Bardzo oryginalnym zestawem tatuaży pochwalił się jeden z fanów kobiecego MMA. Użytkownik Instagrama o pseudonimie Dark King wytatuował sobie na ręce podobizny byłej mistrzyni UFC Joanny Jędrzejczyk i pretendentki do tytułu Karoliny Kowalkiewicz. Jak oceniacie wykonanie tych tatuaży?

View this post on Instagram

Pierwsza sesja

A post shared by Dark King (@dark.king0007) on

58 KOMENTARZE

 1. Przykre bo gowniani tatuarzysci maja rece pelne roboty, zajebane kalendarze na miesiac w przod a zero podstaw i pojecia. Nie wiem kto jest bardziej durny klienci czy autorzy tych kaszalotów.

 2. Co jest w nich kontrowersyjnego ? Oprócz tego, że są spierdolone po całości, a Karolinę to mu chyba Seba na lekcji religii, niebieskim długopisem narysował :korwinlaugh:

 3. Przykre bo gowniani tatuarzysci maja rece pelne roboty, zajebane kalendarze na miesiac w przod a zero podstaw i pojecia. Nie wiem kto jest bardziej durny klienci czy autorzy tych kaszalotów.

 4. Przykre bo gowniani tatuarzysci maja rece pelne roboty, zajebane kalendarze na miesiac w przod a zero podstaw i pojecia. Nie wiem kto jest bardziej durny klienci czy autorzy tych kaszalotów.

 5. Przykre bo gowniani tatuarzysci maja rece pelne roboty, zajebane kalendarze na miesiac w przod a zero podstaw i pojecia. Nie wiem kto jest bardziej durny klienci czy autorzy tych kaszalotów.

 6. Tatuaże – chujowe

  Kiepskie tatuaże – bardzo chujowe

  Kiepskie tatuaże z wizerunkiem ludzi – bardzo, bardzo chujowe

  Kiepskie tatuaże z wizerunkiem obcych ludzi – chujowe jak krs.

 7. gdyby na ramieniu były stópki pań wytatuowane to wiedziałbym który to Ancymonek z forum ma ,a tak to lipa

 8. Kiepskie tatuaże z wizerunkiem obcych ludzi – chujowe jak krs.

  gdyby na ramieniu były stópki pań

  Kiepskie tatuaże z wizerunkiem stóp obcych ludzi – :brainoverload:

  :razz:utinlaugh:

 9. Co jest w nich kontrowersyjnego ? Oprócz tego, że są spierdolone po całości, a Karolinę to mu chyba Seba na lekcji religii, niebieskim długopisem narysował :korwinlaugh:

  Ja myślę, że to fejk i naprawdę to jest niebieskim długopisem rysowane. Nigdy nie może być aż tak pierdolnięty.

 10. staram się fana zrozumieć – przeżywa miłosny trójkąt wespół z dziewczynami waląc tą konkretną ręką kreta po łbie. to zrozumiałe

 11. Trzeba by debilem aby dac sie wydziarac bogdanowi w piwnicy jescze pewnie za flaszke wodki

  Z tego co widać to Pan Bogdan opierdolił tą flaszkę zawczasu:conorsalute:

 12. A pamiętacie ??

  Ciekawe czy w Stanach ktos pierdolnał sobie UFC na brodzie? Jesli nie to mamy kolejny… SPOILER

 13. To musi być gość pokroju tego patostrimera co tu się udzielał i zawsze dostawał zjebki w hydeparku. Zapomniałem jaki miał nick. Lubił KSW i ma kanał na YouTube.

 14. To musi być gość pokroju tego patostrimera co tu się udzielał i zawsze dostawał zjebki w hydeparku. Zapomniałem jaki miał nick. Lubił KSW i ma kanał na YouTube.

  Mahonek :conorsalute:

 15. Hahaha to teraz będą posty o 'tatuażach' jakiś nikomu nie znanych osób z 17 followersami? :beczka:

  Jeszcze rozumiem jakby to był jakiś hejter a tak:matt:

 16. Absolutnie nie rozumiem co jest kontrowersyjnego w tych tatuażach. Po tytule myślałem, że obie panie co najmniej się na nich całują

 17. Co jest w nich kontrowersyjnego ? Oprócz tego, że są spierdolone po całości, a Karolinę to mu chyba Seba na lekcji religii, niebieskim długopisem narysował :korwinlaugh:

  ogolnie te "dziary" to wygladaja na rysunki dlugopisem

 18. Chciał prawilnie po taniości w którejś z bram przy znanych, reprezentacyjnych ulic miast, miasteczek w Polsce zamiast do dobrego artysty, to ma taki sif :zakręcony:. Przez chwilę myślałem, że kolo ma dziarę jak  gdy  były w parterze na walce

 19. Przykre bo gowniani tatuarzysci maja rece pelne roboty, zajebane kalendarze na miesiac w przod a zero podstaw i pojecia. Nie wiem kto jest bardziej durny klienci czy autorzy tych kaszalotów.

 20. Przykre bo gowniani tatuarzysci maja rece pelne roboty, zajebane kalendarze na miesiac w przod a zero podstaw i pojecia. Nie wiem kto jest bardziej durny klienci czy autorzy tych kaszalotów.

 21. Eee tam, myślałem ze jak jest KONTROWERSYJNIE to panie na tatuażu sa nagie i to w co najmniej w pozycji na scyzoryka.

  Trochę rozczarowanie.

 22. Oj tam się przyjebaliście wszyscy. Jak na więzienny tatuaż to jest naprawdę całkiem apoko

  Co najwyżej areszt domowy i z nudów takie coś :jarolaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.