Wiele osób zastanawia się w jakiej obecnie formie jest była już mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk. Po wygranej Andrade z Namajunas Polka ma otwartą drogę do odzyskania tytułu mistrzowskiego kategorii słomkowej UFC – jak dobrze wiemy ma ona na koncie wygraną z Brazylijką. Zobaczcie sparingi Jędrzejczyk w WF BOKS w Olsztynie, gdzie trenuje podczas pobytu w Polsce.

17 KOMENTARZE

 1. W chujowej. I mówię to jako psychofan :fjedzia:

  e. chyba, że chodzi o formę wizualną, to z Aśką coraz lepiej :roberteyeblinking:

 2. W chujowej. I mówię to jako psychofan :fjedzia:

  e. chyba, że chodzi o formę wizualną, to z Aśką coraz lepiej :roberteyeblinking:

  może zmenczona była..

 3. You should practice hitting in a boxing stance. Your to square off and it’s a bad habit and you make it an easy target for your opponents to hit you.

  who is teaching you boxing?!…this is all wrong..why are you feet square like that?… and i see that right hand still low…how many u have to get dropped to make that adjustment ..Ronda Rousey 2.0

  :razz:jelen:

 4. W chujowej. I mówię to jako psychofan :fjedzia:

  e. chyba, że chodzi o formę wizualną, to z Aśką coraz lepiej :roberteyeblinking:

  Ktos avatar?

 5. Ciężko na nogach. Średnio z mobilnością. Jej sparring partner nawet się nie zdyszał. Szkoda szkoda. Jak trenowała w Arachionie to było chodzenie na boki, zmiana tempa, kombinacje. Teraz to taki mały czołg ale niestety pozbawiony siły w rękach. ATT  jako wielki kombinat każdego przycina do jednego wzorca. Niektórym to służy, innym nie. Olsztyński duet lepiej ją prowadził.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.