Jedna z najlepszych zawodniczek MMA na świecie Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny będzie gościć w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Była dominatorka wagi słomkowej UFC wystąpi w show „Króla TVNu”, we wtorek o godzinie 22:30. Poniżej jedna z zapowiedzi:

gils girls girls

O przyjaźni z Jean Claude Van Damme.O zasadzie nadstawiania drugiegi policzka (Ewangelia św Mateusza podobno).O porażkach ale nie byciu pokonanym.O tym jak położyć kogoś za pierwszym razem (na obrazku;)Oraz o tym czy wolałaby walczyć z Magdą Gessler czy Dorotą Wellman.Joanna Jedrzejczykoraz ta druga pyskata ;)Daria Zawiałowzapraszamk.

Publiée par Kuba Wojewódzki – Król TVN sur Vendredi 5 avril 2019

Według informacji podanych na stronie Wojewódzkiego, Jędrzejczyk opowie o znajomości z Jean Claude Van Damm, o porażkach ale nie byciu pokonanym, o tym jak położyć kogoś za pierwszym razem oraz o tym czy wolałaby walczyć z Magdą Gessler czy Dorotą Wellman. Jędrzejczyk pojawi się obok artystki, Dari Zawiałow.

40 KOMENTARZE

 1. Aśka ostatnio robi się bardziej na taką kobietę a nie babochłopa jak wcześniej.

  Bo pewnie robi więcej hajsu z IG niż z tych smiesznych walk, szczególnie jak nie jest już posiadaczką pasa. Tak się zastanawiam, co takie laseczki jak PvZ i Gadelha szukają jeszcze w oktagonie, wyciągają ze swojego IG pewnie dużo więcej niż ze swoich walk. Taka Paige to pewnie za posta sponsorowanego dostaje 5-10k $, i jak już napisałem, że jej się jeszcze chce walczyć w UFC, ot chyba tylko dla podtrzymania zainteresowania bo na pewno nie ze względu na wypłaty po walkach…:lol:, a Paige to nie jest jakaś prekursorka bo jedna była mistrzyni już powiedziała: p..ić to, przeszła na emeryturę, bo nie warto walczyć, jak można gdzieś wiceprezesować w trzeciej lidze i ciągnąć nieco z IG.

  Się ludzie zastanawiają dlaczego niektórzy zawodniczki/zawodnicy tacy aktywni na IG :lol::lol::lol:…bo UFC ch..wo płaci i więcej mogą zrobić na IG. Jakim cudem Bąs dostaje 500k za walkę? :wall:

 2. No faktycznie nie do poznania z tymi cyckami::snoopd::

  szefowa robi co chce i jak chce, wyjebane na hejterow ma

 3. :DC:SPOILER
  :brianvomit:

  Stary ona nie jest w moim typie, za dużo mięśnia i męski głos, taki trochę ladyboy,ale zajrzyj sobie na jej insta i poczytaj komentarze.

 4. #teamNoweCycki

  :conorsalute:

  Aśka idzie dobrą drogą. Wyniki już nie te co kiedyś a fame większy. Fajnie ze potrafi ogarnąć swoje życie poza octagonem. Kariera nie trwa wiecznie.

 5. Czas płynie nieubłaganie, dla kobiet nawet szybciej i nie ma co się obrażać za celebryctwo Asi, bo to spora sztuka bezboleśnie ogarnąć życie po sportowej emeryturze. Zrobiła dla polskiego MMA wiecej niż musiałal i teraz, będąc już bliżej końca jest czas zbierać owoce ciężkiej pracy i lat wyrzeczeń. Niech korzysta a w międzyczasie spuści wpierdol jakiejś rywalce

 6. "o tym czy wolałaby walczyć z Magdą Gessler czy Dorotą Wellman".

  :benny: ależ to jest zajebiste pytanie!

  Jak wojewódzki nie zapyta o cycki to będę zawiedziony.

 7. o tym czy wolałaby walczyć z Magdą Gessler czy Dorotą Wellman

  żadna z nich nie chodzi w jej kategorii, not even close :/ Aśka by musiała walczyć z plecakiem z ciężarami by było uczciwie!

  Swoją drogą – gdyby za jakiś czas Aśkę zestawić w cyrku z Muchami, Herbusiami, Mroczkami itp telewizyjnymi kurwiszonami….OGLĄDAŁBYM!!!

  I zapłacił za to każde pieniądze 😀

 8. żadna z nich nie chodzi w jej kategorii, not even close :/ Aśka by musiała walczyć z plecakiem z ciężarami by było uczciwie!

  Swoją drogą – gdyby za jakiś czas Aśkę zestawić w cyrku z Muchami, Herbusiami, Mroczkami itp telewizyjnymi kurwiszonami….OGLĄDAŁBYM!!!

  I zapłacił za to każde pieniądze 😀

  To też świetny pomysł. "Masakra z gwiazdami".

 9. Czekam na sesje w playboy z tymi nowymi cyckami

  tak, a na okładce 'boogeywoman is coming for you'

  :razz:ociesznymirek:

 10. To też świetny pomysł. "Masakra z gwiazdami".

  W polskiej przestrzeni publicznej jest tyle kobiet zasługujących na strzała, że Asia miałaby zajęcie co najmniej do 50 😉

 11. W polskiej przestrzeni publicznej jest tyle kobiet zasługujących na strzała, że Asia miałaby zajęcie co najmniej do 50 😉

  W sumie obejrzalbym jak nokautuje tępe pizdy, ktore sa znane z tego, ze sa znane

 12. Aśka niech się promuje, jak może, w sporcie, ma już chyba, najlepsze dni, za sobą, ale popularności, programu tego kretyna, nigdy nie pojmę.

 13. Aśka niech się promuje, jak może, w sporcie, ma już chyba, najlepsze dni, za sobą, ale popularności, programu tego kretyna, nigdy nie pojmę.

  Ona u tego kretyna już raz była przed UFC 193. A co do kariery to fakt nie wiem jaki sens kontynuować, raczej więcej do przegrania jak do wygrania, ale może potrzebuje pieniędzy, nigdy nie wiadomo.

 14. ale popularności, programu tego kretyna, nigdy nie pojmę.

  Bo jesteś za stary już :conorsalute:

  Sam z 15 lat temu jaralem się Wojewodzkim – teraz jak widzę to przelaczam ,a jak syn chce oglądać to wyganiał do innego tv :roberteyeblinking:

 15. Bo jesteś za stary już :conorsalute:

  Sam z 15 lat temu jaralem się Wojewodzkim – teraz jak widzę to przelaczam ,a jak syn chce oglądać to wyganiał do innego tv :roberteyeblinking:

  Mnie ta koncepcja, nigdy nie jarała, nawet, jak trafi się tam, ciekawy rozmówca i ma coś, ciekawego do powiedzenia, to prowadzący, co chwile się wpierdala i robi z siebie błazna na siłę. Przykład, to ten "żarcik" z trailera, że Vandamme mówił po Polsku, jak widać, kogoś to musi śmieszyć, skoro jest oglądalność, mnie nie. :fjedzia:

 16. Nowe cycki=więcej uśmiechu, ale jedno trzeba Aśce przyznać, świetnie radzi sobie w sprawach biznesowych poza oktagonem 🙂

 17. Ona u tego kretyna już raz była przed UFC 193. A co do kariery to fakt nie wiem jaki sens kontynuować, raczej więcej do przegrania jak do wygrania, ale może potrzebuje pieniędzy, nigdy nie wiadomo.

  ee tam przesadzasz, pieniedzy nigdy za malo, konktrakt ma na pewno calkiem spory, do tego hajs od reeboka i ta bieda dywizja w ktorej, wg mnie nikt nie moze jej zadac wiekszych obrazen, gadelha juz nie ta, kolejne pretendentki praktycznie nic nie pokazuja, a nie wierze w twoja teorie, ze nie wroci do swojej wagi poczatkowej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.