Jiri Prochazka, były mistrz kategorii półciężkiej, przygotowuje się do powrotu do oktagonu UFC po poważnej kontuzji barku. Czech dźwiga już spore ciężary i wszystko wskazuje na to, że jest w dobrej formie po fatalnym urazie.

Prochazka pas mistrzowski UFC zdobył w walce z Gloverem Teixeirą na UFC 275 w czerwcu tamtego roku. Później zwakował tytuł, gdy doznał poważnej kontuzji barku i nie był pewien kiedy będzie w stanie wrócić do akcji. Od tamtej pory pas mistrzowski dzierżył Jamahal Hill, ale ten ostatnio też doznał kontuzji i również zdecydował się zwakować tytuł.

Teraz prawdopodobnie „Czeski Samuraj” będzie następnym pretendentem do pasa mistrzowskiego, a jego rywalem będzie Alex Pereira, który ostatnio pokonał Jana Błachowicza na UFC 291 w Salt Lake City. Zobaczcie migawkę z treningu siłowego Czecha, który poinformował, że wreszcie był w stanie wrócić do tego typu przygotowań.

Wreszcie mogę podnosić fajne ciężary więc sprawmy, że MOC wejdzie na następny poziom.

30-letni Prochazka (29-3-1 MMA) nie przegrał od grudnia 2015 roku – zwyciężał aż w 13 walkach z rzędu. Czech występował tylko 3 razy w oktagonie UFC, a w tym czasie wygrywał z m.in. Dominickiem Reyesem czy wcześniej wspomnianym Gloverem Teixeirą. Aż 28 z 29 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 1. miejsce w rankingu kategorii półciężkiej. Przed angażem w UFC, był mistrzem kategorii półciężkiej japońskiej organizacji RIZIN.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,789 komentarzy 2,740 polubień

Jiri Prochazka, były mistrz kategorii półciężkiej, przygotowuje się do powrotu do oktagonu UFC po poważnej kontuzji barku. Czech dźwiga już spore ciężary i wszystko wskazuje na to, że jest w dobrej formie po fatalnym urazie. Prochazka pas mistrzowski UFC zdobył w walce z Gloverem Teixeirą na UFC 275 w czerwcu tamtego roku. Później zwakował tytuł, […]

Odpowiedz polub

click to expand...