Jon Jones potwierdził legendarną już wręcz historię opowiedzianą niegdyś przez Chaela Sonnena w „Joe Rogan Experience”. „Bad Guy” twierdził, że w przeszłości „Bones” schował się pod klatką w JacksonWink MMA podczas jednego z treningów gdy zobaczył, że będzie testowany na obecność w organizmie niedozwolonych środków. Jones miał ukrywać się pod klatką przez cały pobyt pracowników Komisji Sportowej w Nevadzie. Były mistrz kategorii półciężkiej nigdy nie potwierdził tej historii. Teraz, gdy Israel Adesanya skonfrontował go na Twitterze, „Bones” przyznał, że chował się przez NSAC. Powodem miała być marihuana.

Bracie, wyjaśnij dziwny wygląd swojego cycuszka. Chowałem się przed NSAC, nie przed USADA i to było lata temu. Spaliłem blanta i bałem się, że wpadnę na marihuanie. Taka jest prawda. Teraz wszyscy znają wszystkich.

Według Sonnena, nie było to NSAC, a USADA, która od tamtej pory miała uwziąć się na Jonesie. Jakiś czas później Chael przewidział, że walka Anthony’ego Johnsona z Jonesem nie odbędzie się. Jak widać „Bad Guy” miał rację – kwestią sporną pozostaje organ, który miał wtedy przetestować „Bonesa”. Według zawodnika byli to pracownicy NSAC, nie USADA.

14 KOMENTARZE

 1. Wypowiada sie gosc ktory napierdal bodajze booster testosteronu :crazy:

  TRT, na którym nadal z pewnością jest.

 2. Wszystko jasne. Jak ja pierwszy raz zajarałem to na widok policji schowałem się po mostem. Miałem 15 lat i też nie chciałem wpaść na marihuanie:shy:

 3. Przez usade zawodnicy są czyści,  biora tylko kreatynę

  Ewentualnie zanieczyszczone suplementy.

 4. Ja nie potrafię tego umiejscowić w czasie. Zdaje się, że nawet przed zliberalizowaniem podejścia i podwyższeniu dopuszczalnych progów metabolitów marihuany poza zawodami nie miał się czego bać? Przecież nawet kokainę mu kiedyś wykryli, ale że było to poza zawodami, to komisja jako taka nie mogła nałożyć sankcji.

 5. Ja nie potrafię tego umiejscowić w czasie. Zdaje się, że nawet przed zliberalizowaniem podejścia i podwyższeniu dopuszczalnych progów metabolitów marihuany poza zawodami nie miał się czego bać? Przecież nawet kokainę mu kiedyś wykryli, ale że było to poza zawodami, to komisja jako taka nie mogła nałożyć sankcji.

  Dzons jak zwykle klamie.

 6. Ja nie potrafię tego umiejscowić w czasie. Zdaje się, że nawet przed zliberalizowaniem podejścia i podwyższeniu dopuszczalnych progów metabolitów marihuany poza zawodami nie miał się czego bać? Przecież nawet kokainę mu kiedyś wykryli, ale że było to poza zawodami, to komisja jako taka nie mogła nałożyć sankcji.

  A starego Diaza za co zawiesili?

 7. A starego Diaza za co zawiesili?

  Bo bił się zjarany a jak powszechnie wiadomo trawka to potężny środek pobudzający i w ogólę na pole bitwy jak znalazł…

 8. Bo bił się zjarany a jak powszechnie wiadomo trawka to potężny środek pobudzający i w ogólę na pole bitwy jak znalazł…

  Agresja, bystrosc umysłu i mordercze zapędy. Potwierdzone kliniczne ;p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.