Jak donosi dziennikarz Aaron Bronsteter, cytując brazylijskie Combate, Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-3) poinformowała właśnie UFC, że nie będzie w stanie zrobić wagi na walkę z Michelle Waterson (MMA 17-6) . Amerykanka odmawia przyjęcia pojedynku w catchweigth. W takiej sytuacji, Michelle najpewniej zawalczy na innej gali, a Polka zmierzy się z inną przeciwniczką, która zaakceptuje wagę większą niż 115 lbs.

Według nieoficjalnych doniesień, Joanna Jędrzejczyk najpewniej zmierzy się z Angelą Hill (MMA 10-7).

Dla Joanny byłaby to pierwsza walka po przegranej z Valentiną Shevchenko w grudniu 2018 roku w starciu o pas wagi muszej. Wcześniej Polka w dwumeczu nie mogła poradzić sobie z Rose Namajunas. Od dwóch lat, jedyne zwycięstwo zaliczyła z Tecią Torres. Jędrzejczyk w przeszłości była sześciokrotną mistrzynią wagi słomkowej. Najbardziej dominującą i brutalną mistrzynią w tej dywizji. Pojedynek z będącą na fali Michelle Waterson, pozwoliłby Polce zbliżyć się kolejny raz do walki o tytuł, który dziś jest w posiadaniu Chinki Zhang Weili.

118 KOMENTARZE

 1. Tok rozumowania JJ: „zawsze w chuj ciężko było mi zrobić limit 115, w takim razie pierdolne sobie sztuczne cycki!” :no no:

 2. Szanuje Aśkę ale jej kariera potoczyła się średnio o ile to dobre określenie

  Jej kariera potoczyła się średnio? Średnio to można powiedzieć o chłopakach całe życie walczących w polskich organizacjach i odchodzących na emeryturę z kontuzjami i pustką na koncie, a nie o Joannie Jędrzejczyk, która jest sześciokrotną mistrzynią świata UFC, która zarobiła najpewniej już grubo powyżej kilku milionów dolarów za walki i reklamy i która jest do tej pory najbardziej dominującą mistrzynią w historii słomkowej. Także nie, nie zgadzam się, to nie jest dobre określenie.

 3. Tak teraz myślę, to tym bardziej beka, bo ona zawsze pokazywała się jako taka company-girl, zawsze chętna do walki, zawsze marketingowo aktywna, zawsze pro… a tu jeb: cycuszki ważniejsze niż praca.

 4. To potwierdzone info czy fake?

  Na razie informują o nim: Combate – które w większości przypadków ma informacje z pierwszej ręki rzadko kiedy fake news wychodzi z ich strony (praktycznie nie pamiętam informacji, którą by dementowali później) oraz dziennikarz pracujący dla UFC i TSN Sports Aaron Bronsteter.

 5. Ahahaha bugi łumen iz hir :waldeklaugh:

  Po tych wszystkich sukcesach niestety za dużo sodowki i jest jak jest.

 6. Jej kariera potoczyła się średnio? Średnio to można powiedzieć o chłopakach całe życie walczących w polskich organizacjach i odchodzących na emeryturę z kontuzjami i pustką na koncie, a nie o Joannie Jędrzejczyk, która jest sześciokrotną mistrzynią świata UFC, która zarobiła najpewniej już grubo powyżej kilku milionów dolarów za walki i reklamy i która jest do tej pory najbardziej dominującą mistrzynią w historii słomkowej. Także nie, nie zgadzam się, to nie jest dobre określenie.

  Ok zdobyła pas, obronila go kilka razy A później to kariera bardziej związała się z reklamami niż samymi przygotowaniami do walk czego efekt jest ta farsa z niesrobieniem wagi.  Myślałem że jest bardziej profesjonalna

 7. Dziwię się Waterson. Przytuliłaby niezłą sumkę, pewnie ze 30% z podstawy Aśki a wygrana i tak by ją przybliżyła do TSa, niezależnie od tego czy Aśka zrobiła wagę czy nie.

  Babska logika :no no: byle drugiej na złość zrobić

 8. Ok zdobyła pas, obronila go kilka razy A później to kariera bardziej związała się z reklamami niż samymi przygotowaniami do walk czego efekt jest ta farsa z niesrobieniem wagi.  Myślałem że jest bardziej profesjonalna

  Kariera nie trwa wiecznie trzeba wykorzystać swoje 5 minut

 9. Sukces nie jest przypadkowy.

  To ciężka praca, wytrwałość, nauka, studiowanie, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz lub uczysz się robić!

 10. Jeśli sie sprawdzi to ten brak profesjonalizmu, który zawsze charakteryzował Aśkę zawiedzie mnie bardziej niż drewniany trasz tok. Z drugiej strony już raz robiąc wagę na siłę straciła pas więc może wie co robi :fjedzia:

 11. No szkoda. Bo tej Aśki lubię i nie lubie. Walczy ostatnio tragicznie ale chce się ją oglądać chyba z sentymentu. No nic żegnaj Boogi. Jak wagi nie potrafisz zrobić a Szewczenko Cie robi jak placka.

 12. Okres roztrenowania zrobił swoje. Ponadto w walce też może być to zauważalne.

  Szanuje Aśkę ale jej kariera potoczyła się średnio o ile to dobre określenie

  Buhahahah!

  No szkoda. Bo tej Aśki lubię i nie lubie. Walczy ostatnio tragicznie…

  Chyba z Kowalkiewicz ci się pomyliło!

 13. hejterzy Asia to jedyna polska mistrzyni i prawdopodobnie za naszego życia żaden inny Polak takiego sukcesu nie odniesie

 14. Ok zdobyła pas, obronila go kilka razy A później to kariera bardziej związała się z reklamami niż samymi przygotowaniami do walk czego efekt jest ta farsa z niesrobieniem wagi.  Myślałem że jest bardziej profesjonalna

  Ale traktujesz to tak jakby zdobycie pasa i obronienie go kilka razy to była jakaś drobnostka. Być na szczycie to tylko krótkie okienko w życiu sportowca. Bardzo niewielu po utracie tego okienka, na nowo jest w stanie się wybić ponownie. Jeśli JJ miała dwa lata nieustannej i brutalnej dominacji na tronie, to nadal jest to największe i najważniejsze osiągnięcie w historii polskiego MMA 🙂

 15. Ale traktujesz to tak jakby zdobycie pasa i obronienie go kilka razy to była jakaś drobnostka. Być na szczycie to tylko krótkie okienko w życiu sportowca. Bardzo niewielu po utracie tego okienka, na nowo jest w stanie się wybić ponownie. Jeśli JJ miała dwa lata nieustannej i brutalnej dominacji na tronie, to nadal jest to największe i najważniejsze osiągnięcie w historii polskiego MMA 🙂

  Ale ja jej tego nie ujmuje może to źle okreslilem. Chodziło mi o karierę po stracie pasa

 16. czemu tak dostosowują się do JJ? z jej winy nie dojdzie do walki tak jak zaplanowano ale JJ dostaje walke w  catchweight  a Waterson zostaje wyrzucona na inną galę (zamiast odwrotnie żeby zachować walkę bardziej istotną w rankingu a JJ dać czas na odchudzanie)

 17. Implant 250 ml wypełniony 250 ml żelu waży około 250 gramów. Asia ma między 330-400 ml. Zakładając maksymalny pułap to 800 gramów.

  Pozdrawiam,

  chirurg plastyczny, Olułoli Bambosze

 18. Trzeba było się z tym liczyć, żarty żartami z tych cycków, ale to zawsze paręset gram do zbicia dodatkowe, gdzie Asia od zawsze była wycieńczona zbijaniem, każde zbijanie często jest tylko trudniejsze i mniej efektywne. Zmęczenie organizmu, młodsza nie jest, efekty mamy.

  To przestaje być dywizja dla Asi, na wyższą za mała… Ciekawe w którą stronę to pójdzie.

  Skoro Asia dobrze się czuje w showbiznesie i przed kamerą, swoje zrobiła w mma, to może WWE? 😀

 19. czemu tak dostosowują się do JJ? z jej winy nie dojdzie do walki tak jak zaplanowano ale JJ dostaje walke w  catchweight  a Waterson zostaje wyrzucona na inną galę (zamiast odwrotnie żeby zachować walkę bardziej istotną w rankingu a JJ dać czas na odchudzanie)

  A kto na ostatnią chwilę z top 10 zrobi 115 dla Waterson?

 20. hejterzy Asia to jedyna polska mistrzyni i prawdopodobnie za naszego życia żaden inny Polak takiego sukcesu nie odniesie

  Ile ty masz lat? 80?

  I na miłość boską, apeluję stanowczo! Nie wińmy cycków za to co się stało. Cycki nic nikomu nie zrobiły!

 21. Ile ty masz lat? 80?

  I na miłość boską, apeluję stanowczo! Nie wińmy cycków za to co się stało. Cycki nic nikomu nie zrobiły!

  kurwa Polacy walczą jedynie o przetrwanie, a ty tu jakiegoś gościa co pas zdobędzie i 6x go obroni widzisz?

 22. Pozostaje obligatoryjnie #fitgirl #superdiet #darukurwastrong #darudzikiwieprz #askazolsztynarobilawage #utnijcyckiwagajest

 23. W Arachionie by nie było problemu

  Było?

  A ten film jak umierała w wannie i praktycznie była ledwo żywa z racji zbijania wagi, krzycząc, że już nie wytrzyma to jakiego okresu było? Arrachionu czy ATT?

 24. Mnie ogólnie dziwiło, że Asia jeszcze chce się bawić w te klocki.

  Dla mnie sprawa jest prosta, każdy zawodnik czy zawodniczka mają swoje limity jeśli chodzi o liczbę cięć wagi. I Aśka dawno temu je przekroczyła. Do ostatniej walki Asia też nie cięła wagi, a walczyła wyżej.

  Nawet jak pójdzie wyżej to będzie musiała nabrać sporo masy i ciąć wagę jeśli chce być konkurencyjna, bo wszyscy tną a jak nie tniesz to jesteś na straconej pozycji, więc tu jest klops.

  Może Joanna chciała zobaczyć czy przerwa jej coś da pod tym względem, ale widać, że nie dała.

  Można powiedzieć, że rok stracony, bo ta jej walka w słomkowej nikomu niepotrzebna, zawsze twierdziłem, że walki o pas nie będzie, a teraz po tych cyrkach z Chinką i jej płaczem na instagramie to już pewne, więc nie wiem o co tu się rozbiega. Nie kumam tez czemu Waterson nie chciała catcheweighta, widocznie liczyła, ze Aska prędzej się potnie niz nie zrobi wagi i ogarnie osłabioną, ale ludzie się zmieniają.

 25. A ten film jak umierała w wannie i praktycznie była ledwo żywa z racji zbijania wagi, krzycząc, że już nie wytrzyma to jakiego okresu było? Arrachionu czy ATT?

  Bodaj jeszcze trenowala w Olsztynie

 26. Początki były ekstra ale w pewnym momencie coś się przestawiło i Aśka zaczęła z siebie robić żeńskiego Conora. Wyjątkowej klasy trashtalk i cała ta boogie women jakoś nie przypadły mi do gustu. Po pierwszym potknięciu poszło jak z górki. Przegrane walki których oczywiście nie przegrała no bo jak,  nie klepała, wina obozu że waga nie poszła jak trzeba. W międzyczasie coraz więcej wywiadów, fotek na instagramie i wsadzenie sobie implantów po tym jak stwierdziła, że prawie umierała podczas zbijania wagi. A to w jak ciężki sposób szło jej zbijanie podkreślała niejednokrotnie.

  Podejrzewam, że jakkolwiek ciężkie to było dla niej do zaakceptowania to doskonale zdaje sobie sprawę, że jej kariera chyli się ku końcowi. Ja z hype pociągu wysiadłem już dawno temu. Dzięki za emocje, szacun za osiągnięcia sportowe ale tego cringu można było wszystkim oszczędzić i upadek byłby mniej bolesny.

  Podejrzewam, że jest już konkretnie ustawiona finansowo i koniec kariery to kwestia czasu. Nie spodziewam się już większych emocji.

 27. Marnie to wyglada. Liczylem na efektowny comeback Joanny, a pozniej potencjalnie TSa. Zamiast tego mamy wywrotke jeszcze przed pierwsza walka. Kibicuje nasze bunczucznej Polce ale tutaj nie dziwie sie Waterson. Nie chodzi jej tylko o kase ale o realizacje swojego marzenia pt. #momchamp (pomimo tego, ze cala koncepcja troche budzi usmiech) i walka z JJ ktora bedzie od niej ciezsza jej w tym nie pomoze

 28. Dziwię się Waterson. Przytuliłaby niezłą sumkę, pewnie ze 30% z podstawy Aśki a wygrana i tak by ją przybliżyła do TSa, niezależnie od tego czy Aśka zrobiła wagę czy nie.

  Babska logika :no no: byle drugiej na złość zrobić

  Waterson ma ambicje bycia mistrzynią i nie zadowoli się 30%. Myśli perspektywicznie, ewentualna przegrana oddaliłaby ją od pasa. A w wadze piórkowej każdy gram jest wagę złota.

 29. Panowie, zapomniałem o jednej ważnej rzeczy: limit to 115 lbs, ale Joanna mogłaby go przekroczyć o funciaka bo walka nie jest o tytuł. Zatem jeśli w środę ona informuje, że nie może zrobić 116 lbs to coś musi być naprawdę nie tak.

 30. A na insta cały czas się popisuje formą itp.

  Bo wbrew pozorom, lepiej wygląda bez zrobionego limitu i z balonikami. Jednak ma to swoje konsekwencje.

 31. Bo wbrew pozorom, lepiej wygląda bez zrobionego limitu i z balonikami. Jednak ma to swoje konsekwencje.

  Racja jak zbijała do tej wagi wygladala okropnie na wazeniu szkoda zdrowia

 32. Jej kariera potoczyła się średnio? Średnio to można powiedzieć o chłopakach całe życie walczących w polskich organizacjach i odchodzących na emeryturę z kontuzjami i pustką na koncie, a nie o Joannie Jędrzejczyk, która jest sześciokrotną mistrzynią świata UFC, która zarobiła najpewniej już grubo powyżej kilku milionów dolarów za walki i reklamy i która jest do tej pory najbardziej dominującą mistrzynią w historii słomkowej. Także nie, nie zgadzam się, to nie jest dobre określenie.

  W końcu za coś te cycki zrobiła, niektórzy nie potrafią liczyć $$$

 33. Bo wbrew pozorom, lepiej wygląda bez zrobionego limitu i z balonikami. Jednak ma to swoje konsekwencje.

  Jej walki w 115 to nie jest pomysł jej tylko UFC. Po walce z Szewczenko mówiła że zostaje w muszej, a potem wyszedł Dana i stwierdził, że będzie walczyć w 115, tak samo było przed walką z Torres. Jedrzejczyk chciała walczyć wyzej a oni wyskoczyli z Torres.

  Ona juz nie jest fizycznie ciąć wagi – nie chodzi tylko słomkową, bo w muszej też tego nie zrobiła. Sądziłem, ze przejdzie na emeryturę po walce z Szewczenko i tak należało zrobić, ale widocznie chciała jeszcze spróbować. Za długo tez była w słomkowej, i nie ma mięśnia ani wystarczającej siły fizycznej, żeby konkurować wyżej.

  Prawda jest taka, ze w profesjonalnym boksie są dwie kategorie wagowe pomiędzy 115 a 125, ale w mma nie ma takiej ilości zawodników ( a tym bardziej) , żeby tworzyć takie kategorie wagowe wypełnić.

 34. niepiśmienny jakiś?

  Nie no, piśmienny, ale nie wiadomo co napisać na słowa Janusza z cohones wytykajacego zawodniczce co powinna była zrobić 😀

 35. Oby teraz nie skamlała, że chce starcia o pas. UFC nie zaryzykuje sytuacji, w której Aśka nie zrobi wagi i zawali im kolejną walkę wieczoru. Nawet w tak mało prestiżowej wadze to będzie problem. Myślę, że teraz będzie musiała udowodnić, że jest w stanie zrobić wymagany limit.

 36. Oby teraz nie skamlała, że chce starcia o pas. UFC nie zaryzykuje sytuacji, w której Aśka nie zrobi wagi i zawali im kolejną walkę wieczoru. Nawet w tak mało prestiżowej wadze to będzie problem. Myślę, że teraz będzie musiała udowodnić, że jest w stanie zrobić wymagany limit.

  :lol::lol::lol: Kurde ale ludzie są naiwni. Aśka nigdy nie biłaby się o pas. Jakby ją chcieli mieć  w walce mistrzowskiej to walczyłaby dawno temu z Andrade, a jak wiemy nie zawalczyła. Szkoda tylko cyklu Watersonowej, ale Andrade po miesięcznym obozie  i nokaucie w ostatniej walce może ogarnie 😆

 37. Oby teraz nie skamlała, że chce starcia o pas. UFC nie zaryzykuje sytuacji, w której Aśka nie zrobi wagi i zawali im kolejną walkę wieczoru. Nawet w tak mało prestiżowej wadze to będzie problem. Myślę, że teraz będzie musiała udowodnić, że jest w stanie zrobić wymagany limit.

  Myślę, że nawet kilka razy będzie musiała to udowodnić.

 38. Jeżeli to prawda, to niezła siara :jarolaugh: Nie wiem co gorsze, ta co się zesrała podczas walki, czy niezrobienie wagi na pierwszą walkę po podrasowaniu sobie cycków? :juanlaugh:

  Cycki głównym powodem porażki pewnie nie są, ale nikogo to nie obchodzi, w taki sposób tworzą się memy. Będzie za ten wybryk ciśnięta do końca swojej kariery.

 39. Za duża na 115, za mała na 125. Kariera niestety kończy się powoli. Oby tylko nie poszła śladami Karoliny, bo smutno będzie

 40. Co za wstyd na cały świat i jawne plucie na fanbojów którzy i tak powiedzą, że pada mżawka. Bumi już dawno zaplanowała w głowie kecz, ale nie takie numery na Waterson która pokazała potężną psychikę i olała perfidne kombinactwo, brawo

 41. kurwa Polacy walczą jedynie o przetrwanie, a ty tu jakiegoś gościa co pas zdobędzie i 6x go obroni widzisz?

  O przetrwanie to ty walczysz, ale na tym forum, ile to już twoich kont poleciało.

 42. Ludzie, ona wcale nie jest za mała jak na 125, jest dokładnie w sam raz.  Po prostu Valentina jest lepszą zawodniczką i poskładała Aśkę tak samo jak wcześniej trzy razy przed rozpoczęciem kariery w MMA, gabaryt nie miał znaczenia. Uważam, że ta dywizja jest słabsza niż 115 i że Aśka spokojnie by tam wszystkie inne panie rozpykała. Ona jednak woli zabijać się robieniem limitu 115, bo wciąż ma tam szansę na pas, a w dywizji, w której od zawsze powinna walczyć czeka ją jedynie wpierdol nr 5 od Valentiny. No niestety.

 43. Kurwa, no i dobrze. Szkoda zdrowia. Asia najmłodsza nie jest, jak dla mnie może nawet zakończyć karierę, a i tak będę jej dozgonnie wdzięczny za emocje jakie dawała przez ostatnie lata. Trzymam cholernie kciuki za jej ogolnopojęte szczęście.

  A hejtery wyżej dupa cicho. Naprawdę ciężko się czyta niektóre komentarze.

 44. W sumie piersi mogła zrobić po zakończeniu kariery. Dziwny ruch, tym bardziej że do 115 zbija na skrajnym wycieńczeniu.

 45. JJ się teraz znalazła w próżni. Na 115 nie ma szans po operacji, a w 125 jest przeszkoda nie do przeskoczenia w postaci Valentiny. 1-2 walki o nic i kończymy.

 46. Zdelegalizować w pizdu babskie mma. Przecież to prawie jak paraolimpiada, z tym, że niepełnosprawnych podziwiam i cieszę się, że pomimo ułomności znajdują radość w sporcie.

 47. No Hill to taka izi muni dla Asi ale do walki o pas to raczej się już nie zbliży, a kiedyś się ją tak fajnie oglądało teraz będzie odbijać ogórzyce.

 48. Mnie ogólnie dziwiło, że Asia jeszcze chce się bawić w te klocki.

  Dla mnie sprawa jest prosta, każdy zawodnik czy zawodniczka mają swoje limity jeśli chodzi o liczbę cięć wagi. I Aśka dawno temu je przekroczyła. Do ostatniej walki Asia też nie cięła wagi, a walczyła wyżej.

  Nawet jak pójdzie wyżej to będzie musiała nabrać sporo masy i ciąć wagę jeśli chce być konkurencyjna, bo wszyscy tną a jak nie tniesz to jesteś na straconej pozycji, więc tu jest klops.

  Może Joanna chciała zobaczyć czy przerwa jej coś da pod tym względem, ale widać, że nie dała.

  Można powiedzieć, że rok stracony, bo ta jej walka w słomkowej nikomu niepotrzebna, zawsze twierdziłem, że walki o pas nie będzie, a teraz po tych cyrkach z Chinką i jej płaczem na instagramie to już pewne, więc nie wiem o co tu się rozbiega. Nie kumam tez czemu Waterson nie chciała catcheweighta, widocznie liczyła, ze Aska prędzej się potnie niz nie zrobi wagi i ogarnie osłabioną, ale ludzie się zmieniają.

  #idesanyaNIEtnieWAGIaMISTRZ

  W sumie piersi mogła zrobić po zakończeniu kariery. Dziwny ruch, tym bardziej że do 115 zbija na skrajnym wycieńczeniu.

  Jak kurwa mogła skoro na chłopa poluje. To już ten wiek ostatni gwizdek by złapać tatusia.

 49. :lol::lol::lol: Kurde ale ludzie są naiwni. Aśka nigdy nie biłaby się o pas. Jakby ją chcieli mieć  w walce mistrzowskiej to walczyłaby dawno temu z Andrade, a jak wiemy nie zawalczyła. Szkoda tylko cyklu Watersonowej, ale Andrade po miesięcznym obozie  i nokaucie w ostatniej walce może ogarnie 😆

  Nie mówię, że w to wierzę. Wygląda na to, że Jędrzejczyk w to wierzyła. To dobra sytuacja dla Dany, który nawet nie będzie musiał się specjalnie wysilać, by wymyślić powód nie dawania TS Aśce.

  Zresztą, czym tu się emocjonować. Przecież to żeńska dywizja.

  #nikogo

 50. Mega kurwa slabe i malo profesjonalne podejscie Aski do przeciwniczki i samego UFC. Juz chyba przestanie byc pupilkiem Lysego ale moze tez skonczy z gadka ze ktos jej obiecal walke o pas. Nawet jak zrobi wage to bedzie wyjebana z kapci i bedzie zombiakiem na walce. Ciekawe czy naprawde wieksze cycki jej przeszkodzily:lol: czekam na jakis wywiad i moze ktos sie o to zapyta:wink:

 51. Ciekawe czy naprawde wieksze cycki jej przeszkodzily:lol:

  No jak już bez cycków zdarzało się, że umierała w wannie to jak dorzuciła sobie całkiem znaczący balast na klatkę to może to być akurat nie do przeskoczenia.

 52. czterech

  Ja dalem unfollow na fejsie, insta nie mam ale zafollowlowalbym Tobie na zlosc, hejterze polaczku cebulaczku::duszenie::SPOILER
  :hi:

 53. Ja dalem unfollow na fejsie, insta nie mam ale zafollowlowalbym Tobie na zlosc, hejterze polaczku cebulaczku::duszenie::SPOILER
  :hi:

  ja od czasu do czasu mam ochotę masochistycznie podbić sobie poziom żenady w organizmie i zaglądam na jej insta, polecam.

 54. ja od czasu do czasu mam ochotę masochistycznie podbić sobie poziom żenady w organizmie i zaglądam na jej insta, polecam.

  Mi wystaczy content z cohones 😆 na fejsie za bardzo zaczela sie w influenserke bawicc po tej operacji :olewam:

 55. co to kurwa za bbrednie przeciez walka nie jest odwolana? co ty pierdolisz czlowieku Asia zagra wam na nosie i zrobi wage

 56. czterech

  nocy Ci nie starczyło aby zliczyć… bo wciąż zapominałeś, od ilu zacząłeś o Bilobilu pewnie wczoraj też nie pamiętałeś… pozostaje tylko L-DOPA

  #niewypowiadamsiewtematachojoanniejedrzeczyk

 57. nocy Ci nie starczyło aby zliczyć… bo wciąż zapominałeś, od ilu zacząłeś o Bilobilu pewnie wczoraj też nie pamiętałeś… pozostaje tylko L-DOPA

  el dopa to ta kapela kazika staszeskiego?

 58. @billmurray

  Kim jest dziewczyna z Twojego awatara?

  Żeby nie było offtopic: ktoś już pisał, że Asia ma problemy z wagą przez silikon w cyckach?

  ellie z gry the last of us.

 59. W sumie ta walka urosla chyba rangą do walki miesiąca

  "If you'e not going to give me the belt, then Joanna [Jedrzejczyk] is the next best thing." 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.