Joe Rogan

Ze swoją opinią na temat pojedynku Ian Garry vs Michael „Venom” Page wystąpił długoletni komentator UFC Joe Rogan. Stwierdził, że Garry będzie miał spory problem, aby trafić błyskawicznie poruszającego się na nogach „Venoma”.

Ian Garry i Michael „Venom” Page zmierzą się w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 303. Obaj panowie swoje walki toczą w stójce, jednak Joe Rogan w swoim podcaście The Joe Rogan Experience zauważył, że największą różnicą jest tutaj elitarna umiejętność unikania ciosów u „Venoma” Page’a:

Myślę, że Garry jest sensacyjny, ale już się zdarzyło, że został trafiony, został zraniony i posłany na deski. Michael „Venom” Page wewnątrz oktagonu jest inny. […] Myślę, że Garry będzie miał ciężko trafić tego gościa.

Rogan przyznał, że styl „Venoma” Page’a jest absolutnie niespotykany i unikalny na tak wysokim poziomie w formule MMA:

Różnica z Michaelem „Venomem” Pagem jest taka, że on jest elitarnym point fighterem [walka na punktujące trafienia – przyp. red.]. Jego styl polega na tym, że trafia, a sam nie zostaje trafiony i jest w stanie skrócić dystans w mgnieniu oka – k**wa, nikt tak nie walczy. „Wonderboy” [Thompson] był kickbokserem, bardzo elitarnym strikerem, bardzo elitarnym kickbokserem. Ale różnica między kickboxingiem a walką na punkty to ta błyskawiczna szarża, a Michael „Venom” Page ma swój zupełnie unikalny styl.

Michael „Venom” Page nigdy nie był częścią nudnej walki w swoim je**nym życiu. Jest ulubieńcem publiczności. Jest chyba najtrudniejszą zagadką do rozwiązania w stójce, jaką widziałem. Kevin Holland ch**a mógł mu zrobić, a Kevin Holland jest bardzo dobrym stójkowiczem. Jest wszechstronnym fighterem, ale świetnym strikerem. Ani razu nie był blisko trafienia go. Ten gość po prostu znikał z linii ciosu. To jest ta różnica, w dodatku jest cholernie wysoki.

Transmisja gali UFC 303: Pereira vs Prochazka 2 ruszy w najbliższy weekend w nocy z soboty (29 czerwca) na niedzielę równo o północy. Pojedynek Ian Garry vs Michael „Venom” Page, który otworzy kartę główną, przewidziany jest na godzinę 4:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

4,993 komentarzy 14,879 polubień

Obyś miał rację Joe

Odpowiedz polub