Jon Jones, który cały czas czeka na możliwość powrotu do oktagonu UFC, już od jakiegoś czasu w pewnym sensie przygotowuje sobie medialnie grunt pod taki powrót. W wywiadach powtarza, że chce ponownie pokonać Daniela Cormiera i odebrać mu pas mistrzowski, a następnie zawalczyć z nim w wadze ciężkiej i tam również zostać mistrzem.

W rozmowie z rosyjskim serwisem Stavka.tv powiedział również, iż Conor McGregror stał się dla niego inspiracją do dalszych działań w tym sporcie.

Conor McGregor zdecydowanie zainspirował mnie do tego, żeby sięgać po większe walki. Im większe bowiem ryzyko, tym ostatecznie większa nagroda.

Jones dodał również, iż:

Taki mam też więc plan. Zamierzam skorzystać z tego co pokazał Conor i stawać do starć z przerażającymi kolesiami.

Co może sugerować, że ostatecznie to waga ciężka stanie się docelową kategorią byłego mistrza UFC.

31 KOMENTARZE

 1. Kokainowy królewiczu jak wrócisz to Cormier będzie dawno na emeryturze 😛 W ogóle jaki to jest "scumbag" zamiast koncentrować się na własnej karierze, on tylko ciągle gada że chce coś zepsuć, zabrać, odebrać, zniszczyć Cormierowi 🙂 Taki typowy chujek psujak.

 2. Kokainowy królewiczu jak wrócisz to Cormier będzie dawno na emeryturze 😛 W ogóle jaki to jest "scumbag" zamiast koncentrować się na własnej karierze, on tylko ciągle gada że chce coś zepsuć, zabrać, odebrać, zniszczyć Cormierowi 🙂 Taki typowy chujek psujak.

  Jak by żył w rodzimej Afryce to by napadał na sąsiednie wioski i palił szałasy innym plemionom.

 3. Jeżeli taka ruda dziwka jak McGregor może inspirować takiego mistrza jak Jones to źle się dzieje. Chyba pora kończyć z tym MMA.

 4. Jeżeli taka ruda dziwka jak McGregor może inspirować takiego mistrza jak Jones to źle się dzieje. Chyba pora kończyć z tym MMA.

  Ojej, nie zesraj się

 5. Jonatanie, co to za belkot? Przeciez jestes sterydziarzem po ktorejs juz wpadce – powinienes miec z 5 lat zawieszenia.

 6. stawać do starć z przerażającymi kolesiami.

  Na razie starcie to masz sam ze sobą, o jakich wielkich starciach gadasz Pajacu, jak na razie nie potrafisz wrócić do pojedynków bo to koks, bo doping. Weż skończ pierdolić farmazony i zacznij ogarniać rzeczywistość.

 7. Jeżeli taka ruda dziwka jak McGregor może inspirować takiego mistrza jak Jones to źle się dzieje. Chyba pora kończyć z tym MMA.

  Wow. Krul to dziwka, a koksiarz rozjeżdżający ciężarne kobiety pod wpływem to złoty chłopak. :beczka:

  Ile ty w życiu widziałeś tych dziwek?

 8. Najlepsze jest to, że gdyby te barany bluzgające widziały Irola to by foty strzelali i ciężko się spuszczały z uścisku ręki.

 9. Czytanie newsów o Jonie Jonsie jest jak czytanie portalu o boksie. Nic się nie dzieje, 90% to jakieś pierdololo jak z wydumkami filozoficznymi niezbyt rozgarniętych bokserów, którzy czekają pomiędzy dużymi walkami po 5 lat, a przez pozostały okres czasu odgrażają się jacy są groźni i obrażają pozostałych bokserów.

  W MMA lubię to, że przeważnie zawodnik jest przed walką i się do niej przygotowuje, jest w trakcie walki (okres około gali), albo jest po walce i leczy kontuzje, odpoczywa i planuje następną walkę. Wszystko trwa niezbyt długo i zawsze jest ciekawie.

  Jest ciekawie, poza newsami o Jonie Jonsie i braciach Diaz. Patałachy, niech siedzą na sali i trenują do powrotu, a nie piszą te swoje durne wydumki, z których i tak NIC NIE WYNIKA. Przez takie sztuczne podtrzymywanie zainteresowania i tak tracą fanów.

 10. Czytanie newsów o Jonie Jonsie jest jak czytanie portalu o boksie. Nic się nie dzieje, 90% to jakieś pierdololo jak z wydumkami filozoficznymi niezbyt rozgarniętych bokserów, którzy czekają pomiędzy dużymi walkami po 5 lat, a przez pozostały okres czasu odgrażają się jacy są groźni i obrażają pozostałych bokserów.

  W MMA lubię to, że przeważnie zawodnik jest przed walką i się do niej przygotowuje, jest w trakcie walki (okres około gali), albo jest po walce i leczy kontuzje, odpoczywa i planuje następną walkę. Wszystko trwa niezbyt długo i zawsze jest ciekawie.

  Jest ciekawie, poza newsami o Jonie Jonsie i braciach Diaz. Patałachy, niech siedzą na sali i trenują do powrotu, a nie piszą te swoje durne wydumki, z których i tak NIC NIE WYNIKA. Przez takie sztuczne podtrzymywanie zainteresowania i tak tracą fanów.

  No mnie też to wkurwia, przed walką GSP vs Bisping też było chyba pierdolenia przez rok czy wróci, czy nie wróci, i teraz zaczyna się to samo z Jonesem, Diazem, i ponownie z GSP… Litości kurwa…

 11. Jeżeli taka ruda dziwka jak McGregor może inspirować takiego mistrza jak Jones to źle się dzieje. Chyba pora kończyć z tym MMA.

  Na miłość boską tylko nie to!!!

 12. Czekam aż któryś napisze "condon magregor zainspirował mnie do bycia rudą dziwką" :korwinlaugh:

  Ty to napisałeś.  Gratuluję inspiracji

 13. Ty to napisałeś.  Gratuluję inspiracji

  Tak, ja to napisałem napatrzywszy się na tępych fanów rudzielca.

 14. condon magregor zainspirował mnie do bycia rudą dziwką :korwinlaugh:

  O widzisz, zrobiłeś to pierwszy

 15. Jeżeli taka ruda dziwka jak McGregor może inspirować takiego mistrza jak Jones to źle się dzieje. Chyba pora kończyć z tym MMA.

  Obydwaj siebie warci. A to, że Conor pozmieniał zasady bogacenia się w UFC to już dawno wiadomo.

 16. Jak by żył w rodzimej Afryce to by napadał na sąsiednie wioski i palił szałasy innym plemionom.

  Jak również dupczył ich kozy.

  ::jondance::

 17. Dżon z Kondorem z jednej zwijki furają koks z biurka Dany, po czym przychodzi Brok ze złamaną igłą w dupie,ale pojebana akcja mordo:wtf2:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.