Jon Jones po przejściu do kategorii ciężkiej nie chciałby „walki na rozgrzewkę”. W przeszłości sporo mówiło się o walkach „Bonesa” w królewskiej dywizji. Aktualny mistrz kategorii półciężkiej w wywiadzie z Arielem Helwanim dał znać, że chętnie zawalczyłby ze Stipe Miociciem.

Czuję, że naprawdę chcę zawalczyć ze Stipe Miociciem. Myślę, że mogę pokonać.

Naprawdę uważam, że mógłbym z nim wygrać patrząc na jego występy w walkach z DC. Moja szybkość, IQ w oktagonie, zróżnicowanie ataków, wiara i pewność siebie… Wierzę, że jestem gościem, który by go pokonał. Chcę tej walki póki czuję się dobrze. Nie potrzebowałbym „walki na rozgrzewkę”. Już jestem rozgrzany. Czuję się naprawdę mocny.

Teraz czas jednak na Dominicka Reyesa. Chciałbym walczyć z Miociciem, ale jestem też szczęśliwy w tym co robię. Wygrywam walki i jak to mówią – jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiaj tego. Czy dostanę walkę o pas mistrzowski kategorii ciężkiej, czy będzie to walka ze Stipe Miociciem, czy odbędzie się to za kilka lat… Nauczyłem się żeby cieszyć się tym co jest, żeby być wdzięcznym za to gdzie jestem. Przyszłość sama się ułoży.

Jones, jak sam wspomniał, przed potencjalnym przejściem do kategorii ciężkiej musi uporać się z Dominickiem Reyesem. Dla pretendenta będzie to pierwsza szansa zdobycia tytułu mistrzowskiego UFC. Pogromca Chrisa Weidmana zapowiada, że znokautuje Jonesa. Wszystko okaże się już w ten weekend na UFC 247 w Houston.

Pełna rozpiska UFC 247

14 KOMENTARZE

 1. Będzie przed Jankiem spieprzył do ciężkiej :nono:

  No, na pewno się Janka bardzo boi, szczególnie po tej wojnie z Souzą.:jjsmile:

 2. No, na pewno się Janka bardzo boi, szczególnie po tej wojnie z Souzą.:jjsmile:

  Jeszcze się okaże że Jacare miał formę życia, a nasz Jano tak go  zneutralizowal, zniechęcił do tej kategorii wagowej. A teraz Souza zaliczy winstreak kariery.

 3. Jeszcze się okaże że Jacare miał formę życia, a nasz Jano tak go  zneutralizowal, zniechęcił do tej kategorii wagowej. A teraz Souza zaliczy winstreak kariery.

  :frankapprove:

 4. Kurwa jeszcze nie dawno mowil ze nie ma poco isc do ciezkiej , a teraz jak Miocic ma uszkodzony wzrok i przegrywa na sparingach z Jeffem Hughesem to chce z nim walczyc , na wstepie do ciezkiej walka z Mumbutu albo z Blaydesem .

 5. Kurwa jeszcze nie dawno mowil ze nie ma poco isc do ciezkiej , a teraz jak Miocic ma uszkodzony wzrok i przegrywa na sparingach z Jeffem Hughesem to chce z nim walczyc , na wstepie do ciezkiej walka z Mumbutu albo z Blaydesem .

  Najlepiej jakby Miocic przeszedł na "emeryturę". Cormier musiałby albo zrobić to samo, albo zawalczyć z Nagongu/Blaydesem o pas.:razz:łacz: Jones by się rozmyślił.:jon: Za rok Stipe mógłby poczuć głód walki i wrócić z "emerytury", ale Dana na to nie pozwoli. :danaillegal:

 6. Jeszcze się okaże że Jacare miał formę życia, a nasz Jano tak go  zneutralizowal, zniechęcił do tej kategorii wagowej. A teraz Souza zaliczy winstreak kariery.

  Tak było! Nie zmyślam.

 7. Po walce z Reyesem przypuszczam że już raczej tej walki nie chce. Stipe by go na lajcie porobił a taki Makumba to by wysłał jego głowę gdzieś poza orbitę

 8. Dwie walki w ciężkiej i emerytura po dwóch nokautach Johny już się kończy ale GOATem jest niewątpliwie od 10 lat niszczył największych dzików w lhw niestety na każdego przychodzi czas i USADA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.