Zawodnik kategorii półciężkiej, Johnny Walker, jest gotowy na powrót do klatki UFC po kontuzji barku. Informację podał ESPN menadżer Brazylijczyka, Lucas Lutkus.

Walker przeszedł operację barku w marcu tego roku. Doznał on jej celebrując wygraną z Mishą Cirkunovem na UFC 235. Była to jego trzecia wygrana z rzędu. Według Lutkusa, Walker chce walczyć we wrześniu tego roku. Nie wiadomo kto będzie jego rywalem.

Chcemy zawodnika z pierwszej dziesiątki. Johnny jest numerem 10 po tym jak Gustafsson i Manuwa przeszli na emeryturę więc ma to sens.

Szczerze mówiąc Johnny weźmie każdą walkę jaką nam zaoferują. Może to być weteran jak Glover Teixeira, prospekt jak Dominick Reyes albo Aleskander Rakic. Jest podekscytowany każdym z tych zestawień.

27-latek chciał najpierw uniknąć operacji, lecz według menadżera, UFC mocno naciskało na zabieg, aby kontuzja się nie powtórzyła. Walker przeszedł rehabilitację w Tajlandii oraz w UFC Performance Institute w Las Vegas.

7 KOMENTARZE

  1. No ciekawe czy by się nie dał Gloverowi obalić i udusić, to by był niezły test. Rakic raczej będzie szedł osobnym torem. Reyesa mógłby zaś odjebać zdecydowanie.

  2. Kurwa celebrowac wygrana w taki sposob zeby doznac kontuzji i potrzebna byla operacja:brainoverload: pewnie ladne zjebki dostal od Lysego…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.