Joanna Jędrzejczyk poza gratulacjami dla nowej mistrzyni, Jessici Andrade, postanowiła również pocieszyć byłą już posiadaczkę tytułu, Rose Namajunas, z którą Polka mierzyła się w przeszłości dwukrotnie. Thug Rose pokonała Jędrzejczyk dwa razy, lecz to nie przeszkodziło Jędrzejczyk w przekazaniu miłych słów Amerykance.

Trzymaj głowę wysoko Rose Namajunas! Dołączyłaś do specjalnej Ligi – Ligi Mistrzów UFC! Ten tytuł jest Twój już na zawsze.

Jędrzejczyk straciła swój tytuł mistrzowski właśnie w walce z Namajunas. Od tamtej pory, poza próbą zrewanżowania się Rose, próbowała ona zdobyć inny pas mistrzowski mierząc się z Valentiną Shevchenko, lecz przegrała tę walkę przez decyzję sędziowską. Teraz nie wiadomo jaka jest przyszłość Polki. Jak widać sytuacja w kategorii słomkowej UFC odmieniła się po wygranej Brazylijki, z którą Jędrzejczyk wygrała w trakcie swojego panowania na tronie w dywizji.

9 KOMENTARZE

 1. Niech się JJ modli by nie natrafić po drodze jakimś cudem na Rose, bo stójka tej a tej to przepaść. JJ drewniana punktatorska, słabo-bijąca, Rose na luzie celnie, w tempo i ma w miarę uderzenie. Będzie w ciry bardziej niż ostatnio.

 2. stójka tej a tej to przepaść

  Nie przesadzaj kolego

  Pokonała ja 2 razy ale przepaści stójkowej pomiędzy nimi nie ma

 3. Nie przesadzaj kolego

  Pokonała ja 2 razy ale przepaści stójkowej pomiędzy nimi nie ma

  Przepaść pojawiła się po zmianie teamu,niestety.

 4. Niech się JJ modli by nie natrafić po drodze jakimś cudem na Rose, bo stójka tej a tej to przepaść. JJ drewniana punktatorska, słabo-bijąca, Rose na luzie celnie, w tempo i ma w miarę uderzenie. Będzie w ciry bardziej niż ostatnio.

  Ostatnio to Aśka powinna wygrać…

 5. Proszę o natychmiastowe wyjebanie tego użytkownika z forum

  Wyjebac to ciebie można i nie tylko z forum ::jondance::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.