim echem
  btw. Udawanie debila to nie jest taka prosta sprawa. Dla zwykłego debila nieosiągalne :crazy:

  #freeBones

 35. VoRaNeK

  Czasem przegina pałke ale USA to taki kraj, że takie wybryki idą szybko w zapomnienie a wracających do mediów niegrzecznych chłopców wita się z otwartymi ramionami.

  100% prawdy. można to idealnie zauważyć na konferencji ufc unstoppable gdzie Jon Jones był witany przez tłum jak król 🙂

 36. VoRaNeK

  Czasem przegina pałke ale USA to taki kraj, że takie wybryki idą szybko w zapomnienie a wracających do mediów niegrzecznych chłopców wita się z otwartymi ramionami.

  100% prawdy. można to idealnie zauważyć na konferencji ufc unstoppable gdzie Jon Jones był witany przez tłum jak król 🙂

 37. Ja już mam wyjebane na niego. Jeśli faktycznie nie szarżował – to te mandaciki dla niego , to grosze. Gorzej jakby komuś coś zrobił. Tu jechał sam. Ten ponizej – sam nie jechał

 38. Ja już mam wyjebane na niego. Jeśli faktycznie nie szarżował – to te mandaciki dla niego , to grosze. Gorzej jakby komuś coś zrobił. Tu jechał sam. Ten ponizej – sam nie jechał

 39. Wybaczcie pogrubienie ale coś tekst mi znikał na normalnej czcionce. Ogólnie nie mam nic do policji ale albo nie potraficie zrozumieć angielskiego albo macie problemy z rozumowaniem, bo ewidentnie widać że "pan władza" dopierdziela sie do niego bez większego powodu i wrzuca mu mandaty dla zasady. Chyba że JJ specjalnie powiedział coś policji by dali mu mandaty i ważne by cokolwiek o nim powiedzieli w ramach PR'u

 40. Wybaczcie pogrubienie ale coś tekst mi znikał na normalnej czcionce. Ogólnie nie mam nic do policji ale albo nie potraficie zrozumieć angielskiego albo macie problemy z rozumowaniem, bo ewidentnie widać że "pan władza" dopierdziela sie do niego bez większego powodu i wrzuca mu mandaty dla zasady. Chyba że JJ specjalnie powiedział coś policji by dali mu mandaty i ważne by cokolwiek o nim powiedzieli w ramach PR'u

 41. Czytam te komentarze tutaj i się zastanawiam czy wy w ogole obejrzeliscie ten filmik? Dostał mandaty za to, że przygazował sobie na światłach, tez bym się wkurwil na jego miejscu.

 42. Czytam te komentarze tutaj i się zastanawiam czy wy w ogole obejrzeliscie ten filmik? Dostał mandaty za to, że przygazował sobie na światłach, tez bym się wkurwil na jego miejscu.

 43. oj oczka wyjebane w kosmos i nawet nie mrugnęły razu, a szczęka to też nie od ciosów się mu nie domyka…nadal wali koks i się nie czai…

 44. Edward Oncki

  oj oczka wyjebane w kosmos i nawet nie mrugnęły razu, a szczęka to też nie od ciosów się mu nie domyka…
  nadal wali koks i się nie czai…

  Inni też go walą tylko bez przypału jak Jones. Nic nowego.

 45. Edward Oncki

  oj oczka wyjebane w kosmos i nawet nie mrugnęły razu, a szczęka to też nie od ciosów się mu nie domyka…
  nadal wali koks i się nie czai…

  Inni też go walą tylko bez przypału jak Jones. Nic nowego.

 46. Anonymous

  Ja już mam wyjebane na niego. Jeśli faktycznie nie szarżował – to te mandaciki dla niego , to grosze. Gorzej jakby komuś coś zrobił. Tu jechał sam. Ten ponizej – sam nie jechał

  Kurwa grubo się wpierdolili w ten słup…nie ma co zbierać.
  Swoją drogą lekko mi kopara opadła, że takiego Yandieva, nie zawodnika z czołówki, nie poster boya, tylko jakiś tam któryś garnitur, ciągle na początku kariery…stać na Lambo Murcielago? Albo prowadzi dodatkową działalność, jak Asłan, Kornik itd. albo M-1 zajebiście płaci…

 47. Anonymous

  Ja już mam wyjebane na niego. Jeśli faktycznie nie szarżował – to te mandaciki dla niego , to grosze. Gorzej jakby komuś coś zrobił. Tu jechał sam. Ten ponizej – sam nie jechał

  Kurwa grubo się wpierdolili w ten słup…nie ma co zbierać.
  Swoją drogą lekko mi kopara opadła, że takiego Yandieva, nie zawodnika z czołówki, nie poster boya, tylko jakiś tam któryś garnitur, ciągle na początku kariery…stać na Lambo Murcielago? Albo prowadzi dodatkową działalność, jak Asłan, Kornik itd. albo M-1 zajebiście płaci…

 48. Anonymous

  Ja już mam wyjebane na niego. Jeśli faktycznie nie szarżował – to te mandaciki dla niego , to grosze. Gorzej jakby komuś coś zrobił. Tu jechał sam. Ten ponizej – sam nie jechał

  Kurwa grubo się wpierdolili w ten słup…nie ma co zbierać.
  Swoją drogą lekko mi kopara opadła, że takiego Yandieva, nie zawodnika z czołówki, nie poster boya, tylko jakiś tam któryś garnitur, ciągle na początku kariery…stać na Lambo Murcielago? Albo prowadzi dodatkową działalność, jak Asłan, Kornik itd. albo M-1 zajebiście płaci…

 49. Hahaha wy niektórzy serio jesteście debilami? Wierzycie w teorie spiskowe że milicja się uwzięła na biednego Jonesa i go gnębi? Hahahahha błagam was.

 50. Hahaha wy niektórzy serio jesteście debilami? Wierzycie w teorie spiskowe że milicja się uwzięła na biednego Jonesa i go gnębi? Hahahahha błagam was.

 51. Hahaha wy niektórzy serio jesteście debilami? Wierzycie w teorie spiskowe że milicja się uwzięła na biednego Jonesa i go gnębi? Hahahahha błagam was.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.