Daniel Cormier po otrzymaniu wieści o kolejnej wpadce dopingowej jego rywala, Jona Jonesa, krótko skomentował całą sytuację:

Ciężko mi teraz znaleźć słowa, aby opisać co czuję. Jestem zawiedziony tymi informacjami. To bardzo emocjonalne. Jako sportowcy mamy prawo do wyjaśnienia tej sprawy, dlatego poczekam, aby dowiedzieć się co dokładnie się stało.

W mojej głowie 29 lipca walczyłem z nim i przegrałem. Myślałem, że Jon Jones jest lepszy ode mnie. Teraz nie wiem co myśleć. Nie mogę uwierzyć, że znowu przez to przechodzimy. Zobaczymy co się stanie.

Dziękuję moim fanom, którzy wspierają mnie w gorszych momentach. Bardzo mocno Was kocham.

Cormier dwukrotnie przegrał z Jonesem. Na UFC 214 młodszy Amerykanin znokautował go w trzeciej rundzie pojedynku. Wiele osób myślało, że nie dojdzie już nigdy do trzeciej walki zawodników, jednakże w takich okolicznościach organizacja może zdecydować się na taki ruch w przyszłości.

2 KOMENTARZE

  1. pewnie płakał jak czytał tego newsa;-) myślałem że temat święty DC vs zaćpany JJ już się skończy definitywnie po ich drugiej walce a widzę że znowu będzie to międlone w mediach

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.