Po miesiącach prób zestawienia Jimmiego Rivery z Marlonem Moraesem UFC w końcu udało się dojść do porozumienia z zawodnikami. Amerykanin zmierzy się z Brazylijczykiem 1 czerwca na gali UFC Fight Night 131 w Uticę.

Rivera (21-1 MMA) miał zmierzyć się z Dominickiem Cruzem na UFC 219, jednakże z powodu kontuzji Dominator musiał wycofać się z pojedynku. Niepokonany w organizacji El Terror nie przegrał od 2008 roku.

Moraes (20-5-1 MMA) po nieudanym debiucie w UFC wygrał dwa kolejne pojedynki, kolejno pokonując Johna Dodsona oraz Aljamaina Sterlinga. Były mistrz WSOF 14 razy odprawiał swoich rywali przed czasem.

9 KOMENTARZE

 1. Kurwa znowu dymaja Rivere jeśli chodzi o walke o pas. Rewanze im w glowie jak nie Cruz to Cody a Rivera nie może się doczekać…

 2. Kurwa znowu dymaja Rivere jeśli chodzi o walke o pas. Rewanze im w glowie jak nie Cruz to Cody a Rivera nie może się doczekać…

  A czym Jimmie zasłużył na walkę o pas, kogo znaczącego pokonał? Pokonanie emerytowanego Fabera albo wypunktowanie Almeidy nie jest zbyt wielkim wyczynem, skoro Rob Font był w stanie go skończyć.

 3. A czym Jimmie zasłużył na walkę o pas, kogo znaczącego pokonał? Pokonanie emerytowanego Fabera albo wypunktowanie Almeidy nie jest zbyt wielkim wyczynem, skoro Rob Font był w stanie go skończyć.

  Wygrywa z każdym, kogo mu dają, więc mu się należy. Szukanie pretendenta wg innego schematu zaczęło tworzyć patologie w wagach.

 4. Wygrywa z każdym, kogo mu dają, więc mu się należy. Szukanie pretendenta wg innego schematu zaczęło tworzyć patologie w wagach.

  Jakby tym się kierować, to już dawno Usman powinien dostać title shota, bo też przecież odprawia kolejnych rywali, ale problem w tym, że nic nie znaczą w jego dywizji. Walka z Cruzem jako eliminator była idealnym rozwiązaniem, no ale miał pecha, że do niej nie doszło. Brakuje mu w rekordzie jednego istotnego nazwiska w koguciej.

 5. A czym Jimmie zasłużył na walkę o pas, kogo znaczącego pokonał? Pokonanie emerytowanego Fabera albo wypunktowanie Almeidy nie jest zbyt wielkim wyczynem, skoro Rob Font był w stanie go skończyć.

  A kogo Cody pokonal zanim dostal walke z Cruzem? Takich przykladow jest duzo w kazdej kat. wagowej.

 6. A kogo Cody pokonal zanim dostal walke z Cruzem? Takich przykladow jest duzo w kazdej kat. wagowej.

  Gdyby Cody nie był w Alpha Male, nie dostałby tej walki. UFC zależało na kolejnej potyczce Cruza z tym obozem, a że przy okazji Cody okazał się być kozakiem to inna sprawa. Nie dostał tej walki za nazwiska w rekordzie. Pod względem medialności starcia Rivera nie ma nic do zaoferowania, więc musi jeszcze obić kogoś znaczącego, aby dostać ts.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.