Po anulowaniu pojedynku z Dominickiem Cruzem, niepokonany Jimmie Rivera chce walki o pas mistrzowski UFC. Amerykanin postanowił wyzwać na pojedynek na UFC 219 aktualnego posiadacza tytułu, TJ Dillashawa, który na UFC 217 odebrał pas Cody’emu Garbrandtowi.

Potrzebuję rywala na 30 grudnia, UFC 219! Organizacja potrzebuje walki wieczoru. Zróbmy to TJ. Walczyłeś jedynie przez 7 i pół minuty, wiem, że jesteś w formie. Przestań próbować uciekać do kategorii niżej.

Widziałem wywiad Dillshawa dla MMAFighting. Urijah Faber jest powodem, dla którego zacząłeś karierę w MMA, dzięki niemu wygrałeś tytuł. Potem odszedłeś z jego teamu. Dla mnie lojalność jest czymś bardzo ważnym. Podziwiałem Urijah, jest legendą, do tego wygrałem z nim w oktagonie. Twoją dupę zleję 10 razy mocniej.

UFC 219 odbędzie się 30 grudnia w Las Vegas. Dillashaw wystąpił 4 listopada na UFC 217. Po walce z Garbrandtem Amerykanin wyzwał do walki Demetriousa Johnsona, aktualnego mistrza kategorii muszej.

7 KOMENTARZE

  1. Ma dobry rekord, 5 zwycięstw z rzędu, w sumie może sobie krzyczeć. Ja bym go bardziej widział z Garbrandtem.

  2. Ma dobry rekord, 5 zwycięstw z rzędu, w sumie może sobie krzyczeć. Ja bym go bardziej widział z Garbrandtem.

    Liczac walki poza ufc to ma 20 wygranych z rzedu

  3. Chyba jeszcze nie było takiej sytuacji żeby mistrz wchodził na zastępstwo i stawiał swój pas. Aczkolwiek, jako że Cruz wypadł to Jimmie staje się następnym prawowitym pretendentem, więc można już wstępnie ustalać termin.

  4. Druga wrzutka rivery żenująca. Nie był świadkiem, nie wie dokładnie co i jak ale musiał wbić szpilę. Co za gamoń. Oczywiście tylko po to by TJ to zobaczył.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.