Polska premiera TUF 23 już w czwartek 21 kwietnia o 21:00 na Extreme Sports Channel!

0

Polska premiera TUF 23 już w czwartek 21 kwietnia o 21:00 na Extreme Sports Channel!

Informacja prasowa:

Premierowe odcinki w jakości HD tylko na Extreme Sports Channel!

W programie „The Ultimate Fighter” polska mistrzyni świata UFC Joanna Jędrzejczyk oraz jej rywalka Brazylijka Cláudia Gadhelha trenują młodych adeptów mieszanych sztuk walki. Ich postępy będzie można śledzić przez kolejnych 12 tygodni tylko na Extreme Sports Channel. Zaraz po ogłoszeniu składu trenerskiego 23. edycji „The Ultimate Fighter”, Jędrzejczyk poinformowała, jak bardzo cieszy się ze swojego uczestnictwa. Podkreśliła też, że chce wnieść do programu coś nowego i wyjątkowego. Co to będzie? Przekonamy się już wkrótce – na premierowe odcinki programu zapraszamy od 21 kwietnia w każdy czwartek o 21:00!

23 edycja „The Ultimate Fighter” będzie trzecim sezonem programu pokazywanym na Extreme Sports Channel. Dotychczas polskie akcenty w tym reality show nie były aż tak silne. W programie pojawił się Krzysztof Soszyński, Polak reprezentujący Kanadę, oraz Marcin Wrzosek, jako reprezentant Polski. Temu ostatniemu udało się dojść do półfinału pod czujnym okiem McGregora. Program po raz kolejny da wielką szansę na rozwój młodym zawodnikom. Będą oni mogli trenować pod opieką Cláudii Gadelhy oraz Joanny Jędrzejczyk, zaś gra jak zwykle będzie toczyć się o wysoką stawkę – kontrakt z federacją UFC!

Najczęściej „The Ultimate Fighter” kończy się starciem trenerów przeciwnych drużyn, tak będzie również w tym przypadku. Walka przejdzie jednak do historii, ponieważ zawodniczki po raz pierwszy na zakończenie „TUF” zawalczą o mistrzowski pas. Emocje sięgną zenitu już 8 lipca w Las Vegas. Extreme Sports Channel jako jedyny w Polsce pokaże transmisję z tego pojedynku.

Na premierowe odcinki „THE ULTIMATE FIGHTER: Team Joanna vs. Team Cláudia”

Extreme Sports Channel zaprasza od 21 kwietnia w czwartki o 21:00.

Powtórki w piątki o 22:00, w soboty o północy oraz w środy o 21:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.