jones-arlovski

Jon Jones w przeszłości nie ukrywał że w najbliższych latach planuje walczyć w wadze ciężkiej, zaoferował pomoc przy torpedowanej kontuzjami gali UFC 196. Były mistrz wagi półciężkiej UFC poinformował, że mógłby zawalczyć ze Stipe Miocicem jeśli stawką byłby pas wagi ciężkiej UFC:

Menadżer Miocica, Greg Kalikas powiedział jednak, że walka z Jonesem nie została im zaproponowana:

Nigdy nie dostaliśmy oferty na walkę z Jonsem lub innym przeciwnikiem niż Werdum. Nieprawdą jest więc, że Stipe zrezygnował z UFC 196. Powiedzieli nam tylko, że czekają na wyniki badań Werduma. Obaj zawodnicy powiedzieli też na Twitterze że chętnie zawalczą w innym terminie więc mam nadzieję że UFC doprowadzi do tej walki.

17 KOMENTARZE

 1. Niczego się nie nauczył, ten chłop. Ale patrząc na kondycję (i wiek, przecież 3/4 top10 za 2-3 lata nie będzie) obecnej HW, to mógłby spokojnie posprzątać wszystkich.

 2. Tytuł trochę mylący. Tu nikt nie oferował żadnej pomocy, a już na pewno nie Jon. Takie teoretyczne pitu pitu – zawalczyłbym gdyby stawką był pas – przecież doskonale wie, że stawką tego starcia nie mógłby być pas. Gdyby babcia miała wąsy…

 3. bobyflex

  Tytuł trochę mylący. Tu nikt nie oferował żadnej pomocy, a już na pewno nie Jon. Takie teoretyczne pitu pitu – zawalczyłbym gdyby stawką był pas – przecież doskonale wie, że stawką tego starcia nie mógłby być pas. Gdyby babcia miała wąsy…

  A mogl sie urodzic rudy… pewnie teraz zaluje ze nie ma ojca aborygena. Dostal by walke o pas HW…

 4. Nie ma rywala w ciężkiej, nawet teraz, który pokonałby Jonesa, i jestem tego mocno pewny. Między bajki można włożyć niby kolosalną przewagę fizyczności na korzyść zawodników z HW, Bones zjadłby wszystkich w obecnej HW.

 5. Pewnie. Półciężki to taki wysportowany Hw bez fatu a do klatki i tak wchodzi z wagą ciężką

 6. jestem za taką walką  ale i tak moim zdaniem Jon Jones  zdobędzie  pas HW  to kwestia czasu

 7. Moim zdaniem o wiele lepsza opcja dla kibiców Jones vs Miocic niż ocecny ME ale UFC woli inaczej ze względów finansowych .Jones vs Cormier/Werdum/Cain/Johnson lepiej sie sprzeda niz walka o interima z mało znanym amerykańskim chorwatem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.