Jon Jones potwierdził legendarną już wręcz historię opowiedzianą niegdyś przez Chaela Sonnena w „Joe Rogan Experience”. „Bad Guy” twierdził, że w przeszłości „Bones” schował się pod klatką w JacksonWink MMA podczas jednego z treningów gdy zobaczył, że będzie testowany na obecność w organizmie niedozwolonych środków. Jones miał ukrywać się pod klatką przez cały pobyt pracowników Komisji Sportowej w Nevadzie. Były mistrz kategorii półciężkiej nigdy nie potwierdził tej historii. Teraz, gdy Israel Adesanya skonfrontował go na Twitterze, „Bones” przyznał, że chował się przez NSAC. Powodem miała być marihuana.

Bracie, wyjaśnij dziwny wygląd swojego cycuszka. Chowałem się przed NSAC, nie przed USADA i to było lata temu. Spaliłem blanta i bałem się, że wpadnę na marihuanie. Taka jest prawda. Teraz wszyscy znają wszystkich.

Według Sonnena, nie było to NSAC, a USADA, która od tamtej pory miała uwziąć się na Jonesie. Jakiś czas później Chael przewidział, że walka Anthony’ego Johnsona z Jonesem nie odbędzie się. Jak widać „Bad Guy” miał rację – kwestią sporną pozostaje organ, który miał wtedy przetestować „Bonesa”. Według zawodnika byli to pracownicy NSAC, nie USADA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.